Blekko viruso panaikinimas

Sudėtingumo skalė:  
  (20/100)

Blekko yra interneto paieškos sistema, kurios tikslas yra teikti geresnius ieškos rezultatus negu teikia „Google“ paieška. Kad tam pasiekti, bandoma neįtraukti medžiagos iš žemos kokybės svetainių, taip vadinamųjų „content farms“. Blekko svetainė, pradėjo veikti 2010 m. lapkričio 1 d. Papildomai Blekko siūlo atsisiųsti paieškos įrankių juostą, kaip priedą prie jūsų naršyklės.

Naujausi virusai išnaudoja Blekko pavadinimą vartotojų peradresavimui. Daug vartotojų internete skundžiasi vadinamuoju Blekko virusu, kuris nukreipia „Google“ paieškos rezultatus į Blekko svetainę. Blekko teigia, jog jų svetainė yra legali, tačiau tarp Blekko svetainėje reklamuojamų puslapių galime rasti ir kenkėjiškų programų, kurios gali pavogti slaptą informaciją.

Blekko virusas turi galimybę neleisti jums atstatyti gamyklinės naršyklės konfigūracijos tam, kad blekko.com išliktų kaip pradinis puslapis.Be to, šis virusas sukelia iššokančius ekranus su reklaminiais pranešimais. Taip pat, jis gali pridėti naršyklės žymas be jūsų žinios.

Kai vartotojo kompiuteris yra užkrėstas Blekko virusu, visi Google, Yahoo arba Bing paieškos rezultatai bus nukreipiami į blekko.com. Jei manote, kad esate užkrėstas Blekko virusu, rekomenduojame atlikti pilną kompiuterio skenavimą nuo kenkėjiškų programų su gerą reputaciją turinčia antivirusine programa.

Kaip atsikratyti Blekko įrankių juosta?

Rankiniu būdu tai atlikti labai sunku. Virusas naudoja atsitiktinius failų vardus ir taip paslepia sistemoje. Norėdami tai padaryti rankiniu būdu jūs turėtumėte turėti suvokimą apie kompiuterinės sistemos architektūrą bei parazitinių programų veikimo principus. Daug lengvesnis variantas būtų naudoti automatinio šalinimo įrankius, kurie pilnai pašalins Blekko virusą iš jūsų kompiuterio. Virusai.lt komanda rekomenduoja naudoti SpyHunter arba STOPzilla, norint pašalinti kenkėjiškas programas iš jūsų kompiuterio.

Daugiau informacijos apie Blekko pašalinimą rasite žemiau:

Automatinis Blekko viruso pašalinimas

Jūs galite automatiškai pašalinti Blekko šių programų pagalba: SpyHunter, STOPzilla, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą Blekko Virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų pritavumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Blekko Virus šalinimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Blekko Virus šalinimo programą
Suderinama su Microsoft Suderinama su OS X
SpyHunter Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Blekko Virus šalinimui. Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!

Alternatyvios programos

STOPzilla
Mes išbandėme STOPzilla efektyvumą šalinant Blekko Virus (2014-08-13)
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Blekko Virus (2014-08-13)
XoftSpy AntiVirus Pro
Mes išbandėme XoftSpy AntiVirus Pro efektyvumą šalinant Blekko Virus (2014-08-13)
Defender Pro Ultimate Security Suite
Mes išbandėme Defender Pro Ultimate Security Suite efektyvumą šalinant Blekko Virus (2014-08-13)

Blekko Virus ekrano nuotrauka

Blekko Virus ekrano nuotrauka

Rankinis Blekko viruso pašalinimas

Žingsnis 1

Išinstaliuokite Blekko ir su šia programa susijusias programas

Windows Mac OS X Žingsnis 2
Windows 7 / Vista / XP
 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).
Windows 8
 • Jeigu naudojate Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Blekko ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Blekko ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Windows Mac OS X Žingsnis 2

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Blekko bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Žingsnis 2

Ištrinkite Blekko iš Windows nuorodų

Žingsnis 3
 • Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties.
 • Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu.

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

Žingsnis 3

Pašalinkite Blekko iš savo interneto naršyklių

Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari Žingsnis 4
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Blekko ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Blekko šalinimą.
Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari Žingsnis 4
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
 • Čia suraskite Blekko ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 • Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 • Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Blekko šalinimą.
Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari Žingsnis 4
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
 • Dabar pasirinkite Blekko ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages.
 • Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą.
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Blekko pašalinimą.
Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari Žingsnis 4
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
 • Čia pasirinkite Extentions ir suraskite Blekko bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 • Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą.
Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užžymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Blekko pašalinimą.

Žingsnis 4

Užbaikite Blekko viruso pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Blekko registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, STOPzilla or Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Blekko Virus rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Random Letters
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce\Random Letters
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce\Random Letters
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
HKEY_CURRENT_USER\Software\13376694984709702142491016734454
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run 13376694984709702142491016734454?

Išregistruoti DLL' us:
%AllUsersProfile%\Application Data\[random].dll

Ištrinti failus:
%AllUsersProfile%\Application Data\~[random]
%AllUsersProfile%\Application Data\~r[random]
%AllUsersProfile%\Application Data\[random].dll
%AllUsersProfile%\Application Data\[random].exe
%AllUsersProfile%\Application Data\[random]
%UserProfile%\Desktop\Blekko.com.lnk
%UserProfile%\Start Menu\Programs\Blekko.com\Blekko.com.lnk

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e
naujienos
Virusai
Produktas spaudoje