Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

CheckMeUp reklamų šalinimas

12

Kas yra CheckMeUp?

CheckMeUp – tai nepatikimas naršyklės priedas, kuris, kaip teigiama, buvo sukurtas tam, kad žmonės galėtų patikrinti ir stebėti Interneto greitį. Vis dėlto, mūsų akimis ši programa nėra patikima, kadangi ji inicijuoja ne tik minėtą veiklą. Panašu, kad ji taip pat gali įrašyti papildomas programas į jūsų kompiuterį, užgrobti naršykles ir netgi vogti neasmeninę informaciją. Šis naršyklės priedas taip pat yra priskiriamas ‘adware’ kategorijai, nes gali rodyti daugybę erzinančių reklamų. Be to, žmonės itin dažnai skundžiasi, kad jie nesisiuntė šios programėlės, tačiau ji kažkaip atsirado jų kompiuteryje. Žinoma, kaip jie gali atsiminti tai, ko nebuvo! Iš tiesų ši programėlė yra platinama per programinės įrangos paketus, todėl gali patekti į kompiuterius neatsiklausus leidimo tiesiogiai. 

Jeigu patikrintumėte šios programos Privatumo Politiką, įsitikintumėte, kad CheckMeUp virusas dažniausiai naudoja slapukus. Vos tik juos įrašęs į žmonių naršykles, jis gali pradėti rinkti informaciją apie programinę įrangą bei operacinę sistemą, pvz.: IP adresas, naršyklės tipas, kalba, paieškos užklausos, dažniausiai lankomų svetainių adresus ir panašią informaciją. Būtina paminėti, kad tokia informacija paprastai naudojama rinkodaros labui, todėl neretai būna parduodama trečiosioms šalims. Tokiu būdu partneriai gali pritaikyti reklamas pagal kiekvieno žmogaus poreikius ir taip padidinti šansus, kad kas nors ant jų spustelės. Jeigu nenorite, kad jūsų kompiuteryje veiktų minėta reklaminė sistema, turėtumėte nedelsiant pašalinti CheckMeUp virusą. Tam mes siūlome pasikliauti SpyHunter antivirusine programa.

CheckMeUp

Kaip CheckMeUp gali patekti į mano kompiuterį?

CheckMeUp yra tipinė ‘adware’ programa, kuri taip pat priklauso nepageidaujamų programų kategorijai. Taigi, paprastai ji patenka į kompiuterius lygiai taip pat kaip ir kitos, šioms kategorijoms priklausančios programos. Tiksliau tariant, ji gali įsirašyti į kompiuterius visiškai nepastebėta ir neatsiklausus kompiuterio vartotojo leidimo. Kaip jau minėjome, dažniausiai ji plinta kartu su kitomis nemokamomis programomis. Būkite budrūs, nes net pačios patikimiausios programos gali būti naudojamos trečiųjų šalių reklamoms platinti. Taigi, turėtumėte patikrinti kiekvieną nemokamą programą prieš ją įsirašydami. Visų pirma, patartina perskaityti galutinę vartotojo licencinę sutartį ir privatumo politiką. Šie informacijos šaltiniai dažniausiai perspėja apie trečiųjų šalių paramą bei slapukus. Be to, turėtumėte rinktis „Advanced“ arba „Custom“ įrašymo metodus ir atidžiai sekti visą įrašymo procesą, net tik taip galėsite matyti visus papildomus priedus ir jų atsisakyti. Jeigu neseniai pastebėjote CheckMeUp reklamas savo kompiuteryje, neignoruokite jų. Vietoj to, kuo greičiau pašalinkite programą, kuri minėtas programas rodo.

Kaip pašalinti CheckMeUp virusą?

Vos tik pastebėję, kad CheckMeUp pranešimai ir reklamos seka jus kiekvienoje svetainėje, negaiškite laiko ir patikrinkite savo kompiuterį. Greičiausiai ji pateko į jūsų kompiuterį jums to net nepastebėjus, o iš kart po to pradėjo rodyti reklamas, kurios dabar veda jus iš proto. Mūsų ekspertai sudarė detalų planą, kuris turėtų jums padėti pašalinti šią programėlę tiek rankiniu būdu, tiek automatiškai. Vis dėlto, mes rekomenduojame šią programą šalinti naudojant patikimą antivirusinę programą.

Jūs galite automatiškai pašalinti CheckMeUp šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą CheckMeUp reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
CheckMeUp reklamos pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas CheckMeUp reklamos šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant CheckMeUp reklamos (2015-10-19)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant CheckMeUp reklamos (2015-10-19)
CheckMeUp reklamos ekrano nuotrauka
CheckMeUp reklamos ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis CheckMeUp reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite CheckMeUp iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite CheckMeUp iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite CheckMeUp ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite CheckMeUp ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite CheckMeUp iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite CheckMeUp bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite CheckMeUp iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite CheckMeUp ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte CheckMeUp šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite CheckMeUp iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite CheckMeUp ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite CheckMeUp šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite CheckMeUp iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite CheckMeUp ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite CheckMeUp pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite CheckMeUp iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite CheckMeUp bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite CheckMeUp pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Ads by CheckMeUp pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti CheckMeUp registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e