Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

CoinVault viruso šalinimas

12

Kas yra CoinVault virusas?

CoinVault virusas yra labai pavojingas virusas, kuris yra naudojamas perimti iš žmonių jų pinigus. Panašiai kaip Cryptolocker, CTB Locker ir daugelis kitų ransomware kategorijai priskiriamų virusų, šis virusas yra gali užkoduoti įvairius failus ir vėliau prašyti sumokėti už jų atkodavimą. Kadangi šis virusas paprastai pasirenka dažniausiai aukos naudojamus failus, ji yra suinteresuota sumokėti viruso prašomą išpirką. Vis dėlto, mes jums tikrai nerekomenduojame mokėti 0,7 bitcoino (kas yra lygu 207.47 eurams), nes nėra jokios garantijos, kad tai jums padės iššifruoti jūsų failus. Beje, taip jūs paremsite hakerius ir paskatinsite juos kurti kitus virusus. Jei CoinVault virusas užkrėtė jūsų kompiuterį, jums reikia nieko nelaukti ir atjungti jį nuo Interneto. Sekantis dalykas, kurį jūs privalote padaryti, yra viruso pašalinimas iš sistemos, nes tik taip jūs apsaugoti dar neužšifruotus savo failus. Galiausiai jūs turėtumėte pamąstyti apie jums svarbių failų iššifravimą. Tai galima padaryti specialių programų pagalba, kurios bus paminėtos sekančiose pastraipose. Jeigu siekiate apsisaugoti nuo tokių problemų, turite pagalvoti apie atsargines jums svarbių failų kopijas bei patikimą antivirusinę programą, kuri jums padės užkirsti kelią tokiems virusams. Šiuo atveju, mes rekomenduojame naudoti SpyHunter. Jeigu Coinvault virusas ras kelią į jūsų kompiuterį, jūs galite prarasti visus šioms kategorijoms priklausančiu failus:

.odt, .ods, .odp, .odm, .odc, .odb, .doc, .docx, .docm, .wps, .xls, .xlsx, .xlsm, .xlsb, .xlk, .ppt, .pptx, .pptm, .mdb, .accdb, .pst, .dwg, .dxf, .dxg, .wpd, .rtf, .wb2, .mdf, DBF, .psd, .pdd, .pdf, .eps, .ai, .indd, .cdr, .dng, .3fr, .arw, .srf, .sr2, .mp3, .bay, .crw, .cr2, .dcr, .kdc, .erf, .mef, .mrw, .nef, .nrw, .orf, .raf, .raw, .rwl, .rw2, .r3d, .ptx, .pef, .srw , .x3f, .lnk, .der, .cer, .crt, .pem, .pfx, .p12, .p7b, .p7c, .jpg, .png, .jfif, .jpeg, .gif, .bmp, .exif, .txt

coinvault

Kaip CoinVault gali užkrėsti mano kompiuterį?

Panašiai kaip ir daugelis kitų ransomware kategorijai priklausančių virusų, CoinVault virusas gali lengvai patekti į jūsų kompiuterį nepastebėtas. Paprastai tam yra naudojami melagingi el. laiškai, kurie prisistato kaip žymioms kompanijos priklausantys pranešimai. Jei ragina atsisiųsti juose esantį priedą, kuris iš tiesų yra Coinvault platinimui naudojamas trojanas. Vos tik jis patenka į sistemą, jis joje atlieka iš anksto suplanuotus nustatymų pakeitimus ir atsiunčia CoinVault. To pasekoje šis virusas patikrina sistemą ir užblokuoja iš anksto numatytus failus.

Beje, kompiuterių ekspertai perspėja ir apie melagingus pranešimus, kurie buvo pastebėti platinant šį ransomware virusą. Jie teigia, kad žmogus turi atnaujinti Flash Player, Java, FLV Player arba kitą programą. Prašome netikėti tokiais pranešimais, nes jie tikrai nėra naudojami įspėti žmones apie trūkstamus atnaujinimus.

