Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Deeal viruso šalinimas

12

Deeal – potencialiai nepageidaujama programa. Ką turėtumėte apie ją žinoti?

Deeal yra naršyklės priedas, kuris gali sukelti daugybę nepatogumų ir trukdžių naršant internete. Kitaip tariant, šią programą remia nepatikimos kompanijos, kurios už tai reikalauja, kad Deeal programa rodytų jų reklamas ir populiarintų svetaines. Taigi, nėra jokios abejonės, kad ši programėlė kas keletą sekundžių generuos komercines reklamas. Be to, ji taip pat gali veikti kaip “browser hijacker” virusas, o tai reiškia, kad ji gali mofifikuoti naršyklės parametrus, pakeičiant numatytąjį pradinį puslapį ir paieškos sistemą. Vis dėlto, minėtos ir tikriausiai nepageidautinos permainos dar nėra pats blogiausias dalykas, kurį gali inicijuoti Deeal virusas. Ši programa gali nuolat stebėti jūsų naršymo veiklą ir rinkti informaciją, susijusią su jūsų naršymo ypatumais, o vos tik pakankamas kiekis informacijos yra surenkamas, ji gali perduoti ją trečiosioms šalims. Tokiu būdu, reklamų ruošėjai gali sukurti reklamas, atitinkančias kiekvieno žmogaus poreikius. Nepaisant to, kad ši programa yra pristatoma kaip “pagalbininkas” apsipirkinėjantiems internetu ir turėtų rodyti pranešimus apie šiuo metu galiojančius kuponus bei mažiausias kainas, iš tiesų ji veikia visiškai kitaip. Pagrindinis šio viruso tikslas – patekti į kompiuterį nepastebėtam ir rodyti reklamas, peraresuojančias žmones į rėmėjų svetaines.

Taip, Deeal reklamos gali atrodyti patrauklios, tačiau nerekomentuojame tikrinti jų turinio. Nepaisant to, apie kokius puikius pasiūlymus šie pranešimai gali jus informuoti, spustelėję ant jų būsite nukreiptas/-a į visiškai nesusijusias rėmėjų internetines svetaines. Taigi, jeigu norite apsaugoti savo kompiuterį ir išvengti nepatikimų programų įsirašymo, laikykites atokiau nuo Deeal reklamų. Internetiniai portalai, kuriuos jūs galite išvysti vos tik spustelėję ant jų, gali būti pilni apgaulingų pasiūlymų įsirašyti nekokamas programas ar atnaujinti programinę įrangą, kuri gali būti pripildyta pavojingų failų. Taigi, jeigu jūsų ekrane vis “iššoka” Deeal langai ir jūs nusprendėte patikrinti ir pašalinti visas nepatikimas programas iš sistemos, jūs paprasčiausiai galite tai padaryti su SpyHunter arba kita antivirusine programa.

Kaip Deeal virusas gali patekti į mano kompiuterį?

Deeal programą atsisiųsti galima iš oficialios svetainės. Deja, bet tai nėra pats populiariausias šios programėlės platinimo būdas. Deeal yra priskiriama potencialiai nepageidaujamų programų kategorijai, o tai reiškia, kad ji, kaip ir kitos reklamos tikslams naudojamos programos, dažniausiai plinta naudojant nesąžinigus būdus. Vienas ir bene dažniausiai naudojamas būdas yra vadinamas susiejimu (angl. ‘bundling’). Taigi, Deeal reklamos gali atsirasti naršyklėje atisiuntus kitą nemokamą programą, kuri buvo įpareigota platinti šią nepageidaujamą programą kaip papildomą priedą. Būtina atkreipti dėmesį į tai, kad net pačios patikimiausios programų platinimo svetainės, įskaitant download.com bei softonic.com, gali būti įtrauktos į programinės įrangos paketų platinimą. Galite nesijaudinti jeigu esate pakankamai atidus/-i, nes greičiausiai gana lengvai išvengsite Deeal viruso įsirašymo, nes tam tereikia patikrinti nustatymus, pateiktus nemokamos programos įrašymo metu. Būtina atidžiai peržiūrėti visus laukelius ir atsisakyti visų papildomų priedų. Dažniausiai papildomos programos yra aptinkamos pasirinkus “Advanced” arba “Custom” įrašymo parinktį, o atsisakyti jų galima paparasčiausiai nužymint šalia jų esančias varneles.

Kaip pašalinti šį virusą iš kompiuterio?

Deja, bet Deeal virusas dažniausiai patenka į kompiuterio sistemą nepastebėtas. Dėl tios priežasties jums gali atrodyti, kad Deeal reklamos atsirado kaip lietus iš giedro dangaus. Jeigu būtent taip ir nutiko, turėtumėte negaištant laiko pašalinti Deeal virusą iš kiekvienos naršyklės, esančios jūsų kompiuteryje. Kaip jau minėjome, tai galima padaryti su profesionalios antivirusinės, tokios kaip SpyHunter, pagalba. Žinoma, galite pasirinkti ir rankinį šios programėlės pašalinimo būdą. Tam ums reikės atidžiai sekti žemiau pateiktas instrukcijas. Vis dėlto, patartinanaudoti antivirusinę programą, nes ji ne tik padės atsikratyti šios ir kitų nepageidaujamų programų, bet taip pat apsaugos jūsų kompiuterį ir ateityje.

 

 

Jūs galite automatiškai pašalinti Deeal šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Deeal virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Deeal virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Deeal virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Deeal virusas (2015-11-13)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Deeal virusas (2015-11-13)
Deeal virusas ekrano nuotrauka
Deeal virusas ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Deeal viruso pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Deeal iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Deeal iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Deeal ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Deeal ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Deeal iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Deeal bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Deeal iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Deeal ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Deeal šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Deeal iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Deeal ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Deeal šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Deeal iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Deeal ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Deeal pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Deeal iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Deeal bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Deeal pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Deeal virus pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Deeal registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e