Kas yra delta.dll? Ar turėčiau tai pašalinti?

Olivija Moreli - -

delta.dll yra pavojingas failas, kurio turėtų būti vengiama. Kaip ir deltaApp.dll, deltasrv.exe ar deltaEng.dll, jis priklauso rimtam virusui, kuris yra vadinamas delta-homes.com. Kaip galima aiškiai pamatyti iš šio viruso aprašyme pateiktų nuotraukų, jis sukelia melagingus pranešimus, kurie siekia priversti savo aukas patikėti, kad jie turi patikrinti savo kompiuterius ir įsitikinti, kad juose nėra pavojingų registro įrašų, Windows klaidų, pavojingos programinės įrangos ir pan. Prieš spustelėdami ant tokių pranešimų turėtumėte žinoti, kad jie yra pavojingi ir siekia vieno vienintelio tikslo – reklamuoti ir platinti įtartinas programas.

Vos tik delta homes virusas patenka į kompiuterį, jis jame pakeičia pradžios puslapį (nagl. start page) ir/arba numatytąjį paieškos puslapį (angl. default search engine). To pasekoje ši ‘browser hijacker’ priskiriama programa pradeda rodyti pakeistus paieškos rezultatus, kurie bando nukreipti žmones į partnerių svetaines ir taip padėti jiems padidinti tokius rodiklius kaip pardavimai, lankomumas, page rank ir pan. Taip delta homes savininkai uždirba sau pinigus. Vis dėlto, nors toks pinigų uždirbimo būdas yra laikomas legaliu, pagrindinė su juo susijusi problema, kuri tai, kad nėra jokios garantijos, kad visos taip reklamuojamos svetainės yra legalios. Jūs galite nepastebimai atsidurti įtartinose, nesaugiose ir netgi pavojingose svetainėse.

Kam konkrečiai yra naudojamas delta.dll failas? Kaip ir bet kuris kitas .dll failas, jis veikia kaip browser helper object (BHO). Šis failas savo darbą pradeda vos tik yra perkraunamas kompiuteris. Jo pagalba Delta Homes savininkai siekia stebėti žmogaus veiklą Internete ir rinkti apie jį įvairią informaciją. Šį failą jūs turėtumėte rasti „C:\Program Files“ aplanke, tačiau kartais tai gali ir nepavykti. Taip yra daroma siekiant atitolinti jo pašalinimą iš sistemos.

Prašome, neleiskite delta.dll likti jūsų kompiuteryje, nes, kaip mes jau perspėjome jus, tai yra pavojingas failas. Jo pašalinimui, kaip ir delta-homes pašalinimui, mes rekomenduojame naudoti šias programas: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware.

verdiktas - failo statusas:
pavojingas failas
Virusai.lt tyrimų centras renka ir tikrina visą informaciją, susijusią su delta.dll. Mes siekiame atsakyti į šiuos klausimus: Ar šis failas kelia grėsmę? Ar šis failo vardas yra naudojamas kenkėjiškų programų veikloje? ir kitus. Galutinis failo statusas yra tik mūsų nuomonė apie failą. PAVOJINGAS FAILAS statusas reiškia, kad šis failas kelia grėsmę jūsų sistemai. Šiuo atveju patariame naudoti mūsų pateiktą informaciją žemiau:
Patarimas:
Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
šaltinis: http://www.2-spyware.com/file-delta-dll.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palykink