Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Contextualyield viruso šalinimas

123

Ar galite man pasakyti kodėl aš visada esu nukreipinėjamas į įtartinus domenus, kurie prasideda su “View.contextualyield.com” adresu? Tai taip mane erzina, o aš nežinau kaip tai pataisyti. Ar galite man padėti?

Pagrindinė Contextualyield informacija:

Contextualyield priklauso reklaminės programinės įrangos kategorijai. Ši programa gali sukelti daug įvairių nesmagių dalykų užkrėstam kompiuteriui. Jeigu programai pasiseka patekti į kompiuterio sistemą be jūsų žinios, jai labai nesunku padaryti taip, jog jums atrodytų, kad kompiuteris turi kažkokių problemų, nes Contextualyield rodo įvairius erzinančius interneto pranešimus ir reklamas kurie dažniausiai susiję su programinės įrangos atnaujinimais, teigimais, jog kompiuterį reikia praskenuoti nuo virusų, susisiekti su technine pagalba ir t.t. Šios Contextualyield reklamos dažniausiai pasirodo kaip naujas skirtukas arba iššokantis langas.

ads by Contextualyield adware

Turėkite omenyje, kad jums nereikėtų tikėti niekuo ką sako Contextualyield apgaulinga programa. Tai yra tiesiog potencialiai nepageidaujama programa (PNP), kuri pati yra kaip kompiuterio problema. Ji uždirba iš paspaudimų ant reklamų arba sėkmingo programinės įrangos įdiegimo į kompiuterį iš trečiųjų asmenų. Gaila, tačiau dauguma programų, kurias reklamuoja Contextualyield yra apgaulingos programos, kurios tik apsimeta tikrais atnaujinimais, kai iš tiesų yra tiesiog virusai. Jūs niekada negalite žinoti kokią programą parsisiųsite iš Contextual Yield, todėl niekada nepasitikėkite jo pasiūlymais. Kitaip Contextualyield jus gali nukreipti į pavojingus puslapius ir įdiegti apkrėstas programas to net nenorėdamas.

Contextualyield virusas gali gauti jūsų naršymo informaciją ir ja pasidalinti su trečiosiomis šalimis. Ji gali pavogti tokią informaciją kaip naršymo istoriją, paieškos užklausas, kompiuterio geolokaciją, IP adresą ir panašiai. Mes nerekomenduojame dalintis tokia informacija su tokiais abejones keliančiais tinklapiais. Dar labiau, jeigu norite apsaugoti savo kompiuterį nuo Contextualyield ir panašių virusų, jūs turėtumėte parsisiųsti ir įsidiegti antivirusinę programą, tokią kaip SpyHunter, ir ja praskenuoti savo kompiuterį.

Kaip Contextualyield užkrečia kompiuterius?

Contextualyield dažniausiai leidžia suprasti, jog yra kompiuteryje dėl užrašų po reklamomis, tokių kaip “ads by Contextualyield,” “Contextualyield deals” arba “by Contextualyield.” Akivaizdu, jūs norite sužinoti kaip ši programa atsidūrė jūsų kompiuteryje be jūsų žinios. Problema yra tame, kad Contextualyield PNP plintas kartu su kitomis nemokamomis programomis kaip priedas. dėl to ne visi vartotojai pastebi tai, nes įdiegia programas nežiūrėdami su kuo sutinka ir neskaitydami instrukcijų. Kompiuterio vartotojai mėgsta spausti „Toliau“ ir „Sutinku, pradėti įdiegimą“ mygtukus nelaukdami ir nieko neskaitydami. O tai yra blogai! jūs neturėtumėte įdiegti programų tokiu būdu nes kartu tada pas jus į kompiuterį patenka trečiųjų šalių programinė įranga.

Contextualyield apkrėtė jūsų kompiuterį? Neproblema! Jūs galite tai paprastai pataisyti tiesiog ištrindami šią programą iš kompiuterio. Kad išmoktumėte tai padaryti, paskaitykite kitame puslapyje esančią instrukciją.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Contextualyield virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Contextualyield virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Contextualyield virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Contextualyield virusas (2016-01-08)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Contextualyield virusas (2016-01-08)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e