Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Aducky šalinimas

12

Kas yra Aducky?

Aducky yra nepageidaujama programa, galinti netikėtai atsirasti jūsų kompiuterio operacinėje sistemoje. Šią, ‘adware’ kategorijai priklausančią, programą galima atsisiųsti netyčia kartu su kitomis nemokamomis programomis arba savo noru, tikint, kad ji padės sutaupyti laiko ir pinigų perkant internetu. Jeigu nutiko taip, kad ji įsirašė į jūsų kompiuterį neatsiklausus leidimo, skubame jus nuraminti. Ji nekelia jokios grėsmės jūsų kompiuteriui. Vis dėlto, neturėtumėte jos pasilikti, kadangi ji gali inicijuoti įvairiausias nepageidaujamas veiklas, tokias kaip naršyklės peradresavimai į nežinomas svetaines, erzinantys pranešimai, sulėtėjimai ir pan. Kaip teigiama Aducky oficialioje svetainėje, naudojant šį reklamos serverį, reklamos specialistai gali rodyti įvairių tipų reklamas, įskaitant tekstinius, vaizdinius, raiškiosios medijos pranešimus, intersticines reklamas, iššokančius langus, turinio rekomendacijas, vaizdo įrašais, paveikslėliais paremtas bei slapukų pagrindu sukurtas reklamos. Be to, Aducky gali nuolat įrašinėti jūsų naršymo įpročius bei rinkti informaciją, pavyzdžiui, dažniausiai lankomų svetainių adresus, atsisiuntimų sąrašus, žymas ir duomenis, kurie į jas buvo suvesti. Be to, ji taip pat gali matyti jūsų kompiuterio IP adresą. Taigi, remiantis surinkta informacija, šis kompiuterinis parazitas gali rodyti daugybę tikslingų bei itin erzinančių reklamų. Taigi, mes nerekomenduojame šios programėlės laikyti savo kompiuteryje. Aducky virusą pašalinti galima rankiniu būdu abra įsirašius patikimą antivirusinę programą pavyzdžiui, SpyHunter, kuri taip pat padės išvengti bet kokio kenksmingo turinio įsirašymo.

Kaip Aducky gali užgrobti mano kompiuterį?

Aducky yra platinama lygiai tokiu pat būdu kaip ir kiti naršyklės priedai, t. y. jūs galite šią programėlę atsisiųsti savo noru arba galite sutikti ją įsirašyti kartu su kita nemokama programa. Prieš ją įsirašydami, turėtumėte gerai apie tai pagalvoti, nes sutikę su jos įsirašymu, taip pat sutinkate matyti erzinančias reklamas kai naršote internete. Be to, pasistenkite būti kuo atidesni kai siunčiatės nemokamas programas. Norint išvengti papildomų komponentų įsirašymo, jums tikrai nereikės įdėti labai daug pastangų, nes viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės įsirašo programinės įrangos paketus yra netinkamas įrašymo metodo pasirinkimas. Kitaip tariant, dažniausiai jie renkasi „default“, „standard“ arba „express“ įrašymo metodus. Taigi, praktiškai viskas, ką jums reikia padaryti, tai vietoj minėtų įrašymo metodų rinktis „Advanced“ arba „Custom“ įrašymo būdus ir nužymėti varnelę, kuri teigia, kad sutinkate įsirašyti Aducky programėlę. Be to, įsitikinkite, kad atsisakėte viso kito papildomo nemokamos programos turinio. Priešingu atveju galite neišvengti Aducky naršyklės peradresavimų bei sulėtėjimų. Pats akivaizdžiausias ženklas, nuodantis, kad ši programa jau įsirašė į jūsų kompiuterį – tai Aducky reklamos, žymimos kaip “ads by Aducky”, “Brought to you by Aducky“ ir pan. Jeigu daugiau nenorite šių pranešimų gauti, sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis.

Kaip pašalinti Aducky virusą?

Techniškai Aducky nėra virusas. Vis dėlto, patartina šios programėlės vengti, ypač jeigu nenorite gauti reklaminių pranešimų, tokių kaip iššokantys naršyklės langai, tekstinės nuorodos, reklamjuostės ir t.t. Jeigu šią programą jau įsirašėte, o dabar siekiate pašalinti, jums reikės Aducky išinstaliuoti kartu su visai susijusiais failais. Mūsų komanda sulaukė nemažai klausimų apie šią nepageidaujamą programą ir kaip būtų galima ją pašalinti. Taigi, paruošėme detalų planą kaip tai galima padaryti. Instrukcijas galite rasti apačioje:

 

Jūs galite automatiškai pašalinti Aducky šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Aducky šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Aducky pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Aducky šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Aducky (2015-10-12)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Aducky (2015-10-12)
Aducky ekrano nuotrauka
Aducky ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Aducky pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Aducky iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Aducky iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Aducky ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Aducky ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Aducky iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Aducky bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Aducky iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Aducky ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Aducky šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Aducky iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Aducky ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Aducky šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Aducky iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Aducky ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Aducky pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Aducky iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Aducky bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Aducky pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Aducky pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Aducky registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e