DeltaApp.dll byla

Jeigu jūs neseniai savo kompiuteryje pastebėjote failą deltaApp.dll, tai reiškia, kad jame slepiasi itin agresyvi programa pavadinimu delta-homes.com. Ši programa priklauso ‘browser hijacker’ ir ‘potentially unwanted program’ kategorijoms, taigi pagrindinis dalykas, kurio ji siekia, yra naršyklės užgrobimas bei manipuliavimas ja. Paprastai delta homes siekia užgrobti visas sistemoje esančias naršykles ir vėliau panaudoti jas savo tikslų siekimui. Kokie yra tie tikslai? Pirmiausia, deltaApp.dll siekia atpratinti žmones nuo tokių populiarių paieškos svetainių kaip Google, Yahoo ar Bing. Beje, ji taip pat gana dažnai siekia peradresuoti savo aukas į su ja susijusias svetaines ir taip padidinti jų populiarumą. Žinoma, mainais už tai jos kūrėjai gauna tam tikrą mokestį, taigi jie yra suinteresuoti rodyti šiuos pakeistus paieškos rezultatus kaip įmanoma dažniau. Beje, jūs taip pat galite pastebėti erzinančias reklamas, banerius ir kitą turinį, kuris jums yra rodomas siekiant to pačio tikslo kaip ir naudojant pakeistus paieškos rezultatus. Galiausiai, delta-homes.com gali pradėti sekti jūsų naršymą Internete. Tai ji daro siekdama sužinoti kokias svetaines dažniausiai lanko jos auka, kokius duomenis jose įveda, kiek laiko jose praleižia ir t.t. Vis dėl to, pasirodo, jog tokiu būdu ji taip pat gali sužinoti kompiuterio IP adresą, jo buvimo vietą, aukos el. pašto adresą ir t.t.

Vos tik deltaApp.dll patenka į kompiuterio vidų, ši programa atlieka jai reikalingus sistemos pakeitimus. Paprastai šis failas yra atsakingas už naršyklės nustatymų pakeitimą. Beje, turime paminėti ir tai, kad deltaApp.dll pasirodymas kompiuteryje praneša ir apie kitų su delta-homes failų buvimą jame. Šie failai yra: deltaEng.dll, delta. TB.exe, deltasrv.exe ir pan. Žinoma, jūs turėtumėte atsikratyti kiekvieno iš šių delta homes viruso komponentų, nes, priešingu atveju, jis sugrįš į jūsų kompiuterį vos tik jūs jį perkrausite. Dėl to mes jums rekomenduojame negaišti savo brangaus laiko ir patikrinti savo kompiuterį su viena iš šių programų: SpyHunter, STOPzilla, ir tt.

verdiktas - failo statusas:
pavojingas failas
Virusai.lt tyrimų centras renka ir tikrina visą informaciją, susijusią su deltaApp.dll. Mes siekiame atsakyti į šiuos klausimus: Ar šis failas kelia grėsmę? Ar šis failo vardas yra naudojamas kenkėjiškų programų veikloje? ir kitus. Galutinis failo statusas yra tik mūsų nuomonė apie failą. PAVOJINGAS FAILAS statusas reiškia, kad šis failas kelia grėsmę jūsų sistemai. Šiuo atveju patariame naudoti mūsų pateiktą informaciją žemiau:
Patarimas:
Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
SpyHunter yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.

Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Reimage

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisProgramos
Failai
Pamėk Mus Facebook'e