Kas yra DeltaTB.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

Ugnius Kiguolis - -

Jeigu jūs neseniai pastebėjote DeltaTB.exe savo kompiuterio Task Manager, tai reiškia, kad jame slepiasi virusas, kuris priklauso ‘browser hijacker’ kategorijai. Tokiu atveju, jūs turėtumėte nešvaistyti savo laiko ir patikrinti kiekvieną iš savo interneto naršyklių („Internet Explorer“, „Google Chrome“, Mozilla Firefox, Safari ir kt.). Galime beveik garantuoti, kad čia sutiksite delta-homes.com, kuri bus pakeitusi jūsų pradžios puslapį (angl. start page) arba numatytąjį paieškos puslapį (angl. default search engine). Beje, nepamirškite patikrinti savo kompiuterio su patikima antivirusine programa, kuri jums padės pašalinti šią nepageidaujamą paieškos svetainę ir su ja susijusius failus. Jeigu ignorusite pasikeitusius kompiuterio nustatymus, jūs galute nė nepastebėti kaip ši programa pradės sekti jūsų naršymą Internete. Dažniausiai ji siekia sužinoti aukos dažniausiai lankomas svetaines, jose įvedamus duomenis ir panašią informaciją, kurią galima parduoti juodojoje rinkoje. Beje, jeigu naudosite delta-homes.exe savo paieškoms Internete, ši programa gali jums pateikti pakeistus paieškos rezultatus ir taip priversti jus apsilankyti įtartinose svetainėse. Tai gali jums baigtis kitų pavojingų programų pasirodymu jūsų kompiuteryje.

Dažniausiai Delta Homes ir kiti su šia programa susiję komponentai plinta nemokamų programų pagalba, kuriose jie slepiasi kaip papildomi priedai. Šis programų platinimo būdas yra naudojamas jau daug metų. Jis puikiai pasitarnavo tokių įtartinų programų kaip adware, browser hijackers ir pan. platinimui, tačiau jis vis dar yra vadinamas legaliu. Jeigu norite jo išvengti, jūs privalote rinktis tik Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą. Beje, nepamirškite nužymėti varnelių, kurios teigia, kad jūs norite į savo kompiuterį atsisiųsti papildomų programų.

DeltaTB.exe paprastai galima surasti „C:\Program Files\delta\delta“ aplanke. Patikrinus su antivirusine programa, jis yra aptinkamas kaip W32.Clodd0c.Trojan.435a, Adware.Toolbar.146, Win32/Toolbar.Babylon.A, Win32.Troj.Agent.a.(kcloud), PUP.Optional.Delta.A, Babylon (fs). Šio pavojingo failo jūs galite atsikratyti šių programų pagalba: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware.

verdiktas - failo statusas:
pavojingas failas
Virusai.lt tyrimų centras renka ir tikrina visą informaciją, susijusią su DeltaTB.exe. Mes siekiame atsakyti į šiuos klausimus: Ar šis failas kelia grėsmę? Ar šis failo vardas yra naudojamas kenkėjiškų programų veikloje? ir kitus. Galutinis failo statusas yra tik mūsų nuomonė apie failą. PAVOJINGAS FAILAS statusas reiškia, kad šis failas kelia grėsmę jūsų sistemai. Šiuo atveju patariame naudoti mūsų pateiktą informaciją žemiau:
Patarimas:
Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
šaltinis: http://www.2-spyware.com/file-deltatb-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palykink