Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

CouponScanner viruso šalinimas

Olivija Moreli - -
12

Kas yra CouponScanner?

CouponScanner yra programa, kuri kelia daug klausimų ir abejonių. Nors daugelis žmonių šią programą į savo kompiuterius atsisiuntė savanoriškai, didžioji jų dalis jau ieško būdo, kuris padėtų jiems ją pašalinti. Taip yra dėlto, nes ši programa, vos tik patekusi į kompiuterį, pradeda rodyti įvairiausias reklamas, pranešimus bei kitokias žinutes. Vos tik spustelėjus ant vieno iš tokių pranešimų, naršyklė yra peradresuojama į niekada lig šiol nematytą svetainę. Jeigu nenorite atsidurti pavojingoje svetainėje ir į savo kompiuterį atsisiųsti dar daugiau abejonių keliančių programų, jūs turėtumėte vengti tokių programų. Beje, CouponScanner taip pat gali pradėti sekti jūsų veiklą internete ir kaupti su ja susijusią informaciją. Ji yra reikalinga jo savininkams bei trečiosioms šalims, kurios šią informaciją gali panaudoti kam tik panorėjusios. Taigi, jau tampa aišku kodėl jūs turėtumėte vengti CouponScanner viruso, kuris taip pat buvo priskirtas ‘adware’ bei ‘potentially unwanted program’ kategorijoms. Jeigu pastaruoju metu nuolat pastebite šiai programai priklausančias reklamas bei komerciniu pranešimus, tai reiškia kad ji į jūsų kompiuterį buvo atsiųsta be jūsų žinios. Tokiu atveju, nieko nelaukite ir atlikite žemiau pateiktas instrukcijas arba tiesiog patikrinkite savo kompiuterį su Reimage.

Kaip CouponScanner gali patekti į mano kompiuterį?

CouponScanner yra viena iš tų programų, kurios yra platinamos naudojant tiek legalius tiek ir nelegalius būdus. Vienas iš labiausiai paplitusių yra susijęs su kitomis nemokamomis programomis, kurios gana dažnai bando padėti tokioms įtartinoms programoms kaip ši patekti į kompiuterius nepastebėtoms. Vos tik CouponScanner patenka į sistemą, ji pradeda anksčiau minėtus veiksmus. Laimei, jūs galite išvengti CouponScanner viruso. Jums tereikia atidžiau rinktis nemokamas programas bei stebėti jų atsisiuntimo į kompiuterį procesą. Jei norite apsaugoti savo kompiuterį, visuomet perskaitykite kas yra pateikiama programos Privacy policy ar End user’s license agreement dalyse. Jeigu nematote įtartinų punktų, kurie galėtų padaryti žalą jūsų kompiuteriui, jūs turėtumėte pasirinkti Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą ir tada atidžiai sekti jos atsisiuntimo į kompiuterį procesą. Žinoma, nepamirškite nužymėti visų įtarimą keliančių varnelių, kurios teigia, jog jūs sutinkate su CouponScanner  atsisiuntimu. Jeigu šį punktą praleidote, kuo greičiau atlikite žemiau pateiktus veiksmus.

Kaip pašalinti CouponScanner virusą?

Jei manote, kad ši abejotiną programa jau įsiveržė į jūsų kompiuterį, negaiškite laiko ir pašalinkite ją iš sistemos. aTam galite vadovautis šiomis rekomendacijomis:

Jūs galite automatiškai pašalinti CouponScanner šių programų pagalba: Reimage, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą CouponScanner virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
CouponScanner virusas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
CouponScanner virusas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant CouponScanner virusas (2015-06-05)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant CouponScanner virusas (2015-06-05)
CouponScanner virusas ekrano nuotrauka
CouponScanner virusas ekrano nuotraukaCouponScanner virusas ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis CouponScanner viruso pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite CouponScanner iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite CouponScanner iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite CouponScanner ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite CouponScanner ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite CouponScanner iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite CouponScanner bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite CouponScanner iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite CouponScanner ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte CouponScanner šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite CouponScanner iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite CouponScanner ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite CouponScanner šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite CouponScanner iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite CouponScanner ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite CouponScanner pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite CouponScanner iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite CouponScanner bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite CouponScanner pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-couponscanner-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis