Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

“Ads by Coupon Server” viruso šalinimas

Ugnius Kiguolis - -
12

“Ads by Coupon Server” virusas yra adware kategorijai priskiriama programa, kuri plinta Internete kaip nemokamas naršyklės priedas. Paprastai ši programa yra pristatoma kaip pinigų taupymui padedantis įrankis, kuris parodo kainų palyginimus, naujausius prekių pasiūlymus, nuolaidas ir panašius dalykus. Vis dėlto, ar jūs tikrai galite neabejoti šios programos pranešimų patikimumu? Mes to negalime pasakyti. Mes tik galime jus perspėti, kad “Ads by Coupon Server” virusas gali priversti jus apsilankyti abejotinose svetainėse. Norėdami to išvengti, jūs turėtumėte ignoruoti Coupon Server pranešimus. Jeigu pastebėjote juos savo kompiuteryje, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su atnaujinta antivirusine.

Kaip “Ads by Coupon Server” virusas gali pasirodyti mano kompiuteryje?

“Ads by Coupon Server” virusas plinta naudojant nesudėtingą programų platinimo būdą, kuris dažniausiai yra susijęs su neaiškios reputacijos nemokamomis programomis. Kai kalbame apie šį metodą, verta paminėti, kad jis vis dar yra teisėtas. Vis dėlto, Internete jau buvo pastebėta šimtai įvairių diskusijų, kuriose diskutuojama ar programų kūrėjai gali neįspėti žmonių, kad jie vietoje vienos programos atsisiųs jų keletą. Siekdami užkirsti kelią tokios programoms kaip Coupon Server, jūs turėtumėte visada rinktis Custom arba Advanced programos įrašymo būdą ir nuimti varneles, kurios sutinka su priedų įrašymu. Jeigu pastebėjote pranešimus, kurie turi prierašą “Ads by Coupon Server”, tai yra ženklas, kad jūs praleidote varnelę, kuri teigia, kad jūs sutinkate įrašyti šią programą į kompiuterį. Tokiu atveju sekite žemiau pateiktas instrukcijas:

Kaip pašalinti “Ads by Coupon Server” virusą?

“Ads by Coupon Server” virusas nėra toks pavojingas, kaip rogue anti-spyware arba ransomware kategorijoms priskiriamos programos. Vis dėl to, jis gali inicijuoti tikrai pavojingų virusų patekimą į sistemą arba peradresuoti jūsų naršyklę į užkrėstas svetaines. Dėl to mes rekomenduojame vengti šios programos. Norėdami atsikratyti jos reklaminių pranešimų, vadovaukitės šiomis instrukcijomis:

Jūs galite automatiškai pašalinti “Ads by Coupon Server” šių programų pagalba: Reimage, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą “Ads by Coupon Server” virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
“Ads by Coupon Server” virusas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
“Ads by Coupon Server” virusas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant “Ads by Coupon Server” virusas (2014-08-26)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant “Ads by Coupon Server” virusas (2014-08-26)
“Ads by Coupon Server” virusas ekrano nuotrauka
“Ads by Coupon Server” virusas ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis “Ads by Coupon Server” viruso pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite “Ads by Coupon Server” iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite “Ads by Coupon Server” iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite “Ads by Coupon Server” ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite “Ads by Coupon Server” ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite “Ads by Coupon Server” iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite “Ads by Coupon Server” bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite “Ads by Coupon Server” iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite “Ads by Coupon Server” ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte “Ads by Coupon Server” šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite “Ads by Coupon Server” iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite “Ads by Coupon Server” ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite “Ads by Coupon Server” šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite “Ads by Coupon Server” iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite “Ads by Coupon Server” ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite “Ads by Coupon Server” pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite “Ads by Coupon Server” iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite “Ads by Coupon Server” bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite “Ads by Coupon Server” pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-ads-by-coupon-server-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis