Babylon toolbar panaikinimas

 
Sudėtingumo skalė: Sudėtingumo skalė (32/100)
 

Babylon įrankių juosta iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kaip naudinga programa, kuri leidžia jums greitai surasti vertimą iš kitos kalbos arba jums reikalingo žodžio apibrėžimą. Ši programa priklauso kompanijai pavadinimu Babylon Ltd, kuri žinoma kaip populiarių vertimo programų kūrėja. Dažniausiai žmonės parsisiunčia Babylon įrankių juostą kaip pilno Babylon programų paketo priedą, tačiau ją taip pat galima įdiegti kaip atskirą programą. Norint tai padaryti, jums reikėtų apsilankyti oficialioje kompanijos svetainėje arba kokiame nors kitame puslapyje, kuris platina šią programą. Neseniai Babylon įrankių juostą pradėjo platinti CNET.

Nors ši programa nėra virusas, jūs turite atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus: vos patekusi į kompiuterį, Babylon įrankių juosta gali pakeisti keletą jo nustatymų. Žinoma, dažniausiai tai yra atliekama be aukos žinios. Anot ekspertų, Babylon įrankių juosta yra užprogramuota pakeisti pradžios puslapį (angl. start page) ir numatytąjį paieškos puslapį (angl. default search engine) į search.babylon.com. Be to, ji gali pradėti rodyti įvairias reklamas, lėtinti naršyklės darbą bei įrašyti kitų programų į kompiuterį. Jeigu pastebėjote peradresavimus į search.babylon.com, venkite šios svetainės, nes ji nėra patikima. Dažniausiai, ji yra naudojama priversti žmones atsilankyti su Babylon susijusiose svetainėse. Tai yra pavojinga, nes taip jūs galite būti peradresuotas į rimtai užkrėstą puslapį.

Kaip pašalinti search.babylon.com ir Babylon įrankių juostą?

Vos patekusi į kompiuterį, Babylon įrankių juosta paveikia visas pagrindines interneto naršykles, taigi jums gali prireikti ištrinti šios programos įskiepį iš kiekvienos iš jūsų kompiuteryje įrašytų naršyklių. Tai galima padaryti per ‘Browser settings and properties’ funkciją. Patys pagrindiniai Babylon įrankių juostos komponentai turėtų matytis Add/Remove Programs.

Vis dėl to, norint pilnai pašalinti Babylon iš kompiuterio, jūs turėtumėte patikrinti jį su atnaujinta antivirusine. Tam mes rekomenduojame naudoti SpyHunter, STOPzilla arba Malwarebytes Anti Malware.

Automatinis Babylon toolbar šalinimas:

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kuri produktą Babylon toolbar šalinimui, jūs sutinkate su mūsų pritavumo politika ir naudojimosi instrukcija.
SpyHunter rekomenduojamas produktas Babylon toolbar šalinimui. Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.

Svarbu: "Reikia rankinio įsikišimo" reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
dot
STOPzilla
Mes išbandėme STOPzilla ir nustatėme, kad jis efektyviai pašalina Babylon toolbar (2013-10-17 15:40:45)
dot
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware ir nustatėme, kad jis efektyviai pašalina Babylon toolbar (2013-10-17 15:40:45)
dot
XoftSpy AntiVirus Pro
Mes išbandėme XoftSpy AntiVirus Pro ir nustatėme, kad jis efektyviai pašalina Babylon toolbar (2013-10-17 15:40:45)
dot
Defender Pro Ultimate Security Suite
Mes išbandėme Defender Pro Ultimate Security Suite ir nustatėme, kad jis efektyviai pašalina Babylon toolbar (2013-10-17 15:40:45)
Babylon toolbar ekrano nuotrauka
Babylon toolbar

Babylon toolbar rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
BabylonToolbarsrv.exe

Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\BabylonToolbar\BabylonToolbar
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AppID\{BDB69379-802F-4eaf-B541-F8DE92DD98DB}\Instl\Data
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AppID\{BDB69379-802F-4eaf-B541-F8DE92DD98DB}
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{291BCCC1-6890-484a-89D3-318C928DAC1B}\VersionIndependentProgID
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{2EECD738-5844-4a99-B4B6-146BF802613B}\ProgID
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{98889811-442D-49dd-99D7-DC866BE87DBC}

Išregistruoti DLL' us:
BabylonToolbar.dll

Ištrinti failus:
BabylonToolbar.dll
BabylonToolbarsrv.exe

Ištrinti direktorijas:
%ProgramFiles%\BabylonToolbar\BabylonToolbar

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

 1. ingrida sako:
  rugsėjo 26th, 2012 at 5:21 pm

  sweiki kaip man is jungti is kompiuterio babylon programa nezinau kaip ji kompe atsirado

 2. admin_all sako:
  spalio 1st, 2012 at 10:07 am

  Jei šiek tiek gaudotės sistemos architekturoje, tai Babylon toolbarą galima pašalinti naudojant aukščiau minimas rankinio šalinimo instrukcijas, jei ne, geriau naudoti automatinius šalinimo įrankius. Vieni iš jų mokami, kiti ne. Rekomenduojame naudoti Spyhunter ar MalwareBytes.

 3. Evaldas sako:
  gruodžio 27th, 2012 at 7:38 pm

  Sveiki as turiu 3 narsykles tai Google Chrome, Opera Mini, Mozilla Firefox, mano kompiuteryje atsirado ta Babylon as ja pasalinau sut programa SpyHunter. Taciau Babylon pasisalino tik is Google Chrome bet pasiliko kompiuterija, Ka man daryti vel siustis SpyHunter ir trinti ar kaip?

 4. Senelis Jonas sako:
  vasario 2nd, 2013 at 12:46 pm

  Naršyklėse „Babylon“ atsiranda neatidžiai užinstaliuojant programas, kuriose yra pažymėta, kad „Babylon“, užinstaliavus instaliuojamą programą, veiks pagal nutylėjimą arba kaip būtina naujame skirtuke. Aš ją, kadangi ji man ne padėjo, o trukdė, išinstaliavau su „Revo Uninstaller“. Beja, reikia išsiinstaliuoti ir tą programą, kurią užinstaliavai su joje esančia „Babylon“.

 5. Julija sako:
  rugsėjo 16th, 2013 at 1:07 pm

  turiu Babylon programa,kuria noriu atsikratyti. Ar yra nemokamos antivirusines programos ja pasalinti? Auksciau paminetos mokamos

 6. zita sako:
  spalio 1st, 2013 at 10:16 pm

  prasau pasalinti sia programa,man kelia virusus ir neveikia programos,labai labai prasau pasalinti sia babylon programa.
  ACIU UZ SUPRATIMA

 7. Kaip ištrinti Project Free TV sako:
  sausio 16th, 2014 at 12:58 pm

  […] į savo kompiuterį tokias prieštaringą reputaciją turinčias programas kaip Babilon Toolbar, Funmoods, Search.Conduit ir […]

 8. Kas yra Babylontoolbartlbr.dll sako:
  sausio 22nd, 2014 at 3:00 pm

  […] aptikote babylontoolbartlbr.dll failą, tai reiškia, kad jame yra įrašyta Babylon Toolbar (liet. įrankių juosta). Ši programa plinta nemokamų programų pagalba, taigi jūs galite […]

Jūsų nuomonė apie Babylon toolbar

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamėk Mus Facebook'e
naujienos
Klausk
virusai
failai