Sudėtingumo skalė:  
  (97/100)

.ccc File Extension viruso šalinimas

123

Ką daro failai, kurių pabaigoje yra .ccc failo plėtinys?

Spalio pabaigoje saugumo eksperta pradėjo įspėti žmones apie naują TeslaCrypt viruso versiją. Ši versija išsiskiria iš kitų dėl to, kad ji prie kiekvieno apkrėsto ir užšifruoto failo pakeičia ir prideda .ccc plėtinį. Todėl jeigu pastebėjote, kad failai, kurie pas jus turėjo baigtis šiais plėtiniais: .docx, .docm, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .pptm, .pdf, .eps, .ai, .indd, .cdr, .dng, .lnk, .jpg, .png, .pdd, .doc, .jfif, .jpeg, .gif, .bmp, .exif, .txt, .wps, .mp3., tačiau dabar gale turi .ccc plėtinį – jūs esate užsikrėtęs ransomware tipo virusu.

Kaip .ccc failo plėtinio virusas sugebėjo užkrėsti mano kompiuterį?

Kaip ir praeita versija, .ccc failo plėtinio virusas plinta naudodamas Trojos arklio metodą. Jis gali būti pasislėpęs el. pašto laiškų prieduose, iššokančiuose pranešimuose, prašančiuose atnaujinti kompiuterį, apkrėstose svetainėse ir panašiose vietose. Norėdami neužsikrėsti šiuo ir panašiais virusais turite įsiminti saugaus naršymo internete principus. Mes rekomenduojame:

  • Įdiegti ir naudoti patikimą antivirusinę programą, bei visada ją atnaujinti.
  • Neatidarinėti el. pašto laiškų, kurių neturėjote gauti. nesvarbu, jog laiško tema yra apie įvykdytus pirkimus, nesumokėtus mokesčius ar panašias svarbias temas. Dažniausiai tokius laiškus išduodantis veiksnys yra gramatikos klaidos ir praleistos ar sukeistos vietomis raidės. Jeigu pastebėjote svarbų oficialų laišką parašytą su klaidom – kaip mat jį ištrinkite, nes oficialūs laiškai NEGALI būti siunčiami su klaidomis!
  • Jeigu manote,kad jūsųkompiuteryjeyra atnaujinimoreikalaujantiprograma (Java, Flash grotuvas, vaizdo grotuvas ir pan), apsilankykite oficialiame tos programos puslapyje ir siųskitės atnaujinimą tiesiogiai iš ten. Niekada nespauskite ant netikėtai iššokusių langų, nes juos dažniausiai naudoja kibernetiniai užpuolikai.

.ccc File Extension ransomware

Kaip sužinoti, ar tavo kompiuteris užkrėstas šiuo pavojingu virusu?

.ccc failo plėtinio virusas priklauso aukščiausio pavojaus lygio virusų grupei, nes šie virusai gadina pačius svarbiausius žmogaus duomenis, tokius kaipo nuotraukos, vaizdo failai, dokumentai ir panašūs failai išsaugoti užkrėstame kompiuteryje. Dėl to, jeigu neturėsite atsarginių savo turinio kopijų – galite labai pasigailėti. Vos tik patekęs į kompiuterį TeslaCrypt 2.0 virusas pradeda ieškoti svarbių vartotojo failų ir juos užšifruoja, pakeisdamas failų plėtinį į .ccc. Po to, prie failų pridedamas tekstinis failiukas howto_recover_file_.txt ir howto_recover_file_.html. Iš aukos yra reikalaujama 2-jų bitcoin vertės išpirka, kuri siekia net iki ~500€, kad galima būtų atgauti užšifruotų failų atšifravimo kodą. Saugumo ekspertai perspėja – užšifruotų failų praktiškai neįmanoma atkurti, nes TeslaCrypt .ccc failų plėtinys naudoja sudėtingą šifravimo algoritmą AES-256-CBC. Gali pasirodyti, kad vienintelis būdas atgauti savo duomenims yra sumokėti išpirką. Tačiau, per ilgametę mūsų patirtį su kibersaugumo pažeidėjais kaip .ccc failų plėtinio virusas mes turėjome daug atvejų, kada net ir sumokėta išpirka nereiškia, kad duomenis atgausite. Žinoma, yra galimybės, kad sumokėję atgausite kodą, kuriuo iššifruosite savo duomenis, tačiau niekada negali būti tuo užtikrintas. kas yra dar pavojingiau, jeigu atskleisite savo kreditinės kortelės duomenis šiems vagims, yra didelė tikimybė, jog ir jūsų kreditinė kortelė bus „apšvarinta“. Todėl, mūsų rekomendacija yra – kuo greičiau ištrinti .ccc failo plėtinio virusą naudojantis patikima antivirusine programa, tokia kaip SpyHunter, ir tada pabandyti atkurti prarastus failus naudojantis atkūrimo įrankiais. Norėdami sužinoti daugiau apie .ccc failo plėtinio viruso šalinimą, užeikite į antrąjį straipsnio puslapį.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą .ccc failo plėtinio virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
.ccc failo plėtinio virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas .ccc failo plėtinio virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant .ccc failo plėtinio virusas (2015-12-19)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant .ccc failo plėtinio virusas (2015-12-19)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e