Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

CryptoWall 4.0 šalinimas

123

Kokie yra pagrindiniai panašumai tarp Cryptowall ir CryptoWall 4.0?

CryptoWall ir Cryptowall 4.0 yra beveik identiški kompiuteriniai virusai priklaustys ransomware kategorijai. Prisiminkite – nėra tokio įrankio, kuris jums padėtų iššifruoti kompiuterio failus, užšifruotus su Cryptowall viruso šifru. Kaip ir jo pirmtakas, CryptoWall 4.0 naudoja pažangias technologijas užšifruodamas visus apkrėsto kompiuterio failus ir prašo sumokėti išpirką už ypatingą iššifravimo raktą, kuris reikalingas norint juos iššifruoti. Tačiau netikėkite, jog sumokėję pinigus – jį gausite. Yra tūkstančiai žmonių skundų, kurie net ir sumokėję pinigus programišiams negavo iššifravimo rakto, ir liko be savų pinigų, kaip ir be failų.

Pradedami išsiaiškinkime – kas gi yra tas ransomware? Tai – labai pavojingas kompiuterio parazitas, kuris siekia užšifruoti failus ir suteikia nesuteikia galimybės grįžti atgal juos iššifruojant. Dažniausiai ransomware virusas yra naudojamas tam, kad užšifruotų šiuos failų plėtinius: .docx, .pdf, .txt, .img, .gif, .mp3, .mp4, .flv. Deja, bet CryptoWall 4.0 virusas ne tik užšifruoja duomenis, bet ir pakeičia jų pavadinimus. Taip pakeisdamas pavadinimus virusas užtikrina, kad jo auka nesugebės suprasti kurie failai yra užšifruoti. Be to, ši nauja CryptoWall versija retai randama naudojant antivirusines programas. Net antrosios kartos verslo klasės ugniasienės nevisada sugeba rasti šį parazitą. Nepaisant to, šis virusas palieka ir papildomas kenkėjiškas programas kompiuteryje tam, kad išvengtų aptikimo.

Šis ransomware palieka savo pranešimą kiekviename aplankale, kuriame atliko duomenų užšifravimą. Tokie pranešimai gali atsirasti kaip .txt, .html arba .png failai. Pvz.:

HELP_YOUR_FILES.TXT
HELP_YOUR_FILES.HTML
HELP_YOUR_FILES.PNG

Šiuose failuose rasite tokį tekstą:

Cannot you find the files you need?
Is the content of the files that you have watched not readable?
It is normal because the files’ names, as well as the data in your files have been encrypted.
Congratulations!!!
You have become a part of large community CryptoWall.
[…]
For your attention, the software to decrypt the files (as well as the private key that come fitted with it) is a paid product.

Kaip matote, CryptoWall 4.0 ransomware virusas prašo sumokėti už „iššifravimo raktą.“ Jokiu būdu netikėkite tokiais pažadais, nes neturite jokios garantijos, kad šis virusas sugražins jūsų failus atgal.

CryptoWall 4.0

Kaip CryptoWall 4.0 galėjo užkrėsti mano kompiuterį?

CryptoWall 4.0, kuris taip pat žinomas kaip HELP_YOUR_FILES virusas, kaip ir kitos CryptoWall versijos plinta su el. laiškais. Šių infekcijų el. laiškus gali būti nufiltruotos kaip nepageidaujami laiškai arba šlamštas, tačiau yra tikimybė, jog jūsų el. pašto tarnyba to nepadarė. Niekada neturėtumėte atidaryti el. laiškų iš siuntėjų, kurių jūs niekada negirdėjote. Tokie CryptoWall 4.0 el. laiškai atsiunčia tekstinį priedą, kuris iš tikrųjų yra JavaScript rinkmena. Šio tekstinio failo atidarymas reiškia atviras duris CryptoWall 4.0 patekimui į jūsų sistemą.

Jei nenorite patirti duomenų praradimo, turėtumėte pagalvoti apie savo kompiuterio apsaugą. Mes siūlome jums įdiegti anti-kenkėjišką programą, pavyzdžiui – SpyHunter. Ji gali panaikinti CryptoWall 4.0 ransomware virusą iš jūsų kompiuterio. Tačiau, po to, kai ransomware virusas užšifruoja failus, juos atkurti bus labai sunku ar net neįmanoma. Todėl nepamirškite visada turėti atsarginę savo duomenų kopiją išoriniame kietąjame diske.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą CryptoWall 4.0 šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
CryptoWall 4.0 pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas CryptoWall 4.0 šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant CryptoWall 4.0 (2015-12-07)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant CryptoWall 4.0 (2015-12-07)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e