Kas yra alg.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

alg.exe

Alg.exe yra sistemos procesas, kuris yra naudojamas suteikti tinklo prieigą prie bet kurios programos, įskaitant kompiuterio operacinę sistemą. Be to, alg.exe procesas leidžia tam tikroms programoms bei jų priedams, esantiems kompiuteryje, patekti į kompiuterį išvengiant anti-virusinės programos. Paprastai, ekspertai nerekomenduoja sustabdyti šio proceso, nes taip jūs galite prarasti interneto ryšį. Tiesa, jūs galite sugrąžinti jį perkraudami kompiuterį arba pakartotinai prisiregistruodami prie Windows. Jūs neturėtumėte ištrinti alg.exe proceso ir dėl dar vienos priežasties – taip gali ženkliai padidėti pavojingų programų grėsmė ir išaugti sistemos pažeidžiamumas.

Alg.exe paprastai yra C:\WINNT\SYSTEM32\ (Windows 2000) ir C:\WINDOWS\SYSTEM32\ (Windows XP).

DĖMESIO!

Kai kurie parazitai pradėjo naudoti alg.exe vardą siekdami paslėpti savo procesus. Dėl to mes primygtinai rekomenduojame patikrinti sistemą su antivirusine programa ir taip įsitikinti, kad jūsų kompiuteris nėra užkrėstas. Tam rekomenduojame naudoti: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Malwarebytes Anti Malware.

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Virusai.lt tyrimų centras renka ir tikrina visą informaciją, susijusią su alg.exe. Mes siekiame atsakyti į šiuos klausimus: Ar šis failas kelia grėsmę? Ar šis failo vardas yra naudojamas kenkėjiškų programų veikloje? ir kitus. Galutinis failo statusas yra tik mūsų nuomonė apie failą. REIKALINGA DIAGNOSTIKA statusas reiškia, jog šis failas yra saugus, tačiau šio failo vardas taip pat gali būti naudojamas kenkėjiškiems tikslams ir gali būti panaudotas pavojingoms programoms platinti. Šiuo atveju, naudokite patarimus žemiau:
Patarimas:
Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
šaltinis: http://www.2-spyware.com/file-alg-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palykink