Sudėtingumo skalė:  
  (100/100)

Critroni Ransomware šalinimas

12

Kas yra Critroni virusas?

Critroni yra labai pavojingas virusas, kuris yra priskiriamas ransomware kategorijai. Šis virusas gali lengvai užkrėsti jūsų kompiuterį per netikrus programų atnaujinimus, taigi jūs privalote ignoruoti visus netikėtai pasirodančius pranešimus, kurie sako, kad jums reikia atnaujinti Flash Player ar panašią programą. Vos tik šis virusas patenka į kompiuterį, jis jame užšifruoja visus jame esančius failus ir pradeda rodyti pranešimą, kuris prašo sumokėti už šių failų iššifravimą. Šis virusas priklauso tai pačiai virusų šeimai kaip ir Cryptolocker bei Cryptowall. Jei bent vienas iš šių virusų patenka į kompiuterį, jis jį patikrina ir užšifruoja dažniausiai aukos naudojamus video, audio, .doc ir kitus failus. Pabandžisu atidaryti vieną iš šių failų, ekrane pasirodo didžiulis pranešimas, kuris paaiškina ką reikia padaryti norint atkurti užšifruotus failus. Šis vadovas yra labai išsamus ir netgi paaiškina kaip atsisiųsti Tor, kaip sumokėti išpirką ir pan. Prašome dukart pagalvoti ar verta mokėti už failų iššifravimą, nes tai dar negarantuoja, kad gavę pinigus sukčiai tai padarys. Siekdami pašalinti šį virusą, kuris taip pat žinomas kaip CBT-Locker ir Critroni.A, patikrinkite savo kompiuterį su atnaujinta SpyHunter. Be to, failus iššifravimui jūs galite panaudoti R-studija arba Photorec.

Tai turėtumėte padaryti iškarto po šio pranešimo pasirodymo. 

Your personal files are encrypted

Your documents, photos, databases and other important files have been encrypted with strongest encryption and unique key, generated for this computer. 

Private decryption key is stored on a secret Internet server and nobody can decrypt your files until you pay and obtain the private key.

You only have 72 hours to submit the payment. If you do not send money within provided time, all your files will be permanently crypted and no one will be able to recover them. 

Press ‘View’ to view the list of files that have been encrypted. 

Press ‘Next’ to connect to the secret server and follow instructions.

Kaip Critroni virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Paprastai tokie virusai kaip šis plinta užkrėstų el. laiškų pagalba. Šie laiškai dažniausiai teigia, kad žmogus turi atidaryti juose esantį priedą ir patikrinti, kas yra sakoma jame. Žinoma, jūs niekada neturėtumėte tikėti tokiais laiškais ir juo labiau atidarinėti juose esančių priedų. Beje, šiuo metu Critroni ransomware taip pat aktyviai plinta naudojant netikrus perspėjimus, kurie siūlo nemokamai atnaujinti kompiuteryje esančias programas. Daugeliu atvejų, jie žmonėms siūlo Java, Flash Player, FLV Player ir panašius atnaujinimus. Saugiausias būdas kovoti su jais yra uždaryti šiuos pranešimus ir išeiti ši juos rodančios svetainės. Priešingu atveju, jūs galite lengvai atsisiųsti Critroni. Siekdami pašalinti šį virusą iš savo kompiuterio, patikrinkite savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa. 

Kaip pašalinti Critroni virusą iš kompiuterio?

Paprastai, vartotojai gali atkurti savo failus naudodami sistemos atsarginę kopiją arba tam skirtas programas. Jei jūs išsaugojote atsargines failų kopijas naudodami backup, jums neturėtų būti sunku atkurti juos. Be to, tai jūs galite pabandyti padaryti naudodami tokias programas kaip R-studija arba Photorec. Žinoma, nereikėtų pamiršti, kad jūs taip pat turite pašalinti Critroni failus iš sistemos. Tai galima padaryti su SpyHunter, STOPzilla ar Malwarebytes Anti Malware pagalba

Taip pat siūlome pagalvoti apie jums svarbių failų ir duomenų apsaugojimą. Tam galite naudoti išorinius kietuosius diskus, CD, DVD arba tiesiog patalpinti savo svarbių failų atsargines kopijas į Dropbox, Flickr ir pan.

Automatinis Critroni virusas šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Critroni virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Critroni virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Critroni virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Critroni virusas (2015-01-28)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Critroni virusas (2015-01-28)
Critroni virusas ekrano nuotrauka
Critroni virusas ekrano nuotrauka

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e