Android virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Malware
12

Kas yra Android virusas?

„Android virusas“ yra terminas, kuris buvo sugalvotas bandant apibūdinti visas šią operacinę sistemą bandančias užkrėsti pavojingas programas. Mes privalome jus perspėti, kad tokios programos darosi vis pavojingesnės, jų skaičius stabiliai auga ir, jeigu jūs savo telefone turite Android operacinę sistemą, jūs tikrai turėtumėte pagalvoti apie antivirusinę programą. Anot paskutinių duomenų, tokie virusai dažniausiai yra kuriami siekiant pavogti iš žmonių jų finansinę informaciją, tokią kaip jų kreditinės kortelės duomenys, įvairūs prisijungimo duomenys bei slaptažodžiai. Vis dėlto, jūs taip pat galite susidurti ir su tokiais virusais, kurie inicijuoja ir „mažiau“ kenksmingas veiklas. Pavyzdžiui: nukopijuoja žmogaus kontaktų sąrašą ir pradeda jame esantiems žmonėms siuntinėti melagingas žinutes, renka elektroninio pašto adresus ir kitą informaciją, kurią vėliau persiunčia trečiosioms šalims, aukai nežinant užsako premium paslaugas, įrašinėja jos/jo pokalbius, atsiunčia į telefoną ar kitą įrenginį kitas pavojingas programas, rodo erzinančius pranešimus ir taip toliau. Skamba gana įspūdingai, tiesa? Žinoma, kaip ir tradiciniai virusai, Android virusai naudoja įvairias technikas, kurios jiems leidžia mėnesių mėnesius slėptis sistemoje ir inicijuoti reikiamas veiklas. Taigi, jums gali nepavykti pastebėti, kad jūsų telefonas buvo užkrėstas Android viruso. Šiuo atveju, vienintelis dalykas, kuris gali jums padėti, yra patikima antivirusinė programa. Šiuo atveju, mes rekomenduojame Reimage.

Kaip Android virusas gali užkrėsti mano telefoną?

Šiuo metu yra žinoma, kad Android virusas plinta dviem skirtingais būdais. Jūs galite atsisiųsti vieną iš virusų, kurie priskiriami yra priskiriami šiai kategorijai, rankiniu būdu arba kartu su kitomis programėlėmis. Dažniausiai žmonės atsisiunčia šį virusą kai siunčiasi į savo telefoną nelicencijuotas programėles, kurios yra aktyviai reklamuojamos nelegaliose el. svetainėse. Siekdami to išvengti, jūs turėtumėte naudotis tik gerai žinomomis apps parduotuvėmis, tokiomis kaip Google Play Store, Amazon ir Samsung. Nepaisant to, net jei esate nusprendęs atsisiųsti programėlę iš šių parduotuvių, jūs vis vien turėtumėte gerai ją patikrinti, nes jūs negalite žinoti kas yra slepiama joje. Jei jus domina Internetas ir technologijos, jūs galbūt girdėjote kad hakeriams jau pavyko įdėti savo pavojingą programėlę į „Google Play Store“, kuri buvo atsisiųsta daugiau nei 10.000 kartų. Tai yra dar viena priežastis, kodėl mes manome, kad jau atėjo laikas žmonėms pagalvoti apie mobiliąją antivirusinę programą, kuri galėtų padėti jiems užkirsti virusams kelią į jų Android operacinę sistemą naudojančius prietaisus.

Kaip pašalinti Android virusą?

Jei manote, kad Android virusas jau slepiasi jūsų telefonone ar planšetėje, mes jums primygtinai rekomenduojame atsisiųsti Reimage. Tai yra labai patikima antivirusinė, kuri gali aptikti tiek pavojingus failus, tiek ir kitokius virusus. Čia turime jus perspėti, kad kartais virusas gali bandyti blokuoti antivirusinę programą ir taip bandyti atitolinti savo ištrynimą. Jei taip yra, jums reikia paleisti savo Android įrenginį Safe Mode režimu ir tik tada paleisti BullGuard Mobile Security. Tam atlikite šiuos veiksmus:

  1. Suraskite įjungimo mygtuką, paspauskite jį ir palaikykite porą sekundžių kol pamatysite meniu. Pasirinkite Power off
  2. Pasirodžius naujam langui, spustelėkite gerai ir paleiskite Safe Mode.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Android virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Android virusas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant Android virusas (2017-04-04)
Android virusas ekrano nuotrauka
Android virusas ekrano nuotrauka

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėm kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Daugiau informacijos apie autorių

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-android-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis