Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Daugava reklamų šalinimas

123

Ar verta parsisiųsti Daugava?

Mes tikrai nemanoma, jog Daugava programa verta jūsų laiko. Parsisiuntus ir įsidiegus šią programą į jūsų kompiuterį jūs greičiausiai būsite nemaloniai nustebintas jos rodomų reklamų kiekiu. Žinoma, dauguma vartotojų parsisiunčia šią programą supranta, kad matys kažkiek reklamos ir pasiūlymų savo kompiuteryje, tačiau jie net nenutuokia, jog šie pranešimai gali pasirodyti net tada, kai jie visai neplanuoja nieko pirkti internete. Jeigu nenorite matyti reklamų tuo metu, kai skaitote naujienas ar lankotės pramokų tinklalapiuose – venkite šio naršyklės įskiepio. Nėra jokios garantijos, kad paspaudus Daugava reklamą jūs sutaupysite pinigų. Dažniausiai tokios reklamos nukreipia žmones į puslapius, kurių lankomumą nori kelti Daugava. Dar turime įspėti, kad naujausia Daugava versija – 2.0.0.701, gali peradresuoti į nesaugius puslapius. Kad išvengtumėt papildomų virusų jūsų kompiuteryje, jūs turėtumėte labai atsargiai reaguoti į tokius įspėjimus. Žinoma, lengviausia tiesiog ištrinti Daugava iš savo kompiuterio.

Mes turime žinių, kad ši programa yra platinama kartu su kitomis nemokamomis programomis, o tai reiškia kad ji gali atsirasti jūsų kompiuteryje be jūsų žinios. Jeigu jau kuris laikas matote Daugava reklamas savo kompiuteryje, didelė tikimybė kad ši programa slepiasi jūsų kompiuteryje. Nepaisant to, mes jus turime įspėti dėl dar vieno dalyko. Ši potencialiai nepageidaujama programa gali stebėti jūsų naršymą internete. Dažniausiai, Daugava 2.0.0.701 ir kiti naršyklės įskiepiai renka vartotojo neatskleidžiančią informaciją, tokią kaip paieškos terminai, dažniausiai lankomi puslapiai ir informacija, kurią paliekate kituose puslapiuose, tokia kaip IP adresas,  jūsų lokacija ir kitos detalės. Kaip jau minėjome anksčiau, ši informacija nelaikoma asmenine. Tačiau, mes rekomenduojame ją pasilaikyti sau. Jeigu šie faktai jus erzina, nešvaistykit laiko veltui ir ištrinkit Daugava virusą. SpyHunter jums padės tai padaryti automatiškai.

Daugava ads and deals on commercial ads

Kaip ši programa plinta?

Mes jau minėjome, jog Daugava reklaminė programa plinta dviejų skirtingų metodų pagalba. Jūs galite ją parsisiųsti pats, arba ji gali atsirasti jūsų kompiuteryje be jūsų žinios. Jeigu manote, kad ši programa įsirašė be jūsų žinios, yra didelė tikimybė kad jūs nesenai įrašinėjote kažkokią nemokamą programą, ir kartu su ja įdiegėte daugiau programų jei galvojote. Potencialiai nepageidaujamos programos dažniausiai būna paslėptos prie išplėstinio įdiegimo lango, o vartotojai dažniausiai išplėstinės įdiegties nesirenka, o programas įdiegia rekomenduotinu būdu. Tam kad išvengtumėte tokių programų įdiegimo į jūsų kompiuterį, būtinai labai atidžiai stebėkite nemokamų programų įdiegimo langą. Nužymėkite bet kokias nereikalingas varneles prie įvairių sutikimų. O apskritai, venkite įtartinų nemokamų programų įdiegimo į savo kompiuterį.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Daugava reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Daugava reklamos pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Daugava reklamos šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Daugava reklamos (2016-01-07)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Daugava reklamos (2016-01-07)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e