Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

All Day Savings šalinimas

Olivija Moreli - -
12

All Day Savings (taip pat žinoma kaip AllDaySavings) yra dar viena abejotina programa, kuri gali pradėti jums rodyti savo reklamas turinčias prierašą ‘Ads by AllDaySavings’, ‘AllDaySavings ads’ ir pan. Iš tiesų, tai yra beveik viskas ką gali ši programa, todėl jūs galite būti tikras/a, kad ji nepakenks jūsų kompiuteriui taip kaip ‘rogue anti-spyware’ ar ‘ransomware’ kategorijoms priskiriami virusai, Vis dėlto, mūsų komanda nespėja atsakinėti nukentėjusiems nuo šios programos. Jeigu jūs taippat pastebėjote All Day Savings savo kompiuteryje, ji į jį galėjo patekti vienu iš dviejų būdų – jūs galėjote atsisiųsti šią programą savanoriškai kaip ypač naudingą įrankį, kuris jums gali padėti sutaupyti pinigų apsipirkinėjant Internete arba įsirašėte šią programą kartu su kokia nors kita nemokamas programa. Deja, ši programa vargu ar gali padėti jums sutaupyti pinigų, kadangi ji skirta priversti žmones apsilankyti iš anksto numatytose svetainėse. Be to, pasirodo, kad ji gali ne tik peradresuoti jūsų naršyklę į nesaugią el. svetainę. Ji taip pat gali sekti jūsų naršymą Internete ir įrašinėti jūsų gana asmeninę informaciją. Jeigu norite save apsaugoti, turėtumėte nieko nelaukti ir pašalinti AllDaySavings virusą iš sistemos.

Kaip All Day Savings gali patekti į mano kompiuterį?

Jei perskaitytumėte All Day Savings vartotojo licencinę sutartį, pamatytumėte įtartinus teiginius apie asmeninę informaciją, rėmėjų nuorodas, trečiųjų šalių reklamas ir jūsų asmeninės informacijos rinkimą. Siekdami apsaugoti savo kompiuterį, jūs tikrai turėtumėte vengti šios programos. Deja, bet All Day Savings virusas yra platinamas ne tik oficialaus jo tinklalapio dėka. Jis taip pat gali pasirodyti jūsų kompiuteryje atsisiuntus į jį kokią nors kitą programą. dėl to turite kai ką prisiminti: visų pirma, prieš atsisųsdami programą į savo kompiuterį, visada ją patikrinkite ar ji yra pakankamai saugi. Perskaitykite kitų žmonių komentarus ir atsiliepimus, galutinio vartotojo licenciją (EULA). Jei pamatėte, ką ši programa yra saugi, pasirinkite „advanced“ arba „Custom“ įrašymo būdą ir atidžiai stebėkite visą programos atsisiuntimo procesą. Tai suteiks jums galimybę atsisakyti įvairių įrankių juostų (angl. toolbars), plėtinių (angl. extensions) ir kitų priedai, kurių nenorite. Vis dėlto, jeigu ši abejotina programa jau slepiasi jūsų sistemoje, jūs galite pašalinti All Day Savings žemiau pateiktų žingsnių pagalba.

Kaip pašalinti All Day Savings iš kompiuterio?

Norėdami atsikratyti All Day Savings, atlikite šiuos nesudėtingus veiksmus:

Jūs galite automatiškai pašalinti All Day Savings šių programų pagalba: Reimage, Plumbytes Anti-Malware, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą All Day Savings šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
All Day Savings pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
All Day Savings pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Mes išbandėme Plumbytes Anti-Malware efektyvumą šalinant All Day Savings (2014-09-26)
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant All Day Savings (2014-09-26)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant All Day Savings (2014-09-26)
All Day Savings ekrano nuotrauka
All Day Savings ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis All Day Savings pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite All Day Savings iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite All Day Savings iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite All Day Savings ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite All Day Savings ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite All Day Savings iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite All Day Savings bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite All Day Savings iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite All Day Savings ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte All Day Savings šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite All Day Savings iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite All Day Savings ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite All Day Savings šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite All Day Savings iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite All Day Savings ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite All Day Savings pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite All Day Savings iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite All Day Savings bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite All Day Savings pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-all-day-savings.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis