Ar bridge.dll failas yra saugus?

bridge.dll yra nelegalus failas, kuris paprastai būna aplanke c:\Windows\System32. Kaip ir bet kuris kitas pavojingas failas, jis pradeda veikti kiekvieną kartą, kai vartotojas paleidžia savo interneto naršyklę. Dėl šio ypatumo, šis failas dažnai yra palaikomas naršykle ir nėra stabdomas apsaugos programų.

Būdai, kuriems yra naudojamas bridge.dll failas, yra labai universalūs – jis gali būti naudojamas stebėti interneto naršyklę, stabdyti svarbius procesus ir naikinti reikalingus failus. Pasak kai kurių šaltinių, bridge.dll taip pat gali būti naudojamas šnipinėti sistemą ir platinti kitas pavojingas programas. Štai kodėl mes labai rekomenduojame pašalinti bridge.dll failą iš savo kompiuterio. Tam galite pasinaudoti tokiomis antivirusinėmis kaip SpyHunter arba STOPzilla.

verdiktas - failo statusas:
pavojingas failas
Virusai.lt tyrimų centras renka ir tikrina visą informaciją, susijusią su bridge.dll. Mes siekiame atsakyti į šiuos klausimus: Ar šis failas kelia grėsmę? Ar šis failo vardas yra naudojamas kenkėjiškų programų veikloje? ir kitus. Galutinis failo statusas yra tik mūsų nuomonė apie failą. PAVOJINGAS FAILAS statusas reiškia, kad šis failas kelia grėsmę jūsų sistemai. Šiuo atveju patariame naudoti mūsų pateiktą informaciją žemiau:
Patarimas:
Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
SpyHunter yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.

Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Reimage

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis  • Simonas

    O bridgeres? Ar jis saugus?

Programos
Failai
Pamėk Mus Facebook'e