Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

ClickCaption reklamų šalinimas

Ugnius Kiguolis - -
12

Kas yra ClickCaption?

ClickCaption priklauso potencialiai nepageidaujamų programų kategorijai. Ji taip pat priskiriama adware programų grupei. Labai panašu, jog ši programa buvo sukurta tik tam, jog reklamuotų nepatikimus puslapius. „Ads by ClickCaption’“, „ClickCaption ads“ bei „brought to you by ClickCaption“ reklamos jums siūlys įvairius apsipirkimo internete pasiūlymus – nurodys, kur ieškoti nuolaidų, siūlys jums nuolaidų kuponų kodus, suteiks informacijos apie skirtingas to pačio produkto kainas skirtingose vietose. Deja, neturėtumėte pasikliauti šiomis reklamomis. Jei nenorite būti nukreipti į nesaugius puslapius, verčiau nespauskite ant šių reklaminių langų.

Turite žinoti, jog ClickCaption programa gali sekti jūsų veiklą internete. Tokiu būdu ji renka informaciją apie jums rūpimus dalykus, o vėliau sugeneruoja reklamas, atitinkančias jūsų poreikius. Taip siekiama sugundyti jus pasidomėti neegzistuojančiais pasiūlymais, tačiau iš tiesų ClickCaption siekia, jog paspaustumėte ant reklamų. Tuomet jūs būsite automatiškai nukreipti į trečiųjų šalių puslapius.

ClickCaption

Kaip ClickCaption pateko į mano kompiuterį?

Kaip ir daugelis kitų potencialiai nepageidaujamų programų, ClickCaption yra platinama susiejimo (angl. bundling) metodu. Jei norite išvengti šios programos patekimo į jūsų kompiuterį, būkite atsargūs įrašydami naujas, nemokamas programas. Rekomenduojame vietoj įprastų (angl. Default/standard) įrašymo nustatymų rinktis sudėtingesnes (angl. custom/advanced) įrašymo parinktis. Dažniausiai papildomos programos siejamos kartu su įvairiomis parsisiuntimus tvarkančiomis programomis, PDF konvertuotojais, video leistuvais ir t.t. Kuomet atversite sudėtingesnių parinkčių langą, pamatysite, ar jūsų pageidaujama programa neslepia papildomų programėlių. Jei pamatysite kokius nors teiginius, sakančius, jog jūs sutinkate įrašyti ClickCaption ar su ja susijusius papildinius, nuimkite varneles nuo šių sutikimų. Taip jūs atsisakysite papildomų programėlių įrašymo. Jei ClickCaption jau pradėjo savo veiklą jūsų kompiuteryje, o jus vargina nuolatinės reklamos bei ClickCaption nukreipimai į trečiųjų šalių svetaines, rekomenduojame pašalinti ClickCaption iš savo kompiuterio. Tai galite lengvai padaryti naudodamiesi Reimage antivirusine reklama.

Kaip pašalinti šią nepageidaujamą programą?

Nors ši programa nėra itin kenksminga, tačiau neabejojame, jog dešimtys reklaminių langų naršant internete jums trukdys. Be to, jūsų kompiuteris sulėtės, nes ši programa naudos jūsų kompiuterio resursus, jog galėtų atverti šiuos reklaminius langus. Todėl siūlome ištrinti šią programėlę. Galite tai padaryti automatiniu būdu – su antivirusine programa, šalinančia ClickCaption bei panašius virusus, arba ne automatiniu būdu – sekdami mūsų pateiktas išinstaliavimo instrukcijas. Bet kokiu atveju, antivirusinė programa užtikrins nuolatinį jūsų kompiuterio saugumą, todėl tūrėti tokią programą yra būtina.

Jūs galite automatiškai pašalinti ClickCaption šių programų pagalba: Reimage, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą ClickCaption reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
ClickCaption reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
ClickCaption reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant ClickCaption reklamos (2015-10-21)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant ClickCaption reklamos (2015-10-21)
ClickCaption reklamos ekrano nuotrauka
ClickCaption reklamos ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis ClickCaption reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite ClickCaption iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite ClickCaption iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite ClickCaption ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite ClickCaption ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite ClickCaption iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite ClickCaption bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite ClickCaption iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite ClickCaption ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte ClickCaption šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite ClickCaption iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite ClickCaption ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite ClickCaption šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite ClickCaption iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite ClickCaption ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite ClickCaption pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite ClickCaption iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite ClickCaption bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite ClickCaption pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-ads-by-clickcaption.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis