Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Arestocrat viruso šalinimas

12

Arestocrat virusas yra pavojinga programa, kuri yra priskiriama ‘ransomware’ virusų kategorijai. Tokios programos gali labai lengvai užkrėsti antivirusinių programų nesaugomus kompiuterius ir visiškai juos užblokuoti. Vos tik tai yra padaroma, virusas pradeda rodyti savo didžiulį perspėjimą, kuris teigia, kad žmogus buvo pastebėtas kokios nors vyriausybinės institucijos naudojant nelegalias vaizdo ar muzikos įrašų kopijas. Žinoma, taip Arestocrat virusas siekia išgąsdinti žmones ir priversti juos sumokėti 300 dolerių baudą per Moneypak, Ukash ar panašią išankstinio mokėjimo sistemą. Jeigu pamatėte tokį pranešimą savo kompiuteryje, privalote jį ignoruoti, nes jis siekia vieno – išvilioti iš jūsų pinigus.

Kaip Arestocrat virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Panašiai kaip ir FBI virusas, Arestocrat virusas plinta Trojanų pagalba, kurie gali patekti į kompiuterius kartu su nelegaliomis programų versijomis, spamu ar per nelegalias svetaines. Kai tik šis virusas patenka į sistemą, jis į ją parsisiunčia Arestocrat viruso failus ir taip pat ją užblokuoja. To pasekoje, virusas pradeda rodyti savo suklastotą pranešimą apie nelegalius veiksmus Internete ir panašius įstatymų pažeidimus. Kai kurios aukos taip pat pranešė, kad šis virusas pateikia kompiuterio IP adresą, vietą, kurioje jis yra ir panašias detales. Jei žinote, apie ką mes čia kalbame, turite kuo greičiau pašalinti Arestocrat virusą iš savo kompiuterio. Tam atlikite žemiau pateiktas instrukcijas:

Kaip pašalinti Arestocrat virusą?

Norėdami pašalinti Arestocrat virusą, visų pirma turite atblokuoti savo kompiuterį. Tam atlikite šiuos veiksmus: galite paleisti kompiuterį saugiuoju režimu su tinklų arba saugos režimas su komandine eilute ir atlikite šiuos veiksmus:

  1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  2. Spauskite Start -> Run ir įveskite http://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją. Pašalinkite jos aptiktus pavojingus failus.

Vietoje SpyHunter, jūs taip pat galite naudoti STOPzilla arba Malwarebytes Anti Malware.

Automatinis Arestocrat virusas šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Arestocrat virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Arestocrat virusas šalinimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Arestocrat virusas šalinimo programą
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
Arestocrat virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Arestocrat virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Arestocrat virusas (2014-01-31)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Arestocrat virusas (2014-01-31)

Arestocrat virusas rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e