Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Cold Search viruso šalinimas

123

Ką turėčiau žinoti apie Cold Search viruso plitimą?

Cold search nėra tipiška paieškos svetainė, kurią galite parsisiųsti iš interneto. Tai naršyklės pagrobėja, kuri plinta nemokamų programų pagalba. Po patekimo į kompiuterio sistemą ši programa palieka papildomus komponentus kurie padeda pakeisti visų interneto naršyklių pradinius puslapius bei paieškos sistemas. O rezultatas gaunasi toks, kad vartotojas nebegali pasiekti turinio taip – kaip buvo įpratęs. Jo naršymas peradresuojamas per ColdSearch rėmėjų puslapius, kurie, tarpkitko – gali apkrėsti virusais. Nepaisant to, dėl ganėtinai prasto programinės įrangos kūrėjų darbo, ši programa gali sulėtinti jūsų kompiuterį, priversti interneto naršykles nulūžti. Jeigu jūsų pradinis puslapis pasikeitė į ColdSearch.com be jūsų žinios – jūs esate užsikrėtę šiuo virusu. Įdėmiai skaitykite šį straipsnį ir sužinosite kaip išsivalyti savo kompiuterį jau dabar. Turėkite omenyje – kad ir kaip patikimai šis paieškos variklis gali atrodyti, juo negalima pasitikėti.

Nėra sudėtinga apeiti Cold Search viruso plitimą, kad jis neįsirašytų į jūsų kompiuterį. Svarbiausia tiesiog protingai įrašinėti nemokamas programas, nes jos naudojamos tokių virusų platinimui. Mums žinoma, kad šis virusas plinta per įvarius PDF dokumentų kūrimo įrankius, vaizdo grojimo ir panašias programas. Nepaisant to, jog mes negalime pasakyti kokios tiksliai programos skleidžia šį virusą, mes galime jums pasiūlyti sprendimą – patikima antivirusinė programa padės Cold Search šalinime. Tiesa, nepamirškite stebėti nemokamų programų įdiegimo ekrano žingsnius. Jeigu yra galimybė, visada pasirinkite šiuos įdiegimo tipus:

  • Custom;
  • Advanced.

Pasirinkus vieną iš šių įdiegimo metodų būtinai nužymėkite visas iš anksto užžymėtas varneles, kurios leidžia įdiegimo programai įrašyti papildomus komponentus į jūsų kompiuterį. Dažniausiai tie komponentai būna įrankių juostos, naršyklės priedai, įskiepiai ir papildomos paieškos sistemos.

The main page of Cold Search and fake ads promoting sales

Mano kompiuteris užkrėstas. Ko galiu tikėtis?

Cold Search pristato save kaip patikimą paieškos įrankį. Tačiau reklaminiai pranešimai kuriuos sugeneruoja šis įrankis yra pavojingi ir gali nukreipti į nepatikimus puslapius kurie gali užkrėsti jūsų kompiuterį kitais, dar pavojingesniais virusais. Vos tik šis virusas apgauna vartotoją ir jis paspaudžia vieną iš iššokančių reklamų (o apgauti ganėtinai lengva, nes šios reklamos siūlo įvairias nuolaidas), vartotojas būna nukreipiamas į tam tikrą iš anksto nustatytą puslapį. Nėra jokios garantijos, kad šis puslapis yra saugus. Mes rekomenduojame vengti tokių pranešimų, kurie atrodo, jog yra per geri kad būtų tiesa. Taip pat, Virusai.lt komandos saugumo ekspertai atskleidė, kad Cold Search virusas turi galimybę sekti vartotojus ir rinkti jų informaciją, tokią kaip paieškos užklausos, dažniausiai aplankytos svetainės, duomenys įvedami į svetaines ir panašiai. Nepaisant to, panašu kad šis virusas taip pat gauna vartotojo IP adresą ir el. paštą. Jeigu nenorite gauti šiūkšlių į savo el. pašto paskyrą, stenkitės vengti tokių nesaugių paieškos sistemų kaip ColdSearch.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Cold Search virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Cold Search virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Cold Search virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Cold Search virusas (2015-12-22)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Cold Search virusas (2015-12-22)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis



Pamėk Mus Facebook'e