Kas yra av.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

Haroldas Dalma - -
av.exe

av.exe yra pavojingas procesas, kuris priklauso daugeliui skirtingų virusų. Šis procesas yra susijęs su tokiomis pavojingomis programomis kaip XP Antivirus Pro 2012, Vista Internet Security 2010, Win 7 Guardian ir XP Defender 2013. Visos šios programos atrodo beveik identiškai ir siekia to pačio tikslo – išvilioti iš žmonių jų pinigus. Tai yra daroma labai paprastai: vos tik vienas iš šių virusų patenka į kompiuterį, jis pradeda imituoti jo tikrinimą. Žinoma, jis ‘aptinka’ šimtus skirtingų problemų ir siūlo jas sutvarkyti už tam tikrą mokestį. Kaip jau turbūt supratote, jūs privalote ignoruoti tokius pasiūlymus.

Av.exe dažniausiai yra naudojamas paleisti virusus ir juos atnaujinti. Be to, šis failas taip pat gali būti panaudotas užblokuoti legalias antivirusines programas ir taip atitolinti virusų pašalinimą iš sistemos. Jeigu pastebėjote av.exe savo kompiuteryje, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su atnaujinta antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti visų pavojingų failų bei su jais susijusių programų.

verdiktas - failo statusas:
pavojingas failas
Virusai.lt tyrimų centras renka ir tikrina visą informaciją, susijusią su av.exe. Mes siekiame atsakyti į šiuos klausimus: Ar šis failas kelia grėsmę? Ar šis failo vardas yra naudojamas kenkėjiškų programų veikloje? ir kitus. Galutinis failo statusas yra tik mūsų nuomonė apie failą. PAVOJINGAS FAILAS statusas reiškia, kad šis failas kelia grėsmę jūsų sistemai. Šiuo atveju patariame naudoti mūsų pateiktą informaciją žemiau:
Patarimas:
Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
šaltinis: http://www.2-spyware.com/file-av-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palykink