Babylon Toolbar išinstaliavimas

Sudėtingumo skalė:  
  (32/100)

Babylon Toolbar yra interneto naršyklės įskiepis, kuris leidžia jums greitai surasti vertimą iš kitos kalbos arba žodžio apibrėžimą tiesiogiai iš jūsų interneto naršyklės. Ši įrankių juosta yra Babylon Ltd bendrovės produktas. Ši bendrovė kuria vertimo programinę įrangą. Babylon Toolbar yra priedėlis prie pilno Babylon programų paketo, tačiau šią įrankių juostą galima įdiegti ir atskirai, nes ji nemokama. Jį galima atsisiųsti iš oficiali Babylon svetainės arba kitų platintojų. Neseniai šis naršyklės įskiepis buvo pridėtas prie CNET programinės įrangos pakuotės. Taip pat ją galima atsisiųsti ir iš kitų svetainių. Ji nėra platinama su kenkėjiškomis programomis, arba bent jau tai nebuvo pastebėta.

Kaip pašalinti search.babylon.com iš paieškos puslapio, ir kaip pašalinti Babylon įrankių juostą?

Babylon įrankių juosta veikia su visomis pagrindinėmis interneto naršyklėmis. Prieš diegdami šią įrankių juostą, vartotojai turi sutikti su galutinio vartotojo programinės įrangos sutartimi, kur aprašyti visi pakeitimai, kurie bus atlikti diegimo metu. Ši naršyklės įrankių juostą gali keisti numatytąjį paieškos variklio paslaugų teikėjas, tačiau jūs galite tai atsistatyti. Patys pagrindiniai Babylon įrankių juostos komponentai gali būti pašalinti paprastai einant per Add/Remove programs, tačiau, atkreipkite dėmesį, kad visus pakeitimus kuriuos padarys šis naršyklės įskiepis turėsite gražinti rankiniu būdu, nes originalus šalinimo įrankis to už jus nepadarys. Taip pat turėsite pašalinti patį priedą iš visų jūsų naršyklių. Tai galima padaryti per interneto naršyklės parametrų ir ypatybės funkciją. Programoje Internet Explorer yra funkcija priedų tvarkytuvas. Mozilla Firefox yra priedų tvarkytuvą rasite taip pat, tačiau įrankių juostos komponentai bus išvardinti skirtuke naršyklės plėtiniai. Opera ir “Google” Chrome naršyklės įskiepiai šalinami taip pat. Daugumai vartotojų nepavyko pašalinti šio priedo, nes pašalinimo mygtukas gali būti išjungtas. Tokiu atveju rekomenduojame naudotis automatinio šalinimo įrankiais, tokiais kaip SpyHunter, kurie padės jums pilnai pašalinti Babylon Toolbar iš jūsų kompiuterio.

Automatinis Babylon Toolbar pašalinimas

Jūs galite automatiškai pašalinti Babylon Toolbar šių programų pagalba: SpyHunter, STOPzilla, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą Babylon Toolbar šalinimui, jūs sutinkate su mūsų pritavumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Babylon Toolbar šalinimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Babylon Toolbar šalinimo programą
Suderinama su Microsoft Suderinama su OS X
SpyHunter Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Babylon Toolbar šalinimui. Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!

Alternatyvios programos

STOPzilla
Mes išbandėme STOPzilla efektyvumą šalinant Babylon Toolbar (2014-09-11)
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Babylon Toolbar (2014-09-11)
XoftSpy AntiVirus Pro
Mes išbandėme XoftSpy AntiVirus Pro efektyvumą šalinant Babylon Toolbar (2014-09-11)
Defender Pro Ultimate Security Suite
Mes išbandėme Defender Pro Ultimate Security Suite efektyvumą šalinant Babylon Toolbar (2014-09-11)

Babylon Toolbar ekrano nuotrauka

Babylon Toolbar ekrano nuotrauka

Rankinis Babylon Toolbar pašalinimas

Žingsnis 1

Išinstaliuokite Babylon Toolbar ir su šia programa susijusias programas

Windows Mac OS X Žingsnis 2
Windows 7 / Vista / XP
 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).
Windows 8
 • Jeigu naudojate Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Babylon Toolbar ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Babylon Toolbar ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Windows Mac OS X Žingsnis 2

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Babylon Toolbar bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Žingsnis 2

Ištrinkite Babylon Toolbar iš Windows nuorodų

Žingsnis 3
 • Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties.
 • Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu.

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

Žingsnis 3

Pašalinkite Babylon Toolbar iš savo interneto naršyklių

Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari Žingsnis 4
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Babylon Toolbar ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Babylon Toolbar šalinimą.
Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari Žingsnis 4
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
 • Čia suraskite Babylon Toolbar ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 • Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 • Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Babylon Toolbar šalinimą.
Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari Žingsnis 4
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
 • Dabar pasirinkite Babylon Toolbar ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages.
 • Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą.
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Babylon Toolbar pašalinimą.
Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari Žingsnis 4
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
 • Čia pasirinkite Extentions ir suraskite Babylon Toolbar bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 • Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą.
Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užžymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Babylon Toolbar pašalinimą.

Žingsnis 4

Užbaikite Babylon Toolbar pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Babylon Toolbar registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, STOPzilla or Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Babylon Toolbar rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
BabylonToolbarsrv.exe

Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\BabylonToolbar\BabylonToolbar
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AppID\{BDB69379-802F-4eaf-B541-F8DE92DD98DB}\Instl\Data
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AppID\{BDB69379-802F-4eaf-B541-F8DE92DD98DB}
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{291BCCC1-6890-484a-89D3-318C928DAC1B}\VersionIndependentProgID
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{2EECD738-5844-4a99-B4B6-146BF802613B}\ProgID
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{98889811-442D-49dd-99D7-DC866BE87DBC}

Išregistruoti DLL' us:
BabylonToolbar.dll

Ištrinti failus:
BabylonToolbar.dll
BabylonToolbarsrv.exe

Ištrinti direktorijas:
%ProgramFiles%\BabylonToolbar\BabylonToolbar

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis • ingrida

  sweiki kaip man is jungti is kompiuterio babylon programa nezinau kaip ji kompe atsirado

  • virusai.lt

   Jei šiek tiek gaudotės sistemos architekturoje, tai Babylon toolbarą galima pašalinti naudojant aukščiau minimas rankinio šalinimo instrukcijas, jei ne, geriau naudoti automatinius šalinimo įrankius. Vieni iš jų mokami, kiti ne. Rekomenduojame naudoti Spyhunter ar MalwareBytes.

 • Evaldas

  Sveiki as turiu 3 narsykles tai Google Chrome, Opera Mini, Mozilla Firefox, mano kompiuteryje atsirado ta Babylon as ja pasalinau sut programa SpyHunter. Taciau Babylon pasisalino tik is Google Chrome bet pasiliko kompiuterija, Ka man daryti vel siustis SpyHunter ir trinti ar kaip?

 • Senelis Jonas

  Naršyklėse “Babylon” atsiranda neatidžiai užinstaliuojant programas, kuriose yra pažymėta, kad “Babylon”, užinstaliavus instaliuojamą programą, veiks pagal nutylėjimą arba kaip būtina naujame skirtuke. Aš ją, kadangi ji man ne padėjo, o trukdė, išinstaliavau su “Revo Uninstaller”. Beja, reikia išsiinstaliuoti ir tą programą, kurią užinstaliavai su joje esančia “Babylon”.

 • Julija

  turiu Babylon programa,kuria noriu atsikratyti. Ar yra nemokamos antivirusines programos ja pasalinti? Auksciau paminetos mokamos

 • zita

  prasau pasalinti sia programa,man kelia virusus ir neveikia programos,labai labai prasau pasalinti sia babylon programa.
  ACIU UZ SUPRATIMA

 • Pingback: Kaip ištrinti Project Free TV()

 • Pingback: Kas yra Babylontoolbartlbr.dll()

Pamėk Mus Facebook'e
naujienos
Virusai
Produktas spaudoje