Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

CTB Locker viruso šalinimas

12

Kas yra CTB Locker?

CTB Locker virusas yra naujausia kompiuterinė infekcija, kuri yra priskiriama ransomware kategorijai. Šis virusas plisti Internete pradėjo dar 2014 metų liepos viduryje, tačiau tik dabar buvo pastebėtas akivaizdus šiuo virusu užkrėstų kompiuterių skaičiaus padidėjimas. Verta paminėti ir tai, kad CTB Locker yra labai panašus į jau anksčiau mūsų puslapyje paminėtus virusus, tokius kaip Cryptowall virusas, Cryptolocker ir pan. Jeigu bent vienas iš jų patektų į jūsų kompiuterį, jis nieko nelaukdamas užblokuotų visus jame esančius failus bei pradėtų rodyti išsamias instrukcijas paaiškinančias kaip jūs galite iššifruoti šiuos failus. Žinoma, tam reikės sumokėti išanksto numatytą baudą, kuri dažniausiai siekia 120 JAV dolerių. Bėda yra tame, kad be išpirkos jūs negalėsite pasiekti savo video įrašų, nuotraukų, .doc, .xls ir kitų jums svarbių failų. Jei manote, kad jūsų kompiuteryje jau slepiasi CTB Locker virusas, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su atnaujinta antivirusine programa. SpyHunter yra viena iš tų programų, kurios gali ne tik pašalinti šį virusą, bet ir padėti jums jo išvengti ateityje.

Kaip CTB Locker gali užkrėsti mano kompiuterį?

CTB Locker dažniausiai plinta naudodamas užkrėstus el. laiškus. Jie gali būti bandyti jus įtikinti, kad jūs privalote patikrinti juose esantį priedą. Žinoma, vos tik tai yra padaroma, kompiuteris yra užkrečiamas šiuo ransowmare kategorijai priskiriamu virusu. Be to, jūs taip pat turėtumėte būti būti labai atsargus/i su netikėtai pasirodančiais pranešimais, kurie paprastai siūlo atnaujinti tokias programas kaip Java ar Flash Player. Jeigu nenorite susidurti su virusais, jūs privalote vengti tokių pranešimų. Vos tik šis virusas patenka į sistemą, jis iš karto užblokuoja šiuos failus: 3fr, accdb, ai, arw, įlankos, cdr, cer, cr2, crt, crw, dbf, dcr, der, dng, doc, docm, docx, dwg, dxf, Canon, eps, erf, indd, jpe, jpg, kdc, mdb, mdf, mef, mrw, nef, nrw, odb, odm, odp, ods, odt, orf, p12, p7b, p7c, PP, pef, pem, pfx, ppt, pptm, pptx, psd, pst, ptx, r3d, raf, žalias, rtf, VG2, rwlSIS, srw, wb2, wpd, wps, xlk, xls, xlsb, xlsm, xlsx. Pabandžius juos atidaryti, kompiuterio ekrane pasirodo didžiulis pranešimas, kuris teigia, jog failus galima atblokuoti tik sumokėjus tam tikro dydžio baudą. Jei naudojate Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ar 8, būkite ypač atsargūs, nes šis virusas dabar išgyvena savo aukso amžių. Norėdami susigrąžinti savo failus ir jo atsikratyti, atlikite žemiau pateiktus veiksmus:

Kaip pašalinti CTB Locker virusą?

Jei manote, kad CTB Locker virusas jau slepiasi jūsų sistemoje, kuo greičiau atlikite žemiau pateiktas instrukcijas.

Galiausiai, mes turime paminėti, kad jūs visuomet privalote galvoti apie tokių virusų prevenciją. Todėl mes jums primygtinai rekomenduojame atsisiųsti vieną iš anksčiau paminėtų programų. Be to, nepamirškite pagalvoti apie atsarginę savo failų kopiją. Tam galite naudoti USB raktus, išorinius diskus, CD, DVD, Dropbox, Flickr ir kitus sprendimus.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą CTB Locker virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
CTB Locker virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas CTB Locker virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant CTB Locker virusas (2016-02-19)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant CTB Locker virusas (2016-02-19)
CTB Locker virusas ekrano nuotrauka
CTB Locker virusas ekrano nuotraukaCTB Locker virusas ekrano nuotraukaCTB Locker virusas ekrano nuotrauka
Rankinis CTB Locker pašalinimas

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/virusai/domains/virusai.lt/public_html/wp-content/themes/AskIt/functions.php on line 494

1 būdas. Kaip ištrinti CTB Locker naudojant Safe Mode with Networking

Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą
Windows 7 / Vista / XP
 • Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
 • Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
 • Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking
Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'
Windows 10 / Windows 8
 • Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykiteShift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
 • Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
 • Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking
Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
Žingsnis 2: CTB Locker šalinimas

Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite SpyHunter ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite CTB Locker pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.


2 būdas. Kaip ištrinti CTB Locker naudojant System Restore

Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą
Windows 7 / Vista / XP
 • Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
 • Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
 • Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt
Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'
Windows 10 / Windows 8
 • Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykiteShift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
 • Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
 • Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt
Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
 • Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
 • Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
 • Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš CTB Locker pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
 • Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.

Užbaikite CTB Locker pašalinimą

Atkūrę sistemos nustatymus, pašalinkite užkrėstus failus ir visiškai ištrinkite CTB Locker. Tam, atsisiųskite SpyHunter ir patikrinkite savo kompiuterį.

Jeigu norite iššifruoti individualius failus, dabar tam yra pats geriausias laikas. Tai galite padaryti naudodami Windows Previous Versions. Kad iššifruotumėte failą, spustelėkite ant jo dešiniu pelės mygtuku ir pasirinkite Properties. Eikite į Previous Versions kortelę ir suraskite šio failo atkūrimo tašką. Pasirinkite jį jeigu jis yra ir spustelėkite Restore. Dėmesio! Šis metodas bus efektyvus tik po System Restore funkcijos aktyvavimo. Be to, jeigu jūsų kompiuteryje buvęs virusas sugeba ištrinti failų Shadow Volume Copies (taip vadinamos atsarginės failų kopijos), Windows Previous Versions funkcija gali ir nesuveikti. Tokiu atveju, išbandykite šias programas: Photorec or R-studio.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e