Sudėtingumo skalė:  
  (100/100)

CryptoLocker šalinimas

123

Cryptolocker yra pavojingas virusas, kuris aiškiai priklauso ‘ransomware’ kategorijai. Visi šiai kategorijai priklausantys virusai elgiasi panašiai: pirmiausiai jie, trojanų pagalba, užkrečia kompiuterį. Po to, jie jį užblokuoja ir taip bando apsisaugoti nuo pašalinimo. Tai dar ne viskas – ‘ransomware’ kategorijai priskiriami virusai taip pat rodo didžiulį pranešimą, kuris prašo sumokėti tam tikrą pinigų sumą ir prižada duoti kodą, kuris turėtų padėti žmogui atblokuoti jo kompiuterį. Vis dėl to, atrodo, jog Cryptolocker yra kiek patobulintas virusas – ji ne tik užblokuoja sistemą, jis taip pat užšifruoja dalį kompiuteryje esančių failų, kurių atkodavimui reikalingi du skirtingi kodai. Taigi, jei bandant ištrinti ankstesnes šio viruso versijas ir atblokuoti sistemą užtekdavo atlikti tam tikrą veiksmų seką, dabar to yra maža. Atrodo, kad vienintelis sprendimas šioje situacijoje yra sumokėti baudą ir taip gauti antrą kodą, kuris yra žinomas tik hakeriams. Anot Cryptolocker viruso rodomo perspėjimo, žmogus išpirkos sumokėjimui turi tik tam tikrą laiko tarpą. Nesumokėjus baudos, jis gali tikėtis, jog visi užšifruoti failai taip ir liks užblokuoti. 

Cryptolocker

Kaip Cryptolocker gali užkrėsti kompiuterį?

Anot ekspertų, Cryptolocker virusas yra platinamas naudojant oficialiai atrodančius laiškus. Paprastai, jie praneša apie trūkstamus mokesčius, pasiklydusius žmogaus pirkinius ir panašius dalykus, kurie paprastai domina žmones ir verčia juos atidaryti tokiuose laiškuose esančius priedus. Kai tik toks laiškas yra atidaromas, kompiuteris yra užkrečiamas šiuo pavojingu virusu, kuris iš karto užšifruoja žmogaus failus. Paprastai, šis virusas „užrakina“ konkrečius failus, kurie dažniausiai turi šiuos plėtinius: 3fr, accdb, ai, arw, įlankos, cdr, cer, cr2, crt, crw, dbf, dcr, der, dng, doc, docm, docx, dwg, dxf, Canon, eps, erf, indd, jpe, jpg, kdc, mdb, mdf, mef, mrw, nef, nrw, odb, odm, odp, ods, odt, orf, p12, p7b, p7c, PP, pef, pem, pfx, ppt, pptm, pptx, psd, pst, ptx, r3d, raf, žalias, rtf, VG2, rwl, srf, srw, wb2, wpd, wps, xlk, xls, xlsb, xlsm, xlsx.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą CryptoLocker šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
CryptoLocker šalinimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
CryptoLocker šalinimo programą
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
CryptoLocker pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas CryptoLocker šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant CryptoLocker (2016-02-22)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant CryptoLocker (2016-02-22)

CryptoLocker rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e