Sudėtingumo skalė:  
  (11/100)

Better Deals reklamų šalinimas

Džeikas Dou - -
12

Kas yra Better Deals?

Better Deals reklamos (angl. Better Deals ads) yra erzinantys pranešimai, kurie gali priversti jus apsilankyti nežinomose ir kartais netgi labai įtartinose svetainėse. Žmonės, kurie šią programą jau atsisiuntė į savo kompiuterius, greičiausiai buvo įtikinti ją kuriančios kompanijos, kuri teigia, kad tai yra labai naudingas įrankis galintis padėti sutaupyti nemenką sumą pinigų. Ši kompanija teigia, kad Better Deals gali lengvai parodyti didžiausias nuolaidas, aiškiausius kainų palyginimus, kuponus ir panašią informaciją. Nepaisant to, jums reikėtų atidžiau panagrinėti tokias programas, nes paprastai jos nesugeba įvykdyti nė vieno savo pažado. Perspėjame, kad dažniausiai tokios programos siekia reklamuoti savo partnerius ir jų svetaines, todėl kartais jūs galite atsidurti tokiame puslapyje, kuris neturi nieko bendro su pranešimu, kurį jums rodė ši programa. Beje, Better Deals reklamos jūsų kompiuteryje gali pasirodyti iš niekur, nes ši programa dažniausiai yra platinama naudojant nemokamas programas. Jei norite to išvengti, turite pradėti atidžiau rinktis nemokamas programas bei skirti daugiau dėmesio jų įdiegimo į sistemą procesui.Daugiau apie tai rasite sekančioje pastraipoje. Jeigu Better Deals reklamos jau pradėjo matytis kai naršote Internete, kuo greičiau patikrinkite savo kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tam mes rekomenduojame naudoti Reimage.

Kaip Better Deals reklamos gali pasirodyti mano kompiuteryje?

Kaip ir daugelis kitų programų, kurios žada padėti žmonėms palyginti kainas ir sutaupyti pinigų, Better Deals dažniausiai plinta kartu su nemokamomis programomis, kuriose ji slepiasi papildomo priedo pavidalu. Paprastai, žmonės gali lengvai išvengti tokio priedo, tačiau tam jie turi atlikti kelis papildomus veiksmus ir dėlto to vengia. Kokie yra tie veiksmai? Pirmiausia, jūs turoite visada rinktis Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą, nes jis padeda pamatyti papildomus priedus. Beje, mes taip pat rekomenduojame perskaityti Privacy Policy ir End user’s license agreement, nes šie du dokumentai padeda atskleisti kokie yra tikrieji programos ketinimai. Jeigu yra užsimenama apie partnerių reklamas (angl. third party ads) arba jūsų naršymo veiklų sekimą, jūs turėtumėte vengti tokios programos. Jeigu manote, kad Better Deals jau slepiasi jūsų kompiuteryje, nieko nelaukite ir atlikite žemiau pateiktus veiksmus. Jie jums padės atsikratyti šios įtartinos programos bei padės jums sutvarkyti kompiuterio darbą taip, kad jis veiktų be jokių trikdžių. 

KAIP PAŠALINTI Better Deals virusą?

Jei jūsų naršymas internete yra nuolat pertraukiamas Better Deals reklamų, turite atlikti žemiau pateiktus veiksmus. Būkite labai atsargūs jei pasirinksite rankinį šios programos šalinimo būdą, nes jūs galite nenorėdamas/a pašalinti reikalingas programas iš savo kompiuterio ir taip rimtai sutrikdyti jo darbą. 

Jūs galite automatiškai pašalinti Better Deals šių programų pagalba: Reimage, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Better Deals reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Better Deals reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Better Deals reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Better Deals reklamos (2015-02-23)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant Better Deals reklamos (2015-02-23)
Better Deals reklamos ekrano nuotrauka
Better Deals reklamos ekrano nuotraukaBetter Deals reklamos ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Better Deals reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Better Deals iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Better Deals iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Better Deals ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Better Deals ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Better Deals iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Better Deals bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Better Deals iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Better Deals ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Better Deals šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Better Deals iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Better Deals ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Better Deals šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Better Deals iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Better Deals ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Better Deals pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Better Deals iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Better Deals bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Better Deals pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-better-deals-ads.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis