Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Betfiiler.com reklamų šalinimas

Gabrielė E. Hall - -
12

Kas yra Betfiiler.com?

Betfiiler.com yra platforma, kurios vienintelis tikslas yra rodyti įvairiausias reklamas naršyklėse, įskaitant Internet Explorer (arba Microsoft Edge), Google Chrome arba Mozzila Firefox. Vis dėlto, nors yra ‘adware’ tipo programų, kurios tiesiog naudoja nesąžiningus metodus tik tam, kad kuo ilgiau liktų kompiuteryje, netikėtai pasirodantys pranešimai yra gana erzinantys, kadangi jie visokiausiais būdais bando priversti žmones juos paspausti ir tariamai atnaujinti Java Flash Player ar kitą nemokamą programą. Svarbiausias dalykas yra tas, kad paspaudę ant tokių pranešimų jūs negausite to, kas buvo siūloma. Priešingai. Jeigu spustelėsite ant Betfiiler.com reklamų, vietoj programos atnaujinimo, galite įsirašyti kitą potencialiai nepageidaujamą programą. Greičiausiai tokia programa nebus itin pavojinga, tačiau turėtumėte dukart apsvarstyti, ar jums tikrai reikia programos, kuri plinta apgaulingu būdu.

Be to, jeigu pradėjote gauti Betfiiler.com pranešimus – tai reiškia, kad jūsų kompiuteryje slepiasi ‘adware’ tipo programa. Jeigu ir anksčiau teko susidurti su tokio tipo programa, jau tikriausiai žinote, kad jos gali būti labai įkyrios. Dažniausiai jos rodo erzinančius ir nepageidaujamus pranešimus, gali rinkti informaciją, susijusią su jūsų naršymo įpročiais, pavyzdžiui, paieškos užklausas, svetaines, kuriose lankotės ir kitą informaciją, kuria nebūtinai norite dalintis su trečiosiomis šalimis, nes tokia informacija gali būti panaudojama netinkamiems tikslams. Taigi, prie nesąžiningo informacijos rinkimo dar pridėkite apgaulingą platinimo būdą ir turėtumėte susidaryti įspūdį apie šią programą, kuri, panašu, gali pasinaudoti informacija, esančia jūsų kompiuteryje, ir atrasti įvairius sistemos trūkumus tam, kad galėtų rodyti pranešimus, susijusius su nepatikimomis trečiųjų šalių svetainėmis. Taigi, kartą ir visiems laikams atsikratykite šią programa, o tam mes rekomenduojame naudoti patikimą antivirusinę programą, pvz.: Reimage.

Kaip Betfiiler.com gali patekti į mano kompiuterį?

Betfiiler.com reklaminė platforma galėjo patekti į jūsų kompiuterį per kitą nemokamą programinę įrangą. Tai reiškia, kad greičiausiai parsisiuntėte nemokamą programą, kuri buvo užkrėsta potencialiai nepageidaujamomis programomis, galinčiomis inicijuoti įvairiausius veiksmus, tokius kaip naršyklės parametrų pakeitimai, erzinančių pranešimų rodymas ir pan. Taigi, jeigu norite ateityje tokių programų išvengti, visada turėtumėte patikrinti kiekvieną nemokamų programų įrašymo žingsnį. Atžymėkite viską, kas tik jums pasirodys įtartina ir neverta įsirašyti. Be to, venkite trečiųjų šalių diegimo programų, kurios gali parsiųsti potencialiai nepageidaujamas programas į jūsų kompiuterį.

Kaip pašalinti Betfiiler.com virusą?

Betfiiler.com pranešimai – tai pašalinis efektas, kurį sukelia ‘adware’ tipo programa, todėl tai reiškia, kad tokių pranešimų galima atsikratyti per Control Panel rankiniu būdu. Vis dėlto, pasvarstykite tą faktą, kad jūsų kompiuteris gali būti užkrėstas kitomis potencialiai nepageidaujamomis programomis, todėl gali veikti nestabiliai ir būti itin pažeidžiamas kitos kompiuterinėms infekcijoms. Siekiant pašalinti tokią riziką, rekomenduojame patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa. Žemiau rasite detalias instrukcijas:

Jūs galite automatiškai pašalinti Betfiiler.com šių programų pagalba: Reimage, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Betfiiler.com reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Betfiiler.com reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Betfiiler.com reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Betfiiler.com reklamos (2015-08-24)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant Betfiiler.com reklamos (2015-08-24)
Betfiiler.com reklamos ekrano nuotrauka
Betfiiler.com reklamos ekrano nuotraukaBetfiiler.com reklamos ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Betfiiler.com reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Betfiiler.com iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Betfiiler.com iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Betfiiler.com ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Betfiiler.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Betfiiler.com iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Betfiiler.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Betfiiler.com iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Betfiiler.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Betfiiler.com šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Betfiiler.com iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Betfiiler.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Betfiiler.com šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Betfiiler.com iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Betfiiler.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Betfiiler.com pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Betfiiler.com iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Betfiiler.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Betfiiler.com pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-betfiiler-com-ads.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis