Babylon toolbar panaikinimas

Sudėtingumo skalė: Sudėtingumo skalė (32/100)

Babylon įrankių juosta iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kaip naudinga programa, kuri leidžia jums greitai surasti vertimą iš kitos kalbos arba jums reikalingo žodžio apibrėžimą. Ši programa priklauso kompanijai pavadinimu Babylon Ltd, kuri žinoma kaip populiarių vertimo programų kūrėja. Dažniausiai žmonės parsisiunčia Babylon įrankių juostą kaip pilno Babylon programų paketo priedą, tačiau ją taip pat galima įdiegti kaip atskirą programą. Norint tai padaryti, jums reikėtų apsilankyti oficialioje kompanijos svetainėje arba kokiame nors kitame puslapyje, kuris platina šią programą. Neseniai Babylon įrankių juostą pradėjo platinti CNET.

Nors ši programa nėra virusas, jūs turite atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus: vos patekusi į kompiuterį, Babylon įrankių juosta gali pakeisti keletą jo nustatymų. Žinoma, dažniausiai tai yra atliekama be aukos žinios. Anot ekspertų, Babylon įrankių juosta yra užprogramuota pakeisti pradžios puslapį (angl. start page) ir numatytąjį paieškos puslapį (angl. default search engine) į search.babylon.com. Be to, ji gali pradėti rodyti įvairias reklamas, lėtinti naršyklės darbą bei įrašyti kitų programų į kompiuterį. Jeigu pastebėjote peradresavimus į search.babylon.com, venkite šios svetainės, nes ji nėra patikima. Dažniausiai, ji yra naudojama priversti žmones atsilankyti su Babylon susijusiose svetainėse. Tai yra pavojinga, nes taip jūs galite būti peradresuotas į rimtai užkrėstą puslapį.

Kaip pašalinti search.babylon.com ir Babylon įrankių juostą?

Vos patekusi į kompiuterį, Babylon įrankių juosta paveikia visas pagrindines interneto naršykles, taigi jums gali prireikti ištrinti šios programos įskiepį iš kiekvienos iš jūsų kompiuteryje įrašytų naršyklių. Tai galima padaryti per ‘Browser settings and properties’ funkciją. Patys pagrindiniai Babylon įrankių juostos komponentai turėtų matytis Add/Remove Programs.

Vis dėl to, norint pilnai pašalinti Babylon iš kompiuterio, jūs turėtumėte patikrinti jį su atnaujinta antivirusine. Tam mes rekomenduojame naudoti SpyHunter, STOPzilla arba Malwarebytes Anti Malware.

Automatinis Babylon toolbar šalinimas:

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kuri produktą Babylon toolbar šalinimui, jūs sutinkate su mūsų pritavumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Babylon toolbar šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft
SpyHunter yra rekomenduojamas produktas Babylon toolbar šalinimui. Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!

Alternatyvios programos

STOPzilla
Mes išbandėme STOPzilla efektyvumą šalinant Babylon toolbar (2013-10-17)
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Babylon toolbar (2013-10-17)
XoftSpy AntiVirus Pro
Mes išbandėme XoftSpy AntiVirus Pro efektyvumą šalinant Babylon toolbar (2013-10-17)
Defender Pro Ultimate Security Suite
Mes išbandėme Defender Pro Ultimate Security Suite efektyvumą šalinant Babylon toolbar (2013-10-17)

Babylon toolbar ekrano nuotrauka

Babylon toolbar ekrano nuotrauka

Babylon toolbar rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
BabylonToolbarsrv.exe

Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\BabylonToolbar\BabylonToolbar
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AppID\{BDB69379-802F-4eaf-B541-F8DE92DD98DB}\Instl\Data
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AppID\{BDB69379-802F-4eaf-B541-F8DE92DD98DB}
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{291BCCC1-6890-484a-89D3-318C928DAC1B}\VersionIndependentProgID
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{2EECD738-5844-4a99-B4B6-146BF802613B}\ProgID
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{98889811-442D-49dd-99D7-DC866BE87DBC}

Išregistruoti DLL' us:
BabylonToolbar.dll

Ištrinti failus:
BabylonToolbar.dll
BabylonToolbarsrv.exe

Ištrinti direktorijas:
%ProgramFiles%\BabylonToolbar\BabylonToolbar

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis • ingrida

  sweiki kaip man is jungti is kompiuterio babylon programa nezinau kaip ji kompe atsirado

  • virusai.lt

   Jei šiek tiek gaudotės sistemos architekturoje, tai Babylon toolbarą galima pašalinti naudojant aukščiau minimas rankinio šalinimo instrukcijas, jei ne, geriau naudoti automatinius šalinimo įrankius. Vieni iš jų mokami, kiti ne. Rekomenduojame naudoti Spyhunter ar MalwareBytes.

 • Evaldas

  Sveiki as turiu 3 narsykles tai Google Chrome, Opera Mini, Mozilla Firefox, mano kompiuteryje atsirado ta Babylon as ja pasalinau sut programa SpyHunter. Taciau Babylon pasisalino tik is Google Chrome bet pasiliko kompiuterija, Ka man daryti vel siustis SpyHunter ir trinti ar kaip?

 • Senelis Jonas

  Naršyklėse „Babylon“ atsiranda neatidžiai užinstaliuojant programas, kuriose yra pažymėta, kad „Babylon“, užinstaliavus instaliuojamą programą, veiks pagal nutylėjimą arba kaip būtina naujame skirtuke. Aš ją, kadangi ji man ne padėjo, o trukdė, išinstaliavau su „Revo Uninstaller“. Beja, reikia išsiinstaliuoti ir tą programą, kurią užinstaliavai su joje esančia „Babylon“.

 • Julija

  turiu Babylon programa,kuria noriu atsikratyti. Ar yra nemokamos antivirusines programos ja pasalinti? Auksciau paminetos mokamos

 • zita

  prasau pasalinti sia programa,man kelia virusus ir neveikia programos,labai labai prasau pasalinti sia babylon programa.
  ACIU UZ SUPRATIMA

 • Pingback: Kaip ištrinti Project Free TV

 • Pingback: Kas yra Babylontoolbartlbr.dll

Pamėk Mus Facebook'e
naujienos
Produktas spaudoje
Atsiliepimai