Jeigu jau savo kompiuterio ekrane matote šį pranešimą, tai yra ženklas, kad jūsų kompiuteryje jau slepiasi Coinvault:

CoinVault
Your personal documents and files on this computer or device have just been encrypted. Encrypted mean you will not be able to access your files anymore, until they are decrypted. Your original files have been deleted, these can be recovered as described below. Click on “View encrypted files” to see a list of files that got encrypted.
The encryption was done with a unique generated encryption hey (using AES-128). The only way to decrypt your files, is to obtain your private key and IV.
To receive your private key, you need to pay the amount of bitcoins displayed left of this window (costs). You need to send the amount of bitcoins to the bitcoin address at the bottom of this window.
After the purchase is made, please wait a few minutes for confirmation of the bitcoins. After the bitcoins are confirmed, click the ‘check payment and receive keys’ button. Your keys will appear in the text boxes. After that, you simply click ‘decrypt using keys’, your files will be decrypted and restored to their original location.
You can easily delete this software, but know that without it, you will never be able to get your original files back.

Kaip pašalinti CoinVault virusą?

Siekiant atgauti užblokuotus failus, pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra viruso pašalinimas. Tam naudokite žemiau pateiktas instrukcijas. Failų atblokavimui bandykite paleisti šias programas: Photorec, R-studio.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą CoinVault virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
CoinVault virusas šalinimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
CoinVault virusas šalinimo programą
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
CoinVault virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas CoinVault virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant CoinVault virusas (2015-08-20)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant CoinVault virusas (2015-08-20)
CoinVault virusas ekrano nuotrauka
CoinVault virusas ekrano nuotraukaCoinVault virusas ekrano nuotrauka
Rankinis CoinVault pašalinimas

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/virusai/domains/virusai.lt/public_html/wp-content/themes/AskIt/functions.php on line 500

1 būdas. Kaip ištrinti CoinVault naudojant Safe Mode with Networking

Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą
Windows 7 / Vista / XP
 • Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
 • Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
 • Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking
Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'
Windows 10 / Windows 8
 • Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykiteShift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
 • Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
 • Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking
Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
Žingsnis 2: CoinVault šalinimas

Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite SpyHunter ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite CoinVault pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.


2 būdas. Kaip ištrinti CoinVault naudojant System Restore

Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą
Windows 7 / Vista / XP
 • Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
 • Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
 • Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt
Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'
Windows 10 / Windows 8
 • Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykiteShift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
 • Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
 • Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt
Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
 • Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
 • Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
 • Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš CoinVault pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
 • Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.

Užbaikite CoinVault pašalinimą

Atkūrę sistemos nustatymus, pašalinkite užkrėstus failus ir visiškai ištrinkite CoinVault. Tam, atsisiųskite SpyHunter ir patikrinkite savo kompiuterį.

Jeigu norite iššifruoti individualius failus, dabar tam yra pats geriausias laikas. Tai galite padaryti naudodami Windows Previous Versions. Kad iššifruotumėte failą, spustelėkite ant jo dešiniu pelės mygtuku ir pasirinkite Properties. Eikite į Previous Versions kortelę ir suraskite šio failo atkūrimo tašką. Pasirinkite jį jeigu jis yra ir spustelėkite Restore. Dėmesio! Šis metodas bus efektyvus tik po System Restore funkcijos aktyvavimo. Be to, jeigu jūsų kompiuteryje buvęs virusas sugeba ištrinti failų Shadow Volume Copies (taip vadinamos atsarginės failų kopijos), Windows Previous Versions funkcija gali ir nesuveikti. Tokiu atveju, išbandykite šias programas: Photorec or R-studio.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

CoinVault virusas rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
%AppData%MicrosoftWindowscoinvault.exe


Ištrinti registro reikšmes:
HKCUSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRunVault ="%AppData%MicrosoftWindowscoinvault.exe"
HKCUControl PanelDesktopWallpaper="%Temp%wallpaper.jpg"

Ištrinti failus:
%AppData%MicrosoftWindowscoinvault.exe
%AppData%MicrosoftWindowsedone
%AppData%MicrosoftWindowsfilelist.txt
%Temp%CoinVaultFileList.txt
%Temp%wallpaper.jpg

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e