Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

BoBrowser šalinimas

12

Kas yra BoBrowser?

BoBrowser yra naršyklės priedas, kurio mes nerekomenduojame įrašinėti į kompiuterį. Pagrindinė to priežastis yra šios programos erzinanti ir kartais netgi kiek nesąžininga veikla. Nors ši programa yra pristatoma kaip įrankis, kuris gali apsaugoti kompiuterį nuo pavojų keliančių programų, pagreitinti programų atsisiuntimo greitį ir panašiai, vargu ar tai pastebėsite. Dažniausiai žmonės teigia, kad po BoBrowser atsisiuntimo jie pradėjo matyti šimtus erzinančių reklamų, jų naršyklė pradėjo peradresuoti juos į įtartinas svetaines, sulėtėjo jų kompiuterio greitis ir pan. Tai mūsų nestebina, nes apžvelgus šią programą atidžiau tampa aišku, kad ji buvo sukurta siekiant uždirbti lengvų pinigų. Vos tik ji patenka į sistemą, ji iškarto įsirašo į visas joje esančias naršykles, įskaitant Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer ir pan. To pasekoje, ji pradeda rodyti reklamas, kurios siekia priversti žmones apsilankyti iš anksto numatytose svetainėse. Tokiu būdu jos siekia padidinti savo lankytojų skaičių ar pardavimus. Nors dažniausiai jos atrodo patikimai ir netgi įdomiai, mes nerekomenduojame jose pasilikti, nes jos jus gali priversti atsisiųsti į kompiuterį įtartinų programų. Jeigu jūs jau susidūrėte su BoBrowser (ši programa gali pasirodyti kompiuteryje iš niekur), nieko nelaukite ir pašalinkite ją iš sistemos. Lengviausia tai padaryti naudojant SpyHunter.

Kaip BoBrowser gali patekti į mano kompiuterį?

BoBrowser yra platinama jos oficialios svetainės pagalba arba naudojant metodą, kuris angliškai yra vadinamas ‘bundling’. Šis metodas yra glaudžiai susijęs su nemokamomis programomis, kurios yra nuolat įtraukiamos į tokių įtartinų programų platinimą kaip ši. Norėdami užkirsti tam kelią, jūs turėtumėte prisiminti, jog jūs privalote atidžiai patikrinti visas programas prieš atsisiųsdami jas į savo kompiuterį. Tai galite padaryti perskaitydami vartotojo licencinę sutartį (angl. end user’s license agreement), kitų žmonių atsiliepimus ir pan. Beje, jei nusprendėte atsisiųsti kokią nors nemokamą programą, pasirinkite Custom ar Advanced programos atsisiuntimo būdą. Jis jums padės pamatyti visus papildomus priedus, tarp jų ir BoBrowser. Beje, šis metodas jums taip pat padės atsisakyti visų įtartinų, su jums reikalinga nemokama programa platinamų, priedų. Vis dėlto, jeigu jau atsisiuntėte šią ‘adware’ kategorijai priskiriamą programą į savo kompiuterį, nieko nelaukite ir atlikite žemiau pateiktus veiksmus. Jie jums padės jos atsikratyti.

Kaip pašalinti BoBrowser virusą?

Nors BoBrowser yra ne pati pavojingiausia programa, ji jums gali sukelti begalę problemų. jei norite išvengti kitų įtartinų programų pasirodymo kompiuteryje, nieko nelaukite ir atlikite žemiau pateiktus veiksmus.

Jūs galite automatiškai pašalinti BoBrowser šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą BoBrowser šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
BoBrowser pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas BoBrowser šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant BoBrowser (2015-05-28)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant BoBrowser (2015-05-28)
BoBrowser ekrano nuotrauka
BoBrowser ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis BoBrowser pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite BoBrowser iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite BoBrowser iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite BoBrowser ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite BoBrowser ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite BoBrowser iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite BoBrowser bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite BoBrowser iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite BoBrowser ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte BoBrowser šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite BoBrowser iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite BoBrowser ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite BoBrowser šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite BoBrowser iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite BoBrowser ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite BoBrowser pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite BoBrowser iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite BoBrowser bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite BoBrowser pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite BoBrowser pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti BoBrowser registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e