Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Driver Assist šalinimas

Olivija Moreli - -
12

Kas yra Driver Assist?

Driver Assist yra adware kategorijai priskiriama programa, kuri yra naudojama su ja susijusių svetainių reklamai. Taigi, vos tik ši programa atsiduria kompiuteryje, ji pradeda savo erzinančių reklamų rodymą, kurios paprastai pasirodo visose Interneto naršyklėse. Anot daugelio žmonių, kurie jau susidūrė su Driver Assist reklamomis, ši programa jų kompiuteriuose pasirodė iš niekur. Taip yra dėl to, nes ji paprastai yra platinama nemokamų programų pagalba, kurios yra įtraukiamos į tokių abejones keliančių priedų platinimą mainais už pinigus. Vos tik Driver Assist atsiduria sistemos viduje, ši programa gali inicijuoti eilę įvairiausių sistemos nustatymų pakeitimų. Pvz.: ji gali įrašyti savo registro įrašus, „užgrobti“ visas sistemoje esančias naršykles ir pradėti stebėti jūsų naršymą Internete, įdiegti kitas programas ir t.t. Kaip matote, ši programa jūsų kompiuteryje gali sukelti rimtą sumaištį, taigi jūs turėtumėte gerai pagalvoti prieš atsisiųsdami ją į savo kompiuterį. Jeigu tokios reklamos kaip „ads by Driver Assist“, „by Driver Assist“, brought to you by Driver Assist“ ir pan. jau pasirodė jūsų kompiuterio ekrane, tai yra ženklas, kad jūs privalote patikrinti jį su patikima antivirusine programa. Tai yra lengviausias būdas atsikratyti Driver Assist rodomų reklamų bei kitų jo sukeliamų problemų. Žinoma, jūs taip pat galite pasinaudoti mūsų rankinio pašalinimo instrukcijomis, kurios yra pateiktos žemiau.

Kaip Driver Assist gali patekti į mano kompiuterį?

Kaip ir dauguma kitų adware kategorijai priskiriamų programų, Driver Assist į kompiuterį gali patekti tiek su jūsų tiek ir be jūsų žinios. Jeigu nenorite šios programos savo kompiuteryje pastebėti iš niekur, stenkitės sekti nemokamų programų atsisiuntimą į savo kompiuterį, nes tai yra pagrindinis būdas, kuris yra naudojamas šios programos platinimui. kaip jūs galite tai padaryti? Pagrindinis dalykas, kurį jūs turite prisiminti, yra kiekvienos nemokamos programos patikrinimas. Nesisiųskite tokių programų, apie kurias žmonės atsiliepia negatyviai ir skundžiasi jų rodomomis reklamomis ar panašiomis nepageidaujamomis veiklomis. Beje, kai siunčiatės nemokamą programą į savo kompiuterį, pasirinkite Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą. Mes jums labai rekomenduojame vengti Recommended, Quick, Default ir panašių programos atsisiuntimo būdų, nes jie gali jus pasmerkti Driver Assist reklamoms ir peradresavimams į susijusias svetaines. Jei manote, kad ši įtartina programa jau slepiasi jūsų kompiuteryje, nieko nelaukite ir atlikite žemiau pateiktus veiksmus. Jei padės jums sutvarkyti kompiuterį be jokių problemų.

Kaip pašalinti Driver Assist?

Kadangi Driver Assist nėra tokia pavojinga programa kaip rogue anti-spyware ar ransomware kategorijoms priskiriamos programos, nėra nieko baisaus jeigu jūs nuspręsite palikti šią programą savo kompiuteryje. Vis dėlto, jūs turėtumėte prisiminti, kad ji gali stebėti jūsų naršymą Internete ar pradėti jums nuolat rodyti savo erzinančias reklamas. Norėdami to išvengti jūs turėtumėte atlikti žemiau pateiktas instrukcijas.

Jūs galite automatiškai pašalinti Driver Assist šių programų pagalba: Reimage, Plumbytes Anti-Malware, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Driver Assist šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Driver Assist pašalinimui yra rekomenduojama STOPzilla antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota STOPzilla versija.
Driver Assist pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Driver Assist (2015-09-02)
Plumbytes Anti-Malware
Mes išbandėme Plumbytes Anti-Malware efektyvumą šalinant Driver Assist (2015-09-02)
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Driver Assist (2015-09-02)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant Driver Assist (2015-09-02)
Driver Assist ekrano nuotrauka
Driver Assist ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Driver Assist pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Driver Assist iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Driver Assist iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Driver Assist ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Driver Assist ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Driver Assist iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Driver Assist bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Driver Assist iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Driver Assist ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Driver Assist šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Driver Assist iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Driver Assist ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Driver Assist šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Driver Assist iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Driver Assist ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Driver Assist pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Driver Assist iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Driver Assist bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Driver Assist pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-driver-assist.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis