Kas yra deltaTlbr.dll? Ar turėčiau tai pašalinti?

Ugnius Kiguolis - -

deltaTlbr.dll yra pavojingas failas, kuris priklauso Montera Technologies Ltd. kompanijai. Šis failas turi 5 skirtingas versijas, tarp kurių paskutinioji yra 1.8.20.0. Jeigu aptikote šį .dll failą savo kompiuteryje, pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, yra pilnas sistemos patikrinimas su patikima antivirusine programa, nes deltaTlbr.dll yra susijęs su labai pavojinga programa, kuri plinta pavadinimu delta-homes.com. Jeigu dar nė karto neskaitėte apie šią programą, turėtumėte prisiminti, kad ji yra priskiriama ‘browser hijacker’ kategorijai. Vos tik ji patenka į sistemą, ji, dėka DeltaTlbr.dll failo, užgrobia „Internet Explorer“ ir kitas naršykles ir pradeda inicijuoti pavojingas veiklas. Viso to galima išvengti tik pašalinus delta-homes iš sistemos. deltaTlbr.dll failas paprastai yra saugomas C:\Program Files aplanke, vidutinis šio failo dydis yra 300.21 KB.

Mes rekomenduojame pašalinti deltatlbr.dll ir su šiuo failu susijusius komponentus dėl labai paprastos priežasties – delta-homes.com jūsų kompiuteryje gali sukelti eilę įvairiausių problemų. Pirmoji iš jų yra sistemos nustatymų pakeitimas. Paprastai ši programa pakeičia pradžios puslapį (angl. start page), numatytąjį paieškos puslapį (angl. default search engine), naują skirtuką (angl. new tab) ir kitus sistemos nustatymus. Be to, siekdama priversti savo aukas naudoti delta-homes.com, ji gali pradėti blokuoti Google, Yahoo, Bing ir panašias paieškos svetaines. Vis dėlto, nesvarbu kaip nepavojingai atrodo delta-homes.com, mes manoma, kad jūs turėtumėte jos vengti. Atminkite, kad Delta-homes.com priklauso sukčiams, todėl jos paieškos rezultatai gali būti lengvai klastojami. Be to, ji taip pat gali pradėti jums rodyti klaidinančias reklamas ar pasiūlymus atnaujinti įvairias programas. Galiausiai, dėl deltaTlbr.dll ir kitų šiai programai priklausančių failų, jūs galite pastebėti naršyklės („Internet Explorer“ ir kitų) sulėtėjimus.

Apibendrinant, jūs privalote pašalinti deltaTlbr.dll ir kitus pavojingus failus, kurie yra siejami su delta-homes.com, Delta Toolbar ir panašiomis programomis. Lengviausia tai padaryti yra naudojant Reimage.

verdiktas - failo statusas:
pavojingas failas
Virusai.lt tyrimų centras renka ir tikrina visą informaciją, susijusią su deltaTlbr.dll. Mes siekiame atsakyti į šiuos klausimus: Ar šis failas kelia grėsmę? Ar šis failo vardas yra naudojamas kenkėjiškų programų veikloje? ir kitus. Galutinis failo statusas yra tik mūsų nuomonė apie failą. PAVOJINGAS FAILAS statusas reiškia, kad šis failas kelia grėsmę jūsų sistemai. Šiuo atveju patariame naudoti mūsų pateiktą informaciją žemiau:
Patarimas:
Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
šaltinis: http://www.2-spyware.com/file-deltatlbr-dll.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palykink