Sudėtingumo skalė:  
  (68/100)

Delta-homes.com šalinimas

12

Kas yra Delta-homes.com?

Delta-Homes.com yra browser hijacker kategorijai priskiriama programa, kuri gali bandyti „užgrobti“ jūsų kompiuterį. Paprastai ji yra nusitaikiusi į Windows operacinę sistemą palaikančius kompiuterius. Jeigu jūsų kompiuteryje yra įrašyta būtent „Windows“ operacinė sistema, skirkite šiek tiek savo laiko ir perskaitykite šią informaciją.

Anot naujausių duomenų, daugiausia Delta Homes virusu užsikrėtusių asmenų gyvena JAV, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje ir kitose pasaulio šalyse. Nors kalbant kompiuteriniais terminais ši programa nėra laikoma virusu, jūs tikrai turėtumėte jos vengti. Priešingu atveju, jūs galite susidurti su pakeistais paieškos rezultatais, peradresavimais į Delta-homes.com rėmėjų svetaines, melagingomis reklamomis ir panašiomis problemomis. Svarbiausia yra tai, kad jūs vargu ar galite žinoti, kokios svetainės yra reklamuojamos šios programos pagalba. Jūs galite atsidurti tiek ir teisėtose svetainėse, tiek ir tikrai įtartinuose el. puslapiuose. Kai ši programa patenka į kompiuterį, delta-homes.com pradeda rodytis vietoje pradžios puslapio (angl. start page) ir numatytojo paieškos puslapio (angl. default search engine) kiekvieną kartą kai tik auka pradeda savo naršymą Internete. Jei norite išvengti Delta-Homes.com peradresavimų į įtartinas ir netgi pavojingas svetaines, turite pašalinti ją iš savo kompiuterio. Perspėjame, kad tai jums gali ir nepavykti, nes ši programa naudoja Search Protect programą. Būtent ji gali užblokuoti visus jūsų bandymus pakeisti sistemos nustatymus į prieš tai buvusius. 

Jei peradresavimai į delta-homes.com jau tapo jūsų kasdienybe, turime jus perspėti apie dar vieną šios programos ypatybę. Ji ne tik gali rodyti savo reklamas ar sukelti peradresavimus jūsų naršyklėje. Ji taip pat gali bandyti sekti jūsų naršymą Internete bei bandyti kaupti informaciją apie labiausiai jūsų lankomas svetaines ar jose praleidžiamą laiką. Beje, ji taip pat gali sužinoti jūsų el. pašto adresą, kompiuterio IP adresą ir panašias detales. Taigi, nėra jokios abejonės, kad jūs privalote vengti Delta-homes.com viruso. Jo pašalinimui mes rekomenduojame naudoti SpyHunter. Tai yra ypač patikima antivirusinė programa, kuri vienu kartu sugeba aptikti visus delta homes komponentus, tame tarpe ir Search Protect. Jei nežinote kaip įdiegti šią programą ir kaip ją naudoti, perskaitykite šį straipsnį: SpyHunter naudojimo taisyklės.

Delta-Homes.com

Kaip Delta-Homes.com gali atsidurti mano kompiuteryje?

Delta-homes.com yra viena iš tų nepageidaujamų programų, kurios yra platinamos naudojant metodą, kuris angliškai vadinasi budling. Šis programų platinimo metodas vis dar yra legalus, tačiau daugelis žmonių jau siekia jį uždrausti, kadangi jie yra priverčiami atsisiųsti jiems visiškai nereikalingas programas ir tai yra daroma apgaulės būdu. Jei norite išvengti jums nepažįstamų programų pasirodymo, būkite labai atidūs kai įrašinėjate nemokamas programas. Būtinai rinkitės Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą kai įrašinėjate tokias programas kaip Softonic, Babylon Toolbar, uTorrent, Any.Do, BeeLine Reader, Foxit Reader ir pan. Priešingu atveju, jūs galite susidurti su Delta-homes.com arba bet kuria iš šių agresyvių programų: Conduit, www-search.net, mystartsearch, v9.com, sweet-page.com, mystart ir pan. Jei manote, kad taip jau spėjo nutikti jūsų kompiuteriui, nieko nelaukite ir atlikite žemiau pateiktus veiksmus. 

