Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

DNS Unlocker Version 1.4 šalinimas

123

DNS, kuris išvertus iš anglų kalbos reiškia „domenų vardų sistemos“ galima paaiškinti kaip žmogui perskaitomus interneto adresus. Tiesą sakant, mes kiekvieną dieną lankomės tokiuose puslapiuose, kurie naudoja DNS, pavyzdžiui, google.com, facebook.com, twitter.com ir pan. Už DNS adreso slepiasi IP adresas, kuris nuskaitomas kompiuterio sistemos. Taigi, kalbėdami apie DNS serverį mes iš tiesų kalbame apie IP adreso ir domeno vardo sujungimą. Kai kurios šalys turi sistemas, kurios užblokuoja DNS serverius, taip neleisdamos tam tikru domenu pasiekti norimo puslapio.

Laimei, egzistuoja tokios programos, kurios leidžia apeiti šiuos blokavimus ir patekti į visus norimus puslapius. Kaip pavyzdžius galima paminėti DNS Unblocker, DNS-Locker, DNS Unlocker, DNS Keeper, ir daug kitų. DNS Unlocker 1.4 versija yra naujausia DNS atblokuojančių programų grupės versija.

Ką DNS Unlocker 1.4 versijos virusas žada, ir ką iš tiesų daro?

DNS Unlocker 1.4 versijos virusas dažniausiai įdiegiamas vartotojo, kuris tiki kad jis leis jam pasiekti tokius puslapius kaip Netflix būnant už šio puslapio veikimo ribų. Tiesa, visi tokie pažadai, kuriuos suteikia DNS Unlocker 1.4 versijos virusas ir lieka pažadais, nes šią programą galima priskirti prie potencialiai nepageidaujamų programų sąrašo. Pagrinde ši programa užsiima vartotojo lankomų saitų nukreipinėjimu – vartotojui bandant pasiekti kažkokį jo norimą saitą jis būna nukreipiamas į vieną iš šios programos partnerių saitų. Kad tai atliktų, šis virusas pakeičia tokių naršyklių kaip Chrome, Firefox, IE, ir Safari nustatymus ir pradeda rodyti komercines reklamas (iššokančius langus, banerius, tekstines nuorodas, viso puslapio reklamas ir pan.). Dažniausiai šios reklamos po savimi rodo tokius užrašus: “Ads by DNS Unlocker Version 1.4,” “DNS Unlocker Version 1.4 Ads,” “Powered by DNS Unlocker Version 1.4,” ir panašius. Daug žmonių skundžiasi, jog DNS Unlocker 1.4 versijos reklaminiai pranešimai iššoka bet kada. kada mažiausiai tikiesi. Žinoma, didesnė programa yra tai, ką šis virusas reklamuoja. Saugumo ekspertai sako, jog tokios reklamos nuveda vartotojus į nesaugius puslapius, kuriuose vartotojas gali užsikrėsti ir pavojingesniais virusais. Dėl šios priežasties, mes rekomenduojame naudoti  DNS Unlocker 1.4 versijos pašalinimo įrankį, tokį kaip SpyHunter, kad atsikratytumėte šios infekcijos visiems laikams.

Displaying DNS Unlocker Version 1.4 ads that emerge while visiting online shop

DNS Unlocker 1.4 įdiegia slapukus. Ar gali jie pažeisti vartotojo privatumą?

DNS Unlocker 1.4 Versija vartotojo kompiuteryje įdiegia slapukus. Jiems įdiegiami visose kompiuterio naršyklėse. Nors ir šis virusas nėra kurtas rinkti informacijai, tačiau jis vis tiek gali pasiekti ir perskaityti privačią informaciją, kaip paieškos užklausas, žiūrėtus puslapius, tuose puslapiuose vartotojo įrašytus duomenis, paspaudimus, IP adresą, PC vietą, elektroninio pašto adresą ir pan. Tokių duomenų praradimas gali sukelti įvairius nemalonumus, įskaitant elektroninio pašto šiukšlės, klaidinančią reklamą, ir nukreipimus į nesaugius puslapius.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą DNS Unlocker 1.4 versija šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
DNS Unlocker 1.4 versija pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas DNS Unlocker 1.4 versija šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant DNS Unlocker 1.4 versija (2015-12-21)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant DNS Unlocker 1.4 versija (2015-12-21)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e