Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

CutThePrice reklamų šalinimas

123

Kodėl aš matau ‘Ads by Cut The Price’ savo kompiuteryje?

‘Ads by Cut The Price’ (angl. Cut The Price reklamos) atsiranda jūsų kompiuterio ekrane su priežastimi. Jie neatsirastų be papildomo naršyklės įskiepio pagalbos, kuris kažkokiu būdu turi būti įdiegtas į jūsų kompiuterį. Šiuo metu tai gali atsitikti įrašinėjant nemokamas programas, prie kurių tokie įskiepiai būna prikabinti. Oficialus šios programos puslapis neveikia, bet nėra jokios garantijos, kad jis nebus atidarytas ateityje. Manoma, kad dauguma žmonių šią programą įdiegia savo valia, galvodami kad ji padės jiems sutaupyti kažkiek pinigų. Gaila, tačiau CutThePrice buvo sukurtas su kitokia intencija. Kai tik ji patenka į kompiuterį – pradeda modifikuoti visas interneto naršykles (IE, Mozilla, Chrome, ir pan.), taip uždirbdama pinigus ir reklamuodama rėmėjų produktus, norėdama juos padaryti populiarius. Kad tai padarytų, programa rodo komencines iššokančias programas, tekstines nuorodas, banerius ir panašius pranešimus vartotojui naršant internete. Saugumo ekspertai nerekomenduoja spausti Cut The Price reklaminių pranešimų, nes jie gali nukreipti žmones į nesaugias svetaines.

Techniškai, šis naršyklės įskiepis nėra virusas. Jis buvo pridėtas prie „potencialiai nepageidaujamų programų“ bei „reklaminių programų“ sąrašų. Nepaisant to, jūs vis tiek turėtumėte būti labai atsargųs su šia programa, nes ji gali sekti jūsų veiklas internete. Kaip taisyklė, tokios programos suinteresuotos rinkti asmeniškai neidentifikuojančią informaciją, o tai reiškia kad ši programa rinks visas paieškos užklausas, informaciją apie lankomas svetaines. Tačiau CutThePrice virusas gali žinoti ir jūsų kompiuterio IP adresą, lokaciją, informaciją kurią pateikiate svetainėms. Kad užtvertumėte kelią tokios informacijos nutekėjimui, geriausias sprendimas būtų pašalinti šią programą iš sistemos. Tai padaryti galite naudodamiesi SpyHunter arba kokia nors kita antivirusine programa.

The main page of Cut The Price and its ads

Kaip plinta ši programa?

Dažniausiai, Cut The Price virusas įdiegiamas į sistemą kartu su kitomis programomis. Jis kompiuteryje atsiranda kartu su parsisiuntimo vadovais, PDF dokumentų kūrimo programma, vaizdo siuntimo, vaizdo įrašymo programomis ir panašia nemokama programine įranga. Taip šių nemokamų programų autoriai uždirba pinigus. Mes negalime pasakyti su kokia specifine programa plinta CutThePrice įskiepis, tačiau mes galime suteikti kelis patarimus, kurie padės išvengti tokių įskiepių patekimui į kompiuterį. Kad išvengtumėte:

  • Visada perskaitykite privatumo politiką ir galutinio vartotojo licenzijos sutikimą įrašinėdami nemokamas programas;
  • Pasirinkite Advanced arba Custom įdiegimo metodus vietoj greito ar rekomenduojamo pasirinkimo;
  • Įdėmiai sekite kiekvieną įdiegimo žingsnį ir nužymėkite iš anksto užžymėtas varneles, kurios leidžia įdiegti papildomus komponentus į jūsų kompiuterį.

Jeigu manote, kad CutThePrice virusas pateko į jūsų kompiuterį nes jūs nesilaikėte šių patarimų, apgalvokite šios programos išdiegimo galimybę. Tam kad ją ištrintumėte, sekite instrukcijas pateiktas antrame puslapyje.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą CutThePrice reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
CutThePrice reklamos pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas CutThePrice reklamos šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant CutThePrice reklamos (2016-01-10)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant CutThePrice reklamos (2016-01-10)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e