Kaip ištrinti Celas virus

Sudėtingumo skalė:  
  (80/100)

Celas virus yra kompiuterinė infekcija, kuri priklauso labai pavojingai virusų grupei, aktyviai platinamai Internete šiuo momentu. Vos tik patekęs į kompiuterį, toks virusas sugeba visiškai jį užblokuoti ir vėliau prašo sumokėti 50 svarų/eurų/dolerių baudą mainais už sistemos atblokavimą. Žinoma, tai nėra pateikiama būtent taip. Celas virus dažniausiai paaiškina, jog kompiuteris buvo užblokuotas dėl nelegalių žmogaus veiksmų Internete, pvz.: naudojimosi nelegaliomis programomis ir kopijuotu turiniu ar netgi virusų platinimo. Vėliau jis paaiškina, kad jūs galite pašalinti šį sistemos bloką sumokėdami baudą per Ukash, Paysafecard ar kitą išankstinio mokėjimo sistemą. Tik negalvokite to daryti! Jeigu jūsų kompiuteris užkrėstas būtent šio viruso, jūs privalote ignoruoti jo melagingą pranešimą apie teisės pažeidimus bei pašalinti šį pavojingą virusą iš kompiuterio.

KAIP GALIMA UŽSIKRĖSTI CELAS VIRUSU?

Dauguma atvejų, Celas virusas patenka į kompiuterį užkrėstus el. laiškus. Šio viruso aukos taip pat pranešė, kad jis gali patekti į kompiuterį paspaudus ant užkrėstos nuorodas. Žinoma, dažniausiai tokios nuorodos pasitaiko nelegaliose ar užkrėstose svetainėse. Vos tik virusas užkrečia kompiuterį, jis yra visiškai užblokuojamas ir pradeda rodyti didžiulį įspėjimą, kuris buvo paminėtas prieš tai. Nors jis atrodo labai įtikinamai ir teigia, jog jūs privalote sumokėti 50 svarų arba dolerių kad atrakintumėte kompiuterį, jūs niekuomet neturėtumėte to daryti. Celas virusas yra tik dar vienas būdas kaip hakeriai bando įbauginti žmones ir priversti juos sumokėti ‘baudą’.

KAIP PAŠALINTI CELAS VIRUSĄ?

Vienas iš paprasčiausių būdų, kaip galite pašalinti Celas virusą, yra patikrinti kompiuterį su legalia antivirusine. Tam mes rekomenduojame STOPzilla arba SpyHunter. Jei jūs negalite paleisti nei vienos iš šių programų, nes jos yra užblokuotos, atlikite šiuos veiksmus:

1. Pasinaudokite kitu kompiuteriu ir atsisiųskite SpyHunter arba kitą antivirusinę.
2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį ‘Safe Mode with Networking’ režimu ir įkiškite USB/CD į jį.
4. Patikrinkite visą sistemą ir pašalinkite užkrėstus failus.

Automatic Celas virus removal:

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą Celas virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų pritavumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Celas virus šalinimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Celas virus šalinimo programą
Suderinama su Microsoft Suderinama su OS X
SpyHunter Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Celas virus šalinimui. Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!

Alternatyvios programos

STOPzilla
Mes išbandėme STOPzilla efektyvumą šalinant Celas virus (2013-10-16)
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Celas virus (2013-10-16)
XoftSpy AntiVirus Pro
Mes išbandėme XoftSpy AntiVirus Pro efektyvumą šalinant Celas virus (2013-10-16)
Defender Pro Ultimate Security Suite
Mes išbandėme Defender Pro Ultimate Security Suite efektyvumą šalinant Celas virus (2013-10-16)

Celas virus ekrano nuotrauka

Celas virus ekrano nuotrauka

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e
naujienos
Virusai
Produktas spaudoje