Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Activities.aliexpress.com reklamų šalinimas

12

Nors kai kurie kompiuterių saugumo specialistai tvirtina, jog Activities.aliexpress.com teigia, jog šis puslapis priklauso naršyklių virusų kategorijai, mes su tuo nesutinkame. Activities.aliexpress.com nepasirodys kaip jūsų pagrindinis naršyklės puslapis ir netaps jūsų numatytąja paieškos sistema. Tačiau šis puslapis nuolat pasirodys iššokančiuosiuose languose arba kitokiose formose ir rodys įvairų reklaminį turinį iš Aliexpress puslapio. Nors ši parduotuvė yra gerai žinoma ir teisėta, Activities.aliexpress.com adware virusas gali trukdyti jums ramiai naršyti internete. Mes jums paaiškinsime, kas yra adware programos ir kaip jų atsikratyti.

Kaip atrodo Activities.aliexpress.com reklamos?

Dažniausiai Activities.aliexpress.com reklamos pasirodo iššokančiuosiuose languose (angl. pop-ups) arba banerių pavidalu jūsų lankomuose internetiniuose puslapiuose. Kartais jūs išvysite šias reklamas įdiegtas į puslapio tekstą, o taip pat – visą ekraną dengiančias reklamas. Kaip jau minėjome, šios reklamos siūlo apsilankyti Activities.aliexpress.com puslapyje, o taip didinti vartotojų srautą į jį. Kiekvienoje Activities.aliexpress.com reklamoje matysite šios parduotuvės pavadinimą bei įvairius apsipirkimo pasiūlymus. Akivaizdu, jog paspaudus ant tokių reklamų būsite nukreipti į Activities.aliexpress.com puslapį. Tačiau tai gali nutikti ir atsitiktinai, nes netikėtai iššokančios reklamos galbūt sutrukdys jums paspausti ant visai ne tos nuorodos, ir jūs galite paspausti ant Aliexpress reklamos atsitiktinai.

Tačiau yra dar viena problema. Saugumo specialistai tvirtina, jog Activities.aliexpress.com reklamos gali siūlyti ne tik apsilankyti Aliexpress puslapyje. Šios reklamos taip pat gali jus nukreipti į partnerių puslapius, tokius kaip Alibaba. Deja, tačiau retais atvejais Activities.aliexpress.com reklamos gali nukreipti vartotojus ir į kitus nepatikimus puslapius, kurie galimai siekia platinti nepageidaujamas arba kenkėjiškas programas. Niekuomet nepasikliaukite pasiūlymais įrašyti nemokamas programas arba programų atnaujinimus iš tokių puslapių, į kuriuos buvote nukreiptas ne savo noru, nes yra didelė tikimybė, jog jūs užkrėsite savo kompiuterį pavojingomis programomis. Taigi jei jūs pastebėjote įkyrias Aliexpress reklamas, siūlome patikrinti savo kompiuterį su antivirusine SpyHunter programa ir pašalinti adware programą, generuojančią šias reklamas. Jei norite apsipirkinėti Aliexpress, verčiau apsilankykite oficialiame šios svetainės puslapyje.

Showing Activities.aliexpress.com pop-ups

Kodėl Activities.aliexpress.com reklamos yra tokios patrauklios bei atitinkančios mano pomėgius?

Kaip vienas mūsų skaitytojas pranešė, „Activities.aliexpress.com reklamos visuomet man rodo reklamas, susijusias su informacija, kurios neseniai ieškojau internete. Be to, pastebėjau, jog dažnai ant šių reklamų paspaudžiu net ne savo noru. Kodėl tai vyksta?“
Activities.aliexpress.com virusas naudoja „cookies“ papildinius, todėl gali sekti jūsų veiklą internete. Ši programa analizuoja jūsų naršymo istoriją, seka paieškos laukeliuose įvedamus raktinius žodžius, be to, išsiaiškina jūsų IP adresą bei kompiuterio buvimo vietą. Žinant tokią informaciją, nesunku parinkti jus sudominančias reklamas.

Kaip ši reklaminė programa gali patekti į mano kompiuterį?

Activities.aliexpress.com yra adware progama, o tai reiškia, jog ji dažniausiai platinama kartu su kitomis nemokamomis programomis. Todėl net nereikia sakyti, jog įrašant naujas programas privalote būti dėmesingi ir atsargūs. Tam, jog kontroliuotumėte tai, kas bus įdiegta į jūsų kompiuterį, privalote rinktis sudėtingesnes (angl. custom arba advanced) įrašymo parinktis ir nuimti varneles nuo pasiūlymų įrašyti papildinius, nemokamas programėles, naujas paieškos sistemas ir panašiai. Jei rinksitės įprastinius (angl. default) įrašymo nustatymus, yra didelė tikimybė, jog patys to nepastebėję įdiegsite keletą nepageidaujamų programų.

Kaip pašalinti nepageidaujamas programas iš savo kompiuterio?

Potencialiai nepageidaujamos programos, ne taip kaip kenksmingi virusai, gali būti pašalinti rankiniu būdu. Tai reiškia, jog galėsite tai padaryti patys. Turėsite sustabdyti šios programos veiklą Windows užduočių tvarkyklėje (Windows Task Manager), o tuomet turėsite ištrinti visas npageidaujamas programas per Control Panel bei iš kiekvienos internet naršyklės atskirai. Tačiau kartais tokias programas ištrinti būna sudėtinga, dėl to, jog jos kartais turi ypatingų savybių arba papildomų programų, padedančių gerai pasislėpti užkrėstame kompiuteryje. Tokiu atveju rekomenduojame naudoti automatinį pašalinimo metodą. Po straipsniu rasite antivirusinių programų rekomendacijas bei rankinio pašalinimo instrukcijas.

Jūs galite automatiškai pašalinti Activities.aliexpress.com šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Activities.aliexpress.com reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Activities.aliexpress.com reklamos pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Activities.aliexpress.com reklamos šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Activities.aliexpress.com reklamos (2015-11-29)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Activities.aliexpress.com reklamos (2015-11-29)
Activities.aliexpress.com reklamos ekrano nuotrauka
Activities.aliexpress.com reklamos ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Activities.aliexpress.com reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Activities.aliexpress.com iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Activities.aliexpress.com iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Activities.aliexpress.com ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Activities.aliexpress.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Activities.aliexpress.com iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Activities.aliexpress.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Activities.aliexpress.com iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Activities.aliexpress.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Activities.aliexpress.com šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Activities.aliexpress.com iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Activities.aliexpress.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Activities.aliexpress.com šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Activities.aliexpress.com iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Activities.aliexpress.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Activities.aliexpress.com pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Activities.aliexpress.com iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Activities.aliexpress.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Activities.aliexpress.com pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Activities.aliexpress.com ads pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Activities.aliexpress.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e