Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Bitcoin viruso šalinimas

12

Bitcoin virusas (taip pat galima rasti pavadinimu BitcoinMiner) yra ypač pavojingas trojanas, kuris yra naudojamas užkrėsti kompiuterius ir vėliau naudoti jų sistemos resursus siekiant sugeneruoti kuo daugiau Bitcoinų. Tie, kas dar nėra girdėję apie Bitcoinus, turėtų žinoti, jog tai yra ypač populiarėjanti virtuali valiuta, kurios rinkos vertė šiuo metu siekia 1,4 milijardo JAV dolerių. Vis daugiau žmonių naudoja šią valiutą atlikdami savo piniginius sandorius, kadangi vis daugiau gerai žinomų ir tikrai patikimų kompanijų pripažįsta šią valiutą. Bitcoinai nepriklauso jokioms pinigus reguliuojančioms organizacijoms. Jie yra generuojami naudojant kompiuterius bei jų atmintį, todėl nenuostabu kad hakeriai pradėjo kurti virusus nelegaliam jų generavimui. Iš esmės, jūs vargu ar galite pastebėti, jog jūsų kompiuteris buvo užkrėstas Bitcoin viruso. Pasak ekspertų, ši pavojinga programa veikia tik tada, kai kompiuteris yra nenaudojamas. Vis dėlto, jeigu pastebėjote, kad jūsų kompiuterio sparta ženkliai sumažėjo, galite įtarti, kad jis yra užkrėstas. 

Kaip Bitcoin virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Anot ekspertų, Bitcoin virusas dažniausiai plinta per Skype tinklą ir įvairius socialinius tinklus. Paprastai, šis virusas slepiasi melaginguose pranešimuose, kurie teigia kažką panašaus į „this my favourite picture of you” ir pan. Žinoma, tokie pranešimai siekia įtikinti žmones atsisiųsti į kompiuterius užkrėstą failą arba paspausti ant užkrėstos nuorodos. Jei norite išvengti Bitcoin viruso, venkite tokių pranešimų! Priešingu atveju, jūs leisite šiam virusui patekti į kompiuterį, prisijungti prie jam vadovaujančio serverio ir pradėti generuoti Bitcoinus. Vis dėlto, tai nėra viskas ką gali atlikti šis virusas. Jis taip pat gali bandyti pavogti iš jūsų banko duomenis, įrašinėti jūsų klaviatūros klavišų paspaudimus arba parsisiųsti į kompiuterį dar daugiau pavojingų programų.

Kaip pašalinti Bitcoin virusą?

Jei manote, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas, jūs galite patikrinti jį ir pašalinti Bitcoin virusą SpyHunter arba Malwarebytes Anti Malware pagalba. Nedelskite ir patikrinkite savo kompiuterį kai tik pastebėsite, kad jis sulėtėjo ir pradėjo dirbti garsiau nei visada.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Bitcoin virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Bitcoin virusas šalinimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Bitcoin virusas šalinimo programą
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
Bitcoin virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Bitcoin virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Bitcoin virusas (2016-04-18)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Bitcoin virusas (2016-04-18)
Bitcoin virusas ekrano nuotrauka
Bitcoin virusas ekrano nuotrauka
Rankinis Bitcoin pašalinimas

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/virusai/domains/virusai.lt/public_html/wp-content/themes/AskIt/functions.php on line 500

1 būdas. Kaip ištrinti Bitcoin naudojant Safe Mode with Networking

Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą
Windows 7 / Vista / XP
 • Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
 • Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
 • Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking
Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'
Windows 10 / Windows 8
 • Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykiteShift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
 • Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
 • Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking
Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
Žingsnis 2: Bitcoin šalinimas

Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite SpyHunter ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Bitcoin pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.


2 būdas. Kaip ištrinti Bitcoin naudojant System Restore

Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą
Windows 7 / Vista / XP
 • Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
 • Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
 • Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt
Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'
Windows 10 / Windows 8
 • Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykiteShift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
 • Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
 • Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt
Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
 • Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
 • Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
 • Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Bitcoin pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
 • Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.

Užbaikite Bitcoin pašalinimą

Atkūrę sistemos nustatymus, pašalinkite užkrėstus failus ir visiškai ištrinkite Bitcoin. Tam, atsisiųskite SpyHunter ir patikrinkite savo kompiuterį.

Jeigu norite iššifruoti individualius failus, dabar tam yra pats geriausias laikas. Tai galite padaryti naudodami Windows Previous Versions. Kad iššifruotumėte failą, spustelėkite ant jo dešiniu pelės mygtuku ir pasirinkite Properties. Eikite į Previous Versions kortelę ir suraskite šio failo atkūrimo tašką. Pasirinkite jį jeigu jis yra ir spustelėkite Restore. Dėmesio! Šis metodas bus efektyvus tik po System Restore funkcijos aktyvavimo. Be to, jeigu jūsų kompiuteryje buvęs virusas sugeba ištrinti failų Shadow Volume Copies (taip vadinamos atsarginės failų kopijos), Windows Previous Versions funkcija gali ir nesuveikti. Tokiu atveju, išbandykite šias programas: Photorec or R-studio.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Bitcoin virusas rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
%AppDatabtc.exe
%System%miner.exe

Ištrinti registro reikšmes:
[HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun] btc = "%AppData%btc.exe"

Ištrinti failus:
%AppDatabtc.exe
%System%miner.exe

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e