Coin Locker viruso šalinimas

Coin Locker viruso pašalinimas

Kas yra Coin Locker virusas?

Kas yra Coin Locker?

Coin Locker ( dar gali būti aptinkamas kaip CoinLocker arba Coin Locker virusas) – tai naujausia išpirkos reikalaujanti kompiuterinė infekcija (angl. ransomware’), kurios neįmanoma nepastebėti jeigu ji patenka į kompiuterį. Taip sakome dėl to, nes vos patekusi į kompiuterį ši kenkėjiška programa suranda ir užblokuoja šiuos failus: 3fr, accdb, ai, arw, bay, cdr, cer, cr2, crt, crw, dbf, dcr, der, dng, doc, docm, docx, dwg, dxf, dxg, eps, erf, indd, jpe, jpg, kdc, mdb, mdf, mef, mrw, nef, nrw, odb, odm, odp, ods, odt, orf, p12, p7b, p7c, pdd, pef, pem, pfx, ppt, pptm, pptx, psd, pst, ptx, r3d, raf, raw, rtf, rw2, rwl, srf, srw, wb2, wpd, wps, xlk, xls, xlsb, xlsm, xlsx, etc. Deje, bet vienintelis būdas, leidžiantis šiuos failus atstatyti – tai sumokėti baudą ir gauti specialų kodą. Galbūt jus paguos faktas, kad šis virusas visus failus užblokuoja Ceasar šriftu, kurio principas yra gana paprastas – tereikia žinoti, kokia seka tam tikri simboliai turėtų būti išsidėstę ir tą seką atkurti. Tačiau ar bandėte įsivaizduoti kiek laiko galite užtrukti bandydami atblokuoti failus rankiniu būdu? Nepaisant to, mes vis dėlto nerekomenduojame mokėti išpirką, kuri gali svyruoti nuo 50 iki 500 JAV dolerių. Pirmiausia nėra jokios garantijos, kad jūsų kompiuterio duomenys bus atstatyti. Antra, to net nenutuokdami jūs galite paremti sukčius ir paskatinti juos tolesniems nusikaltimams. Todėl jeigu Coin Locker virusas jau užkrėtė jūsų kompiuterį, mes labai rekomenduojame jums pabandyti atkuri failus naudojant atsargines kopijas arba įsirašyti failų atkūrimui skirtas programas, kurias pateiksime šio straipsnio pabaigoje. Jeigu vis dar turite prieigą prie failų, esančių jūsų kompiuteryje, turėtumėte pagalvoti apie jų apsaugą. Visų pirma, jums reikėtų įsirašyti patikimą antivirusinę programą, kuri apsaugotų jūsų kompiuterį nuo Coin Locker viruso. Be to, turėtumėte pasidaryti visų failų atsargines kopijas ir pasidėti jas į kur kas saugesnę vietą nei kompiuteris. Norėdami sužinoti apie tai daugiau informacijos, skaitykite toliau.

Kaip Coin Locker virusas gali užkrėsti į mano kompiuterį?

Taip pat kaip ir Cryptowall [Cryptowall], CTB Locker [CTB locker], Cryptodefense [CryptoDefense], Cryptolocker [Cryptolocker] ir daugybė kitų kompiuterinių infekcijų, priklausančių išpirkos prašančių arba ‘ransomware’ programų grupei, Coin Locker plinta per elektroninius laiškus, kurie yra pripildyti užkrėstų priedų. Tokie laiškai dažniausiai yra gerai apgalvoti, o pagrindinė priežastis, kodėl žmonės juos atidaro yra ta, kad jų siuntėjai tariamai yra gerai žinomos ir gerbiamos įmonės, o priedai juose gali būti įvardinami kaip sąskaitos faktūros, nuotraukos, svarbūs dokumentai ir taip toliau. Jeigu siuntėjas jums nėra gerai žinomas arba matote, kad laiškas yra pilnas gramatikos ar rašybos klaidų, turėtumėte būti labai atsargūs ir geriau tokio laiško ar jo priedų neatidaryti. Priešingu atveju, vos tik atidarę užkrėstą laišką, galite pamatyti tokią žinutę:

You have been infected with the Coin Locker malware.
All files on this system have been encrypted.
To regain access to your files you will need the Coin Locker decryption software.
To obtain our software you will need to access the deep web with TOR, download TOR here:

Launch TOR and navigate to our website:

Follow the steps on the site to use the decryption software and your files will be unlocked.

Jeigu šiuo metu matote tokį pranešimą, neturėtumėte ilgai laukti, nes svarbi kiekviena minutė. Tam, kad sumažintumėte užšifruotų failų skaičių, turėtumėte nedelsiant patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa.

Kaip ištrinti Coin Locker virusą?

Jeigu norite pašalinti Coin Locker virusą, turėtumėte patikrinti savo kompiuterį su FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes Anti-Malware antivirusine programa. Šios programos padės jums pašalinti šį pavojingą virusą. Tam, kad atkurtumėte užšifruotus failus, turėtumėte panaudoti atsargines failų kopijas arba pabandykite pasinaudoti R-Studio arba Photorec failų atkūrimo programa.

Pabaigai norime jus paraginti imtis prevencinių veiksmų, kad tokie virusai kaip Coin Locker daugiau nepatektų į jūsų kompiuterį. ‘Ramsomware’ tipo virusų paplitimas jau pasiekė nematytas aukštumas, todėl mes labai rekomenduojame įsirašyti vieną iš anksčiau minėtų programų bei nepamiršti pasidaryti atsargines failų kopijas. Tam galite naudoti USB išorinius kietuosius diskus, CD, DVD, Google Drive, Dropbox, Flickr ir kitus būdus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis