Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

‘Ads by Discount Dragon’ viruso šalinimas

Olivija Moreli - -
12

Kas yra Discount Dragon?

Discount Dragon yra įtartina programa, kuri gali sukelti daugelį erzinančių dalykų. Jeigu ši programa patenka į kompiuterį, ji jame atlieka jai reikalingus sistemos pakeitimus ir tuo pačiu „užgrobia“ visas joje esančias naršykles. Tai nėra viskas. To pasekoje, Discount Dragon virusas pradeda stebėti žmogaus veiklą internete ir pradeda sekti kokias svetaines jis dažniausiai lanko, kokius duomenis jose įveda, koks jo kompiuterio IP adresas, buvimo vieta ir panašiai. To pasekoje, ši programa pradeda įvairiausių reklamų rodymą, kurios dažniausiai ir yra parenkamos pagal žmogaus naršymo istoriją. Vis dėlto, kad ir kaip viliojančiai jums pasirodytų šios programos rodomos reklamos, jūs privalote prisiminti, kad jų dėka jūs galite atsidurti pavojingoje svetainėje, kuri į jūsų kompiuterį gali atsiųsti virusų. Nesvarbu, kad šią programą tvirtina, kad tai gali pagerinti jūsų naršymą internete ir padėti jums sutaupyti nemažą sumą pinigų, dažniausiai jos reklamos yra naudojamos įvilioti žmones į mažai kam žinomas ir paprastai ne itin lankomas svetaines. Dėl to mes rekomenduojame pašalinti Discount Dragon iš sistemos. Lengviausia tai padaryti yra naudojant Reimage arba kokią nors kitą patikimą antivirusinę programą. 

Kaip Discount Dragon gali atsidurti mano kompiuteryje?

Šią programą jūs galite atsisiųsti į savo kompiuterį kaip bet kurią kitą programą, tačiau dažniausiai ji yra platinama naudojant kitas programas. Jose Discount Dragon yra pristatoma kaip papildomas priedas, kurį galima atsisiųsti arba ne. Vis dėlto, kad gautumėte galimybę atsisakyti šios programos, jūs turite atidžiai sekti nemokamų programų atsisiuntimą. Lengviausia tai padaryti yra naudojant Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą ir vėliau nužymint visas įtartinas varneles. Jeigu jūs pamatėte varnelę, kuri sako kažką panašaus į „I agree to install Discount Dragon add-on on my computer“, jūs privalote ją nužymėti. Priešingu atveju jūs turėtumėte nusiteikti įvairių rūšių reklamoms, kurios gali bandyti peradresuoti jūsų naršyklę į jums visiškai nepažįstamas svetaines. Kad to išvengtumėte, jūs turėtumėte atsikratyti šios adware kategorijai priskiriamos programos. Lengviausia tai padaryti yra naudojant žemiau pateiktas instrukcijas. 

Kaip pašalinti Discount Dragon virusą?

Mes to nerekomenduojame spaudinėti ant Discount Dragon reklamų, nes jos gali priversti jus apsilankyti pavojingose svetainėse. Jeigu norite išvengti to ir kitų nepageidaujamų veiklų, kurios dažniausiai yra inicijuojamos šios programos, turite atlikti šiuos veiksmus: 

Jūs galite automatiškai pašalinti ‘Ads by Discount Dragon’ šių programų pagalba: Reimage, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Discount Dragon virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Discount Dragon virusas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Discount Dragon virusas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Discount Dragon virusas (2015-03-04)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant Discount Dragon virusas (2015-03-04)
Discount Dragon virusas ekrano nuotrauka
Discount Dragon virusas ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis ‘Ads by Discount Dragon’ viruso pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite ‘Ads by Discount Dragon’ iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite ‘Ads by Discount Dragon’ iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite ‘Ads by Discount Dragon’ ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite ‘Ads by Discount Dragon’ ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite ‘Ads by Discount Dragon’ iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite ‘Ads by Discount Dragon’ bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite ‘Ads by Discount Dragon’ iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite ‘Ads by Discount Dragon’ ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte ‘Ads by Discount Dragon’ šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite ‘Ads by Discount Dragon’ iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite ‘Ads by Discount Dragon’ ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite ‘Ads by Discount Dragon’ šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite ‘Ads by Discount Dragon’ iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite ‘Ads by Discount Dragon’ ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite ‘Ads by Discount Dragon’ pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite ‘Ads by Discount Dragon’ iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite ‘Ads by Discount Dragon’ bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite ‘Ads by Discount Dragon’ pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-ads-by-discount-dragon-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis