Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

AnyProtect šalinimas

12

Kas yra AnyProtect?

AnyProtect (taip pat žinoma kaip AnyProtect Backup) yra legali, tačiau daug įtarimų sukėlusi, programa, kuri gali pasirodyti kompiuteryje iš niekur. Po to, ši programa gana greitai gali pradėti inicijuoti įvairius sistemos nustatymų pakeitimus, po kurių jūs galite susidurti su įvairiausiomis problemomis. Nors AnyProtect yra reklamuojama kaip vertingas įrankis, kuris gali padėti žmonėms išsaugoti jų vertingą informaciją (anot šios programos kūrėjų, ji gali padėti jums padaryti atsargines jums svarbių failų kopijas ir tada jas patalpinti į Internete esančias duomenų saugojimo talpyklas), jūs turėtumėte gerai pagalvoti prieš atsisiųsdami šią programą į savo kompiuterį. Pirmiausia, jūs turite prisiminti, kad ši programa gali jums pradėti rodyti įvairias reklamas, pranešimus apie nuolaidas ir panašias žinutes. Nors jos atrodo labai įtikinamai, dažniausiai jos siekia priversti žmones apsilankyti iš anksto numatytose svetainėse. Be to, jūs taip pat galite pastebėti pasikartojančius sulėtėjimus naršyklėje bei kitas problemas. Dėl to mes jums tikrai nerekomenduojame naudoti AnyProtect ir juo labiau pirkti šios programos pilną versiją, kurios kaina prasideda nuo $59.99. Iš tiesų, daugelis interneto vartotojų jau pradėjo galvoti, kad ši programa yra kenksminga ir gali pakenkti kiekvienam kompiuteriui.

Kaip AnyProtect gali patekti į mano kompiuterį?

Nenustebkite jei AnyProtect pasirodė jūsų kompiuteryje netikėtai. Ši programa dažnai yra platinama naudojant nemokamas programas, kuriose ji slepiasi ‘papildomų priedų’ pavidalu. Yra žinoma, kad ši nepatikima programa gali keliauti per kompiuterius nepastebėta tokių nemokamų programų pagalba kaip ‘download manager’, ‘PDF creator’, ‘video streaming software’ ir pan. Be to, jūs galite atsisiųsti šią programą į savo kompiuterį iš oficialios jos svetainės. Vis dėlto, kaip jau turbūt supratote, to mes nerekomenduojame, nes AnyProtect gali inicijuoti eilę nepageidaujamų veiklų jūsų kompiuteryje. Pirma, daugelis interneto vartotojų skundžiasi, kad ši programa rodo erzinančius skelbimus ir inicijuoja peradresavimus į susijusias el. svetaines. Beje, kaip atskleidžia Galutinio vartotojo licencinė sutartis, ši abejotina programa gali priversti jus apsilankyti jos kūrėjams mokančiose svetainėse. Kadangi jūs negalite žinoti ar tokios svetainės yra saugios, mes rekomenduojame vengti ANyProtect viruso. 

Kaip pašalinti AnyProtect virusą iš kompiuterio?

Kaip jau turbūt įsitikinote, ši programa yra įtartina. Todėl mes jums labai rekomenduojame ją pašalinti. Beje, jeigu pasirinkote AnyProtect šalinimą rankiniu būdu, pasistenkite atidžiai sekti mūsų žemiau pateiktomis instrukcijomis, nes bet kokios improvizacijos gali sukelti rimtų problemų kompiuteryje. 

Jūs galite automatiškai pašalinti AnyProtect šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą AnyProtect šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
AnyProtect pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas AnyProtect šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant AnyProtect (2014-11-10)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant AnyProtect (2014-11-10)
AnyProtect ekrano nuotrauka
AnyProtect ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis AnyProtect pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite AnyProtect iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite AnyProtect iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite AnyProtect ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite AnyProtect ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite AnyProtect iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite AnyProtect bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite AnyProtect iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite AnyProtect ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte AnyProtect šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite AnyProtect iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite AnyProtect ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite AnyProtect šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite AnyProtect iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite AnyProtect ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite AnyProtect pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite AnyProtect iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite AnyProtect bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite AnyProtect pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite AnyProtect pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti AnyProtect registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e