Kas yra deltasrv.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

Ugnius Kiguolis - -

deltasrv.exe yra pavojingas failas, kuris priklauso delta-homes.com. Iš tiesų, tai yra pagrindinis vykdomasis šios programos failas, kuris turėtų būti kuo skubiau pašalintas iš kompiuterio. Jeigu jūs pastebėjote deltasrv.exe ar panašiai besivadinantį failą savo kompiuterio Windows Task manger, kuo skubiau patikrinkite jį su atnaujinta antivirusine programa. Ji šį failą turėtų pristatyti kaip HW32. Laneul, Application.Win32.Agent.~A, ir pananšiai. Paprastai, šis failas yra saugomas C:\Program Files\delta\delta aplanke. Jūs galite jį atsisiųsti tuo pačiu būdu kaip ir Delta Homes virusą – kartu su nemokamomis programomis, kurios mainais už tokią veiklą siekia užsidirbti pinigų. Jeigu norite to išvengti, niekuomet nepamirškite pasirinkti Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdo. Tai yra taikoma VISOMS nemokamoms programoms.

Kai tik deltasrv.exe patenka į sistemą, šis failas padeda paleisti Delta Homes ir kitus šios programos komponentus. Be to, jis gali būti panaudotas padėti Delta-homes.com virusui pasirodyti kiekvienoje iš interneto naršyklių (IE, Mozilla Firefox, Internet Explorer ir kt.) iš karto po to kai yra perkraunamas kompiuteris. Delta-homes dažniausiai yra naudojama žmonių peradresavimui į susijusias svetaines, taigi nėra nieko nuostabaus, kad ši programa savo aukoms rodo pakeistus paieškos rezultatus. Be to, ji gali lėtinti naršyklės darbą ir netgi pradėti tokias įtartinas veiklas kaip aukos naršymo Internete sekimas. Dažniausiai ši programa renka tokią informaciją kaip labiausiai aukos lankomos svetainės, jose įvedami duomenys, praleidžiamas laikas, kompiuterio IP adresas, jo buvimo vieta, ir t.t. Tai yra ne asmenį identifikuojanti informacija, bet nėra jokios garantijos, kad ji negali būti atskleista įtartinoms trečiosioms šalims.

Taigi, nėra abejonių, kad jūs privalote pašalinti deltasrv.exe iš savo kompiuterio. Ištrinti šią programą iš kiekvienos iš savo naršyklių jūs galite naudodami tokias programas kaip Reimage.

verdiktas - failo statusas:
pavojingas failas
Virusai.lt tyrimų centras renka ir tikrina visą informaciją, susijusią su deltasrv.exe. Mes siekiame atsakyti į šiuos klausimus: Ar šis failas kelia grėsmę? Ar šis failo vardas yra naudojamas kenkėjiškų programų veikloje? ir kitus. Galutinis failo statusas yra tik mūsų nuomonė apie failą. PAVOJINGAS FAILAS statusas reiškia, kad šis failas kelia grėsmę jūsų sistemai. Šiuo atveju patariame naudoti mūsų pateiktą informaciją žemiau:
Patarimas:
Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
šaltinis: http://www.2-spyware.com/file-deltasrv-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palykink