Sudėtingumo skalė:  
  (85/100)

AMMYY šalinimas

12

AMMYY (taip pat žinomas kaip Ammyy Admin) yra pavojinga programa, kuri yra naudojama vilioti iš žmonių jų pinigus. Dažniausiai ši programa yra naudojama sukčių, kurie skambina atsitiktiniams žmonėms. Apsimesdami Microsoft darbuotojais, jie praneša žmonėms, kad jų kompiuteriuose pastebėjo įvairių problemų ir siūlo jiems nusipirkti jų pašalinimui reikalingą programą. Jei susidūrėte su tokiais sukčiais, raginame atkreipti dėmesį į jų akcentą, nes dauguma tokiomis apgavystėmis užsiimančių žmonių gyvena Indijoje. Pasinaudodami tokius skambučiais, jie siekia išgąsdinti žmones ir priversti juos sumokėti 200 dolerių už beviltišką ir visiškai niekam tikusią programą. Jei jūs jau sutikote atsisiųsti AMMYY Admin ar kokią nors kitą programą, galite iš karto kreiptis į savo banką ir informuoti apie šį nelaimingą pirkinį. Taip pat rekomenduojame kuo greičiau patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine ir pašalinti visus galimai pavojingus failus.

Kaip AMMYY gali patekti į kompiuterį?

Jūs galite sulaukti AMMYY programą platinančių sukčių skambučio visiškai netikėtai. Prieš skambindami žmonėms, jie visada atlieka tam tikrus namų darbus, todėl nenustebkite jeigu jie pasakys jums kur jūs gyvenate, kokia yra jūsų šeimyninė padėtis ir pan. Dažniausiai tam jie naudoja viešas duombazes ir panašius šaltinius. Kai jie įtikina žmones, kad jie dirba Microsoft kompanijoje, sukčiai pradeda kalbėti apie įvairias kompiuterio problemas ir siūlo leisti jiems prisijungti prie sistemos per atstumą. Mes labai rekomenduojame vengti šio pasiūlymo, nes tokiu būdu jūs galite jiems lengvai atskleisti savo slaptažodžius, prisijungimo duomenis ir kitą asmeninę informaciją. Be to, jie taip pat gali bandyti įrašyti į jūsų kompiuterį pavojingų programų, priversti jus apsilankyti pavojingose svetainėse ir pan. Prisiminkite, Microsoft niekada neskambinėjo žmonėms platindama savo programas ir prašydama už jas sumokėti. Jei jau papuolėte į AMMYY sukčių pinkles, atlikite žemiau pateiktus veiksmus.

KAIP PAŠALINTI AMMYY?

Jei jau atsisiuntėte AMMYY programą į savo kompiuterį, atlikite šiuos veiksmus ir pašalinkite ją:

  1. Spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs (arba Add/remove programs) -> Uninstall program.
  2. Čia, suraskite AMMYY, AMMYY Admin ir kitus nežinomus įrašus, ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
  3. Spustelėkite OK norėdami įrašyti pakeitimus.

Kai tai pabaigsite, patikrinkite kompiuterį su SpyHunter, STOPzilla arba Malwarebytes Anti Malware. Tai ne tik padės jums įsitikinti, kad jame nėra pavojingų programų, bet taip pat pagelbės jums surasti paslėptus šios programos komponentus ir juos pašalinti.

Automatinis AMMYY šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą AMMYY šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
AMMYY pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas AMMYY šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant AMMYY (2014-04-17)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant AMMYY (2014-04-17)
AMMYY ekrano nuotrauka
AMMYY ekrano nuotrauka

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e