Kaip pašalinti Delta-Homes.com?

Jei norite atsikratyti Delta Homes, jums reikėtų atlikti žemiau pateiktus veiksmus. Kaip vėliau pamatysite, jūs galite rinktis iš automatinio pašalinimo būdo ir rankinio delta-homes.com pašalinimo metodo. 

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.)

Klausimas. Man reikia pagalbos! Negaliu pašalinti Delta-homes.com Search iš savo naršyklės (aš naudoju Google Chrome). Gal galėtumėte man padėti?

Atsakymas. Jūs galite atsikratyti Delta Homes žemiau pateiktų instrukcijų pagalba. Kaip vėliau pamatysite, mes paruošėme rankinio pašalinimo instrukcijas (angl. manual removal instructions) ir taip pat pateikiame programas, kurios šį virusą gali pašalinti automatiškai. Žinoma, tai yra saugiausias, lengviausiai įgyvendinamas ir efektyviausias delta-homes.com pašalinimo būdas. 

Klausimas. Manau, kad mano kompiuterį užkrėtė www.delta-homes.com virusas. Jis pasirodė jame vos tik aš perkroviau savo Windows…

Atsakymas. Ne, delta-homes yra browser hijacker ir potentially unwanted program kategorijoms priskiriama programa, kuri siekia užgrobti visas sistemoje esančias naršykles ir vėliau suketi peradresavimus į savo partnerių svetaines. Jūs greičiausiai ją parsisiuntėte su kokia nors nemokama programa, kurioje ji buvo įtraukta į papildomus priedus. Jei norite ištrinti www.delta-homes.com iš savo kompiuterio, turėtumėte naudoti toliau pateiktas programas arba sekti dar žemiau nurodytus veiksmus.

Klausimas: man neramu, nes visi mano paieškas internete nuolat pertraukia delta-homes.com peradresavimai. Ši svetainė taip pat pasirodė kaip mano start page. Aš maniau, kad aš jau pašalinau, nes nuresetinau savo naršyklę. deja, bet ji ir vėl pasirodė mano kompiuteryje… Ar galėtumėte man padėti? Aš nenoriu naudoti www.delta-homes.com, noriu vėl sugrįžti prie google…

Atsakymas: Delta Homes puslapio pašalinimas reikalauja daug žinių nes ši programa yra glaudžiai susijusi su Search Protect. Būtent ji apsaugo sistemos nustatymus nuo koregavimo, taigi jeigu jie buvo pakeisti ir delta-homes buvo nustatytas kaip jūsų pradžios puslapis ar panašiai, jūs galite nesugebėti jo atsikratyti. Tokiu atveju mes rekomenduojame naudoti automatinį delta-homes.com pašalinimo būdą.

Klausimas. Mano kompiuteris yra užkrėstas www.delta-homes.com paieškos viruso, kuris nuolat rodo man savo reklamas. Jos sako, kad mano kompiuteryje yra įvairių problemų, teigia ‘fixing and removing registry error’ ir pan. Ar galiu jomis pasitikėti? Beje, ar jūs galėtumėte man padėti pašalinti delta-homes.com iš kompiuterio? Kažkaip atrodo, kad tai yra labai sudėtinga…

Atsakymas. Visų pirma, jūs privalote ignoruoti visus jums delta-homes rodomus pranešimus, nes jie jums meluoja. Spustelėję ant jų jūs į savo kompiuterį atsisiųsite kitų virusų, taigi geriau to nedarykite. Jeigu norite pašalinti www.delta-homes.com užgrobėją iš savo kompiuterio, lengviausiai tai padaryti galite naudodami SpyHunter. Ši programa sugeba aptikti visus delta-homes komponentus, kurie vargu ar būtų surasti naudojant rankinį šios programos pašalinimo būdą. 

Klausimas. Kaip visiškai pašalinti www.delta-homes.com? Atrodo, kad šis virusas grįžta į mano kompiuterį vėl ir vėl…

Atsakymas. Jei norite visiškai pašalinti delta-homes.com, turite sekti žemiau pateiktas instrukcijas. Jeigu norite rinktis rankinį pašalinimą, būkite itin atsargūs ir atidžiai sekite visus jame nurodytus veiksmus!

Jūs galite automatiškai pašalinti Delta-homes.com šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Delta-homes.com šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Delta-homes.com šalinimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Delta-homes.com šalinimo programą
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
Delta-homes.com pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Delta-homes.com šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Delta-homes.com (2015-08-06)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Delta-homes.com (2015-08-06)
Delta-homes.com ekrano nuotrauka
Delta-homes.com ekrano nuotraukaDelta-homes.com ekrano nuotraukaDelta-homes.com ekrano nuotraukaDelta-homes.com ekrano nuotraukaDelta-homes.com ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Delta-homes.com pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Delta-homes.com iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Delta-homes.com iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Delta-homes.com ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Delta-homes.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall' Ištrinkite Delta-homes.com iš Windows nuorodų
 • Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant naršyklės ikonėlės ir pasirinkite 'Properties'
 • Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu.
Pasirinkite 'Shortcut' ir pašalinkite 'http://isearch.babylon.com...' ar kitą įtartiną svetainę

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Delta-homes.com iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Delta-homes.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Delta-homes.com iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Delta-homes.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Delta-homes.com šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Delta-homes.com iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Delta-homes.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 • Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 • Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Eikite į 'General' ir ištrinkite pavojingas nuorodas ir 'Home Page' skilties arba spustelėkite ant 'Restore to Default'. Spauskite 'OK'. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Delta-homes.com šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Delta-homes.com iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Delta-homes.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages.
Paspaudę ant meniu, pasirinkite 'Settings' ir 'Set pages'
 • Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą.
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Delta-homes.com pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Delta-homes.com iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Delta-homes.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 • Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą.
Kai esate 'General', pašalinkite kenksmingą URL adresą ir įveskite savo pageidaujamą pradinį puslapį Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Delta-homes.com pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Delta-homes.com pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Delta-homes.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Delta-homes.com rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
delta-homes.exe
DeltaTB.exe
SearchComponent_Offer_0.exe
MainProduct.exe
Setup.exe
MyBabylonTB.exe
BUSUninstall.exe
SetupAuto.exe
deltasrv.exe
ccp.exe
GUninstaller.exe
uninstall.exe
BrowserProtect.exe
SetupUpdater.exe
BabMaint.exe
temp_000.exe
newgdp_xb.exe

Ištrinti registro reikšmes:
HKLMSOFTWAREClassesd
HKLMSOFTWAREDelta
HKLMSOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerBrowser Helper Objects{1185823F-F22F-4027-80E5-4F68ACD5DE5E}
HKLMSOFTWAREDataMngr
HKLMSOFTWAREBabylon
HKLMSOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerBrowser Helper Objects{C1AF5FA5-852C-4C90-812E-A7F75E011D87}
HKLMSYSTEMCurrentControlSetServicesBrowserProtect
HKLMSYSTEMControlSet001ServicesBrowserProtect
HKUS-1-5-21-329068152-1390067357-682003330-500SoftwareDelta
HKUS-1-5-21-329068152-1390067357-682003330-500SoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExtStats{D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000}iexploreAllowedDomainsdelta-search.com
HKLMSYSTEMControlSet001EnumRootLEGACY_BROWSERPROTECT
HKUS-1-5-21-329068152-1390067357-682003330-500SoftwareBabylonToolbar
HKLMSYSTEMCurrentControlSetEnumRootLEGACY_BROWSERPROTECT
HKUS-1-5-21-329068152-1390067357-682003330-500SoftwareDataMngr
HKUS-1-5-21-329068152-1390067357-682003330-500Soft

Išregistruoti DLL' us:
BrowserProtect.dll
BrowserProtect-19.0.dll
escortShld.dll
deltaEng.dll
deltaApp.dll
delta.dll
CrxInstaller.dll
ChromeToolbarSetup.dll
IEHelper.dll
BExternal.dll
BUSolution.dll

Ištrinti failus:
newgdp_xb.exe
%WINDOWS%TasksBrowserProtect.job
%Program Files%Deltadelta1.8.10.0uninstall.exe
%Program Files%Deltadelta1.8.10.0GUninstaller.exe
%Program Files%Deltadelta1.8.10.0escortShld.dll
%Program Files%Deltadelta1.8.10.0deltaTlbr.dll
%Program Files%Deltadelta1.8.10.0deltasrv.exe
%Program Files%Deltadelta1.8.10.0deltaEng.dll
%Program Files%Deltadelta1.8.10.0deltaApp.dll
%Program Files%Deltadelta1.8.10.0bhdelta.dll
%Application Data%BrowserProtect2.6.1125.80{c16c1ccb-7046-4e5c-a2f3-533ad2fec8e8}uninstall.exe
%Application Data%BrowserProtect2.6.1125.80{c16c1ccb-7046-4e5c-a2f3-533ad2fec8e8}FirefoxExtensioncontentBrowserProtect.js
%Application Data%BrowserProtect2.6.1125.80{c16c1ccb-7046-4e5c-a2f3-533ad2fec8e8}FirefoxExtensioncomponentsBrowserProtect-3.6.xpt
%Application Data%BrowserProtect2.6.1125.80{c16c1ccb-7046-4e5c-a2f3-533ad2fec8e8}FirefoxExtensioncomponentsBrowserProtect-19.0.dll
%Application Data%BrowserProtect2.6.1125.80{c16c1ccb-7046-4e5c-a2f3-533ad2fec8e8}BrowserProtect.settings
%Application Data%BrowserProtect2.6.1125.80{c16c1ccb-7046-4e5c-a2f3-533ad2fec8e8}BrowserProtect.exe
%Application Data%BrowserProtect2.6.1125.80{c16c1ccb-7046-4e5c-a2f3-533ad2fec8e8}BrowserProtect.dll
%Application Data%BrowserProtect2.6.1125.80{c16c1ccb-7046-4e5c-a2f3-533ad2fec8e8}BrowserProtect.crx
Start MenuProgramsBrowserProtectUninstall BrowserProtect.lnk
Local SettingsTempSetupUpdater.exe
Local SettingsTempSetupAuto.exe
Local SettingsTempSearchComponent_Offer_0.exe
Local SettingsTempnsl47.tmpTime.dll
Local SettingsTempMainProduct.exe
Local SettingsTempDeltaTB.exe
Local SettingsTemp426FA64D-BAB0-7891-818B-9FE871D27EE4LatestSetup.exe
Local SettingsTemp426FA64D-BAB0-7891-818B-9FE871D27EE4LatestMyBabylonTB.exe
Local SettingsTemp426FA64D-BAB0-7891-818B-9FE871D27EE4Latestdelta.crx
Local SettingsTemp426FA64D-BAB0-7891-818B-9FE871D27EE4LatestCrxInstaller.dll
Local SettingsTemp426FA64D-BAB0-7891-818B-9FE871D27EE4LatestChromeToolbarSetup.dll
Local SettingsTemp426FA64D-BAB0-7891-818B-9FE871D27EE4Latestccp.exe
Local SettingsTemp426FA64D-BAB0-7891-818B-9FE871D27EE4IEHelper.dll
Local SettingsTemp426FA64D-BAB0-7891-818B-9FE871D27EE4BExternal.dll
%Application Data%BabSolutionSharedGUninstaller.exe
%Application Data%BabSolutionSharedBUSUninstall.exe
%Application Data%BabSolutionSharedBUSolution.dll
%Application Data%BabSolutionSharedBabMaint.exe
%Application Data%BabSolutionCRDelta.crx
temp_000.exe
delta-homes.exe

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e