Sudėtingumo skalė:  
  (95/100)

CryptoWall 2.0 viruso šalinimas

123

Trumpa informacija apie „ransomware“ kategorijai priskiriamus virusus:

„Ransomware“ tipo virusai į kompiuterius dažniausiai patenka per melagingus laiškus. Vos tik jie užkrečia sistemą, šie virusai užšifruoja joje esančius failus. Nukentėjusysis dažniausiai negali atidaryti šių failų, todėl jie tampa visiškai nevertingi. Užšifravęs reikalingą informaciją, virusas taip pat pradeda rodyti specialų pranešimą, kuris įspėja auką apie esamą situaciją ir reikalauja sumokėti tam tikrą išpirką mainais už užblokuotų failų iššifravimą. Šis pranešimas dažniausiai pasirodo kai auka bando atidaryti .png, .html arba .txt failą. 

CryptoWall 2.0 viruso aprašymas:

CryptoWall 2.0 yra viena iš CryptoWall viruso atmainų. Taip pat yra žinomos šios versijos: CryptoWall, CryptoWall 3.0CryptoWall 4.0. Kaip jau turbūt supratote, šis virusas priklauso ransomware kategorijai. Vos tik jis atsiduria sistemoje, jis užkoduoja joje esančius duomenis. Tam yra naudojamas RSA šifravimo metodas, kuris neleidžia atkoduoti informacijos naudojant ankstesnės datos nustatymą ir panašius veiksmus. Kad tai įvyktų, CryptoWall virusas reikalauja sumokėti tam tikro dydžio baudą. CryptoWall 2.0 versija skiriasi nuo ankstesnių savo versijų tuo, kad ji naudoja Tor tinklą, kuris padeda jai paslėpti už jos veikiančius asmenis bei jų renkamus mokėjimus.

Šis ransomware tipo virusas gali užšifruoti bet kokius failus. Tai padaręs jis paprastai reikalauja 500 eurų išpirkos, kurią sumokėti reikia elektronine valiuta vadinama Bitcoin. Kadangi dažniausiai ši kompiuterinė infekcija užblokuoja nuotraukas, su verslu susijusius dokumentus ir panašią informaciją, tikėtina, kad daugelis iš užkrėstųjų jau sumokėjo reikalaujamą mokestį. Beje, tam padaryti yra duodamos tik kelios dienos. Po to šis virusas žada sunaikinti svarbius failus. Iš tiesų, tai yra tiesa – CryptoWall 2.0 galiausiai sunaikina visą informaciją reikalingą failų iššifravimui.

Jeigu manote, kad jūsų kompiuteryje slepiasi šis virusas, nedelskite ir pašalinkite jį iš sistemos. Tai jums padės apsaugoti bent jau likusią jums svarbių failų dalį. Beje, atjunkite savo kompiuterį nuo Interneto, kad šis virusas negalėtų prisijungti prie jūsų Dropbox ar išorinio disko. CryptoWall 2.0 panaikinimui mes rekomenduojame SpyHunter.

Message from CryptoWall 2.0

Kaip CryptoWall 2.0 gali užkrėsti kompiuterį?

CryptoWall 2.0, kaip ir bet kuri kita CryptoWall versija, paprastai plinta per užkrėstus el. laiškus. Štai kodėl jūs turite būti labai atsargūs kaip atidarinėjate el. laiškus, ypač jei jie priklauso jums nežinomiems siuntėjams. Be to, venkite įtartinų svetainių, kurios jums rodo šimtus skirtigų reklamų ar yra pripildytos panašaus turinio. Kaip jau turbūt supratote, naršymas po tokias svetaines jums gali daug kainuoti. Siekiant išvengti tokių netikėtai paisrodančių virusų ir skaudžių jų sukeltų padarinių, viesuomet turėkite į savo kompiuterį įsirašę patikimą antivirusinę programą. 

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą CryptoWall 2.0 virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
CryptoWall 2.0 virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas CryptoWall 2.0 virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant CryptoWall 2.0 virusas (2015-12-12)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant CryptoWall 2.0 virusas (2015-12-12)